След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.15

  • 21 206
  • 743
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 30 142

  +  Катето и Лени
    
     Мишето ?

Аз не съм 100% сигурна.  Blush Дано успея. Ще гледам до петък да кажа.  Peace

# 91
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Пращат къщата на Лени да я види .............

Въпреки ,че по закона на Мърфи .....сигурно няма да ни огрее
Прекалено е хубаво , за да е истина ...Хубава къща , всички заедно ....а Ирка ти звъна ли на Керемчи да ли ще успее за една нощ да дойде с нас  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Фифи утре ще кажеш нали ................
А да бе, че да го разкъсате и да трябва в мятам една по-една в язовира, то не че нещо ама ще ми е уморително  hahaha hahaha hahaha

# 92
  • Мнения: 16 938
Я кажете как се пише тоз Крадец и аз да го видя в смисъл на турски.
Нема до се плашите за потника гледайте Зъбла да не цъфне на сета.

# 93
  • Мнения: 4 314
Бу ,  Hug Hug Hug Hug душинка днес не ме подкрепяш , ама хич ...първо не ме сброй , сега се съгласяваш с мен , вместо да кажеш - не бе , не ....... Joy Joy Joy Joy

Ще видим тая работа на 20,09 Hug Hug Hug

# 94
  • Мнения: 2 788
А и Тери,благодаря за чок гюзел темичката   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 95
  • Мнения: 5 109
Пращат къщата на Лени да я види .............

Въпреки ,че по закона на Мърфи .....сигурно няма да ни огрее
Прекалено е хубаво , за да е истина ...Хубава къща , всички заедно ....а Ирка ти звъна ли на Керемчи да ли ще успее за една нощ да дойде с нас  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Фифи утре ще кажеш нали ................

Да, утре ще се чуя с тая мойта  Peace целия ден съм по задачки и не знам дали ше стигна до тука, ама ако не друго поне ше драсна на Ирка във фейс

П.С. Да знаете, че точно 5мин след като кацнете в Хисаря, гузната ви съвест ще ви напусне и няма да съжалявате, че сте без деца и мъже  Naughty от личен опит казвам  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 4 314
Илинче , заради ..тоя Хисар не те поздравих , с добре дошла
Снощи видях една приказна твоя снимка и веднага видях ,къде си била в Черна гора ...на тоя плаж ,където скала го разделя на две  Wink  , а как е ...... Всичко следя , ...а  кво ще кажеш .Аз свекърва ли ще ти ставам или не ....  Hug Hug

# 97
  • Мнения: 4 314
Пращат къщата на Лени да я види .............

Въпреки ,че по закона на Мърфи .....сигурно няма да ни огрее
Прекалено е хубаво , за да е истина ...Хубава къща , всички заедно ....а Ирка ти звъна ли на Керемчи да ли ще успее за една нощ да дойде с нас  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Фифи утре ще кажеш нали ................


Да, утре ще се чуя с тая мойта  Peace целия ден съм по задачки и не знам дали ше стигна до тука, ама ако не друго поне ше драсна на Ирка във фейс

П.С. Да знаете, че точно 5мин след като кацнете в Хисаря, гузната ви съвест ще ви напусне и няма да съжалявате, че сте без деца и мъже  Naughty от личен опит казвам  Mr. Green

Благодаря , предварително .... и аз реших , че този път ще си поглезя сама ...защото и аз съм човек  Hug Hug Hug Hug Hug

# 98
  • София
  • Мнения: 9 294
Я кажете как се пише тоз Крадец и аз да го видя в смисъл на турски.
Нема до се плашите за потника гледайте Зъбла да не цъфне на сета.
Kalp Hırsızı

Кате потвърждавам просто джанъм! Ей нашите за пръв път отидоха някъде сами двамата като бях на 16  Joy Joy Joy

# 99
  • Мнения: 5 109
Ирчок, обърни ми Фнимание у фейса, че си лягам  Peace

И последно да се уточним - питам за: 20.09. за една нощувка и искаме цялата къща, и капаро искат ли и колко, нали така ?

# 100
  • Мнения: 4 314
Ирчок, обърни ми Фнимание у фейса, че си лягам  Peace

И последно да се уточним - питам за: 20.09. за една нощувка и искаме цялата къща, и капаро искат ли и колко, нали така ?

Дааааааааааааааааааааааааааааааааа, ама има барбекю .... щЪ ни требе мъж
Ирка , действай питай там нашето ще дойде ли ...ние котета нямаме /уфффф с тия котета  Joy Joy Joy Joy Joy Joy/ , ама сме готини

# 101
  • Мнения: 5 109
Ирчок, обърни ми Фнимание у фейса, че си лягам  Peace

И последно да се уточним - питам за: 20.09. за една нощувка и искаме цялата къща, и капаро искат ли и колко, нали така ?

Дааааааааааааааааааааааааааааааааа, ама има барбекю .... щЪ ни требе мъж
Ирка , действай питай там нашето ще дойде ли ...ние котета нямаме /уфффф с тия котета  Joy Joy Joy Joy Joy Joy/ , ама сме готини

Викам да турим Зъбла на барбекюто, па Кирето ни забавлява нас  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 33 397
http ://instagram.com/p/sartcksNXr/  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 4 314
Ирчок, обърни ми Фнимание у фейса, че си лягам  Peace

И последно да се уточним - питам за: 20.09. за една нощувка и искаме цялата къща, и капаро искат ли и колко, нали така ?

Дааааааааааааааааааааааааааааааааа, ама има барбекю .... щЪ ни требе мъж
Ирка , действай питай там нашето ще дойде ли ...ние котета нямаме /уфффф с тия котета  Joy Joy Joy Joy Joy Joy/ , ама сме готини

Викам да турим Зъбла на барбекюто, па Кирето ни забавлява нас  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Той не беше ли срамежлив ..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 104
  • Мнения: 2 788
Илинче , заради ..тоя Хисар не те поздравих , с добре дошла
Снощи видях една приказна твоя снимка и веднага видях ,къде си била в Черна гора ...на тоя плаж ,където скала го разделя на две  Wink  , а как е ...... Всичко следя , ...а  кво ще кажеш .Аз свекърва ли ще ти ставам или не ....  Hug Hug
Щом знаеш къде ходя ще ставаш  Joy Joy Joy Joy Hug Hug Hug Hug
Беше много красиво  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт