"Системата минус 60"- тема №46

  • 71 411
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 873
sisitons, Габи е активна във фейса. Постоянно качва снимки ,усмихната ,добре изглежда. Незнам как е с килограмите,но явно е щастлива. Simple Smile

Тази сутрин се усмихнах на кантара за пръв път от много време насам. Crazy Най-вероятно е вода,но въпреки това много се зарадвах. Simple Smile

 Hug Hug Hug

# 271
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Тъкмо щях да питам за Габи.Ванче, мерси!
  Аз днес режимна и сега вечерта в този късен час съгреших с няколко хапки кашкавал на фурна. Embarassed
  Хем нережимно хем в късен час.Но съм много притеснена за детето и не издържах.Пак е болен и кашля страшно много.Не правете като мен!

# 272
  • Мнения: 195
Добре дошли и добре завърнали се  Hug
И аз съм на стената на срама.Два дена пълно омазване  EmbarassedНо от утре с нови сили напред.
Ванчето, и аз те помня от старите теми.Неприятно е, че си качила няколко килограма, но си спомни от къде си тръгнала.Ще се справиш.
Сиситонс, няма да е все така.Ще се нормализира и хормона, но просто трябва време.Аз не съм с оперирана щитовидна, но докато налучкаме дозата беше голям кошмар.Лека по лека нещата се нареждат, но БАВНО.
И при теб ще се обърне процеса.
Лебед, ти си отличник направо щом не си посегнала към семките.Поздравления   bouquet
А резултатът ти е повече от добър.Дебел си отива и се ражда новия Лебед.

# 273
  • Мнения: 5 873
Днес отново се усмихнах - кантара показа под 66 кг.  Crazy Голяма радост!  Joy

Аз си знаех,че като почна да вписвам в темата ще има резултат. Mr. Green

Хубава и спокойна неделя на всички!  Heart Eyes

# 274
  • Мнения: 2 208
Браво Ванче  :bouquet
Ева, благодаря за подкрепата
, хубаво е да знам, че има и други като мен и не е невъзможно да се борят килограмите .
И аз се радвам днес, вчера от 90,4 днес съм 89,4кг , много се радвам, поне тръгнаха надолу нещата. За днес планирам:
З - филия хляб с квас, сирене половин краставица
О - боб постен на фурна, може да има салатка с него, може пак краставица
В - кисело мляко и краставица
Хубав ден на всички и много минуси Hug

# 275
  • Мнения: 113
Момичета, честито за хубавите минуси и продължавайте все така! Flutter

Меню за вчера:

з: 2 сандвича със салам и кашкавал, 1 кексче, 3в1
о: салата пипер, сирене, кис. мляко (откраднах идеята от вас  Embarassed)
в: банан, Активиа с плодове

За днес, освен закуската, другото не съм решила какво ще е.  newsm78

Хубав ден!  Flutter

# 276
  • Мнения: 862
mozila по-бързо излекуване на малчугана. Има моменти, в които два резана кашкавал даващи дори и привидно спокойствие са за предпочитане пред нервна и напрегната мама, която се опитва да се справи с всичко Peace

Ванчето, страхотна новина!

sisitons, Eva_bg благодаря момичета  Hug

sisitons, нали знаеш, че всички вярваме в теб и много се гордеем с всеки грам, от който се лишаваш и се изпълваме с радост на всяка усмивка и прегръдка, с която ни даряваш!

Eva_bg, забрави ги тези два дена, те не са се случвали  Hug
А, иначе при мен, дебел се крие в храстите, голям ексхибиционист е! Обича, ей така, ненадейно, да си покаже сланинките, за това трябва да не забравям за него. Обръщам му внимание и от време на време, каня го на чай с лакомства за да му повиша ендорфина, но се опитвам да съм подготвена за момента, в който ще се опита да ми налази отново в животеца. Надявам се да успея да го изплаша, преди той да го стори, за сега той води по брой победи, но мисля, че вече му научих голяма част от номерата и поне част от атаките ще туширам предварително Mr. Green

днес
з: купа елда с орехи и мед (много вкусно)
о: вероятно ще е елда, с масло, зеле и овче кисело мляко, защото остана от елдата, а и ми се яде още от нея Grinning
в: няма да имам елда останала Joy, та, най-вероятно, ще е плод с прясно мляко

# 277
  • Мнения: 636
Здравейте и от мен, и аз съм почти режимна (с някакви дребни пргрешенийца) и резултата е налице. Няма да бързам да се хваля, дано задържа резултата този път, за да има какво да отчета в понеделник. Днес менюто беше:
з - пържени филии ( много ги обичам, но рядко си позволявам)
о - канелони с кайма, салата домати и краставици (само две тръбички си сиспах, затова много - много не го мисля)
в - варен свински език с лимон, любимо ми е.
Момичета, търпение трябва, случват се нещата, но наистина бавно. За два месеца нямам нищо свалено, но не се отказвам. Вие също доста ми помагате. Наистина когато не си сам в борбата е някак по-леко. Лека вечер!

# 278
  • Мнения: 195
Лебед, то дебел сигурно е другото ни аз на повечето хора пишещи тук във форума и докато сме живи ще има битки с него, но след всяко падане се изправяме и ставаме по силни и научили си урока  newsm10
Сиситонс, на тебе казаха ли ти какви храни е хубаво да консумираш след операцията и кои да ограничаваш? По специално питам за храни съдържащи глутен?
Ванчето, браво.
Чопи, и за теб се радвам много.Няма да се отказваме  Hug

# 279
  • Мнения: 2 208
Никой нищо не ми е обяснявал, тепърва ще разпитвам ендото. Аз мисля, че нищо в малки количества няма да е проблем, ако знаеш нещо по въпроса казвай Hug

# 280
  • Мнения: 195
Никой нищо не ми е обяснявал, тепърва ще разпитвам ендото. Аз мисля, че нищо в малки количества няма да е проблем, ако знаеш нещо по въпроса казвай Hug
Аз съм тиреодит на хашимото и ендокриноложката нищо не ми беше казвала за храненето, но след като започна едно играене на хормоните накрая реших да попитам с храната мога ли по някакъв начин да си помогна и това което тя ми каза, се препокрива с тази статия:
http://revita.bg/16544/zdrave-i-krasota/%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD … 0%BE%D1%82%D0%BE/
Сега ще трябва да внеса корекции в храненето си като намаля глутена.Странно ми е обаче защо трябва човек да попита, за да му дадат насоки относно храненето.Това не е ли задължение на лекуващия  Rolling Eyes товет ако не си нясно какво да питаш ще си ходиш в блаженно неведение.
И един страничен въпрос? Как да вмъквам линк без да ми заема по 120 реда от поста  Embarassed

# 281
  • Мнения: 195
Никой нищо не ми е обяснявал, тепърва ще разпитвам ендото. Аз мисля, че нищо в малки количества няма да е проблем, ако знаеш нещо по въпроса казвай Hug
Аз съм тиреодит на хашимото и ендокриноложката нищо не ми беше казвала за храненето, но след като започна едно играене на хормоните накрая реших да попитам с храната мога ли по някакъв начин да си помогна и това което тя ми каза, се препокрива с тази статия:
http://revita.bg/16544/zdrave-i-krasota/%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD … 0%BE%D1%82%D0%BE/
Сега ще трябва да внеса корекции в храненето си като намаля глутена.Странно ми е обаче защо трябва човек да попита, за да му дадат насоки относно храненето.Това не е ли задължение на лекуващия  Rolling Eyes Тоест ако не си нясно какво да питаш ще си ходиш в блаженно неведение.
И един страничен въпрос? Как да вмъквам линк без да ми заема по 120 реда от поста  Embarassed

# 282
  • Мнения: 153
 Добро утро  Hug
Браво на Ванчето и на останалите момичета за минусите  Heart Eyes
Аз си стоя на 67, но бавно и славно да се надяваме, че ще тръгна надолу.
за днес отчет:
З- 2 банана и две млека с нес
О - голямам салата с пушена сьомга и малко маслини
В - таратор или пържола в зависимост колко съм гладна

# 283
  • Мнения: 2 208
Добро утро, то си е ден де!  Simple Smile
Eva_bg , благодаря за статията, отивам да чета Hug
Costa , ще тръгне надолу не се притеснявай.
Да се похваля 400гр днес, точно 89 кг съм newsm68. Доволна съм, сега какво планирам за днес:
З - филийка хляб с квас, 70гр беше, нарочно я премерих, сирене със зехтин и 6 големи маслини
О - краставица с боб на фурна
В - сигурно мандарини с кисело мляко, ако има корекции ще пиша , хубав ден на всички

# 284
  • Мнения: 10
Здравейте мили момичета.
Първо да поздравя всички за свалените килца и упоритостта.   bouquet
Преди 1,5 години свалих малко килца след първото бебе и сега след второто състоянието е просто плачевно  Cry
В момента съм със завидните 120кг  Cry даже и малко отгоре и се надявам да започна да свалям с ваша помощ. 6 месеца се лутам и само си ям, ама днес се сетих, че всъщност вие ми липсвате Simple Smile
От утре започвам с вас след като се премеря
Хубав ден на всички и много минусчета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт