Плашите ли детето с баща му ?

  • 2 682
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не ми е идвало на ум честно казано. По-скоро би могло да е обратното, имайки предвид кой е бясът от нас Wink Но плашенето не ми се струва добра идея по принцип.

# 61
# 62
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не не съм го плашила с баща му,защото Боби е наясно,че Тати  няма да му се кара.
По принцип отбягвам да го плаша с каквото и да било.

# 63
  • Мнения: 5 577
Хехе, не - баща  му го плаши с мен.  Mr. Green

# 64
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Последваха 20 лицеви опори, 20 клека и още 20 лицеви опори. После заспа за 10 минути. Е, аз те такова не мога да измисля, а дори и да измисля, никой няма да се впечатли. Затова опираме до баща им.
Това е много ценен съвет.  Mr. Green Ще го опитам още тази вечер.
На въпроса - не плаша малкия с баща му. Няма да се уплаши, той го обожава и едновременно с това се е качил на главата му и играе там бесен танц.
Плаша го с мен!  Twisted Evil

# 65
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 не ми се е налагало .. пък и "ло6ата " в къщи съм аз . татиииииии е добрият ..само да си доиде и по4ва да му разказва какво  е ставало през деня .     по скоро ще по4на с  тактиката " ако направи6 това .. ще кажа на тати и той ще ти се разсърди .... "  Laughing

# 66
  • Мнения: 3 537
Да правя го,ма все още много не му пука Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 512
Не, никога и не ми харесва такъв подход Naughty
Отказали сме се от  услугите и на тъй популярните баби Яги, Меци, на Торбаланчовци и пр., тъй като аз Twisted Evil съвместявам и тези длъжности.

# 68
  • Мнения: 4 187
Не ! Поне нямам спомен да съм го правила  Rolling Eyes.

# 69
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
 Naughty плашенето с когото и да е (да не говорим с 4ужд 4овек, което даже мразя) за мен е грешно и му показва базсилие, че аз не мога да се справя със ситуацията. по-добре от мен да има страх Mr. Green

# 70
  • Мнения: 213
Никога не бих го направила.Това е изключително нередно според мен.Едно време като бях малка живеехме при баба ми и дядо ми.Та те постоянно за щяло и нещяло все ми викаха-ОО,само да си дойде довечера бащата ти,ще те одере!А той милият един не ми е посегнал,ама мен много ме беше страх,та като си дойдеше дума не обелвах,глътвах си граматиката.И после като се отделихме с наште в друго жилище,малко,по малко започнах да говоря свободно с баща ми и много добре даже си комуникираме!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Определено не г оправя, защото и без това тя е по-привързана към мен и съвсем би странила от баща си. Но понякога просто я предупреждава, че баща и или аз ще и се караме ако пипа или прави нещо непозволено. Насаждането на страх за мен не е правилно, но и децата трябва да са наясно какво им е позволено и какво не - всичко в граници!

# 72
  • Мнения: 2 922
Само веднъж казах да не пипа компютъра, защото тати ще се скара, но не иначе не смятам, че е редно да се плаши детето с баща му. Пък и с каквото и да било друго  Peace

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не го правя разбира се.Не искам да насаждам страх у детето от неговия собствен родител,но много често чувам околните да го плашат с майка му т.е. с мене или с куче,меца и т.н. и не съм съгласна и с това.Не мисля,че в детето трябва да се насажда страх към животните.Мен са ме плашили като малка с Торбалан,но така и незнамкак изглежда той Wink

# 74
  • Мнения: 369
ОФФФф случвало се е ,но несъм много за този метод .Нестига че го вижда за малко и то само вечер ами като го види и се стресира . SickГледам само в краен случай и то само когато пипа нещо негово а нетрябва.Но бабта много я плаши с мен ,направо някой път ме дразни ужасно smile3516 Недей така зашото майка ти ще ти се скара ,а не защото нетрябва примерно. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт