Бихте ли взели количка от бившата?

  • 42 021
  • 504
  •   1
Отговори
# 165
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Сега търсих в интернет каква е тази количка, че не бях я чувала даже, срам  Blush

Срам я  Laughing

То има тема навъртяла над 200 стр.  Laughing

Количката символ ли е на статус и възможности? Sunglasses

# 166
  • Мнения: 6 904
                                                                                                                                                                    Аз пък си мисля,че след като настоящата е разбрала за каква количка става въпрос сама я е поискала,но я е срам да си признае и за това избягва да се запознае с теб.Все пак Стокето си е Стоке,някои гладуват за да я имат. Mr. Green
Той веднъж каза "о, тя харесва Стоке". И все пак при тях далеч не става въпрос за гладуване. Но както и да е, решили са да спестят и да си харчат парите за всевъзможни други неща, няма да им се бъркам.

Не мисля, че чете Wink Въпреки че веднъж имах чувството, че той ми беше чел мненията, но е възможно и да съм се заблудила.

За статуса и възможностите и при мен и при нея, мисля че не става въпрос за това.

# 167
  • Мнения: 6
                                                                                                                                                                     Аз пък си мисля,че след като настоящата е разбрала за каква количка става въпрос сама я е поискала,но я е срам да си признае и за това избягва да се запознае с теб.Все пак Стокето си е Стоке,някои гладуват за да я имат. Mr. Green
Той веднъж каза "о, тя харесва Стоке". И все пак при тях далеч не става въпрос за гладуване. Но както и да е, решили са да спестят и да си харчат парите за всевъзможни други неща, няма да им се бъркам.

Не мисля, че чете Wink Въпреки че веднъж имах чувството, че той ми беше чел мненията, но е възможно и да съм се заблудила.

За статуса и възможностите и при мен и при нея, мисля че не става въпрос за това.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Нямах в предвид,че не могат да си я позволят,просто на него явно не му се дават пари,а и защо да дава като може да вземе твоята,а тя на свой ред е съгласна и хич не й пука от къде ще я вземе.Не знам дали е така,просто предполагам. Simple Smile

# 168
  • Мнения: 1 571
Ех, това Стоке... Значи мислех, като имам дете да си взема такава, защото ми харесва, но честно казано, след прочетеното тук във форума ми се отщя.  ooooh!

# 169
  • Мнения: 6 833
Ех, това Стоке... Значи мислех, като имам дете да си взема такава, защото ми харесва, но честно казано, след прочетеното тук във форума ми се отщя.  ooooh!

Не съм много по темата, но какво толкова специално има в тези колички? Имат интересен дизайн, но до там.. Доста пари струват, а не разбрах с какво са по-добри от доста други, даже май и детето не може да легне нормално в нея като гледам.  

# 170
  • Мнения: 6 904
Не съм много по темата, но какво толкова специално има в тези колички? Имат интересен дизайн, но до там.. Доста пари струват, а не разбрах с какво са по-добри от доста други, даже май и детето не може да легне нормално в нея като гледам.  
Цената...и явно са модерни просто. Аз като я взех наистина се срещаха, но сега е пълно с такива. Не мога да кажа какво им е в главата на другите хора. И тук не съм чела честно казано след като я взехме.
На мен иначе ми беше удобна и функционална, затова и я запазих. Харесва ми, че е на високо детето и сгъването на две гуми я правеше проходима на доста места.

# 171
  • Мнения: 7 325
Количката е много хубава - лека, удобна, маневрена, заема малко място в багажника на колата. Имам позната която 4 години я таркаля из селото, отгледа две деца с нея. Товари я с препълнени пазарски чанти, велосипеди и тротинетки ( ако така се казват ) и играчки и може още поне две деца да я използват. Аз разбих две по евтини ( но не от най евтините ) за две години. Ако ми предстоеше първо раждане и имах намерение за второ дете бих си купила такава количка. За мен си струва парите.

# 172
  • Мнения: 6 833
Това може да се каже за много други колички, които са на половината цена. Мисълта ми беше какво й е по- специалното от други колички, но явно е само дизайна.

# 173
  • Мнения: 9 689
В случая исканата количка е с тази марка. Ако беше друга марка, щеше да е друга марка Simple Smile).

# 174
  • Мнения: 7 325
Нещо чак толкова по специално от другите колички не бих казала че има. И други колички с дизаин на "извънземен космически кораб" съм виждала. За мен е важна здравината и удобството и на бебето и на майката.

# 175
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Нямах в предвид,че не могат да си я позволят,просто на него явно не му се дават пари,а и защо да дава като може да вземе твоята,а тя на свой ред е съгласна и хич не й пука от къде ще я вземе.Не знам дали е така,просто предполагам. Simple Smile

При условие че знае че тази вещ не се ползва , въобще не го осъждам че си е направил устата и я е поискал.
Казва му се практичност  Wink

# 176
  • Мнения: 6 833

Ама той не я е поискал, доколкото разбрах, а направо е казал, че ще я вземе.

# 177
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тук ни се представя само едната страна от случая, едната гледна точка  , за другата може да гадем ....  Whistling  как и защо  Wink

Според мен нещата не са толкова драматични , ама щом авторката я влече  Simple Smile
Хортувайте си тука  Peace

# 178
  • Мнения: 916
Ха, при нас бившата беше оставила на тавана един кашон с дрехи, когато се е изнасяла. Впоследствие се появявам аз, по-нататък забременявам. От баткото всичко си пазех, дори и количката, която беше на 4 години и малко и беше бая разбрицана, но мислех поне зимен кош да не купувам. Та таз женица като разбра, че съм бременна, прати децата да приберат дрешките на тавана, сакън да не ги ползваме. Много смешно ми стана тогава. Спомен й били... Ми като са спомен, защо не си ги беше взела, а беше прибрала де що има в къщата, матраци, завивки, чаршафи, покривки. А аз иначе се зарадвах, че да не висят при нас и да ни заемат място.

Сега след бебка като ми минаха мераците за допълнително разрастване на фамилията, всичко раздавам. А е станало малко, а съм го изпрала и раздала  Mr. Green

# 179
  • Мнения: 12 663
Това може да се каже за много други колички, които са на половината цена. Мисълта ми беше какво й е по- специалното от други колички, но явно е само дизайна.

То това се забелязва, иначе кой ще разбере , че си изсипал 1 кош пари.

Общи условия

Активация на акаунт