Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 95 909
  • 769
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 350
Ще пробвам нещо за фурна.На Фрош не харесвам препаратите аз.Ето ,вчера пак се прецаках,купих на промоция този за килими и дамаски.Ами само на аромат са го докарали Whistling Нищо не чисти !

# 286
  • София
  • Мнения: 3 855
Здравейте купих си универсален почистващ препарат Бинго (от промоция някаква) но вкъщи чак прочетох и не е упоменато за какви повърхности се препоръчва.Дали мога да чистя ламинат с него?

Да, аз имам бялото и за мен е най-добрият използван досега за миене на под, вкл. ламинат. Виж дозировката обаче, слагат се по 2 капачки на 5 л вода...

# 287
  • София
  • Мнения: 3 855
С какво да изчистя чернилка, която се е появила под силикона на пода, на тоалетната чиния... Пробвах с белина, не стана...

# 288
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
С какво да изчистя чернилка, която се е появила под силикона на пода, на тоалетната чиния... Пробвах с белина, не стана...

АКо намериш това някъде ще свърши работа
Скрит текст:
  При мен махна някакви чернилки в банята, дето незнаех и от какво са, бях пробвала с белина, с Cillit bang, cif, разни други за баня, само това успя.

# 289
  • Мнения: 1 350
Много благодаря ,че ме подсети за Перилис   bouquet
Аз съм вземала само розовия ,за петна и ги вадеше от раз!

# 290
  • Мнения: 50
Пробвайте Glanos за почистване на фурни и керамични плотово.

# 291
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
С какво да изчистя чернилка, която се е появила под силикона на пода, на тоалетната чиния... Пробвах с белина, не стана...

АКо намериш това някъде ще свърши работа
Скрит текст:
  При мен махна някакви чернилки в банята, дето незнаех и от какво са, бях пробвала с белина, с Cillit bang, cif, разни други за баня, само това успя.
И този действа аналогично като горе показания Peace

# 292
  • Мнения: 309
... при махането на защитните лепенки от въпросните шкафове, остана малко от тях в ъглите, с какво да премахна и тях Simple Smile
олио малко да махне и разтвори лепилото, после с препарат за прозорци.

# 293
  • Мнения: 50
Момичета, с какво да почистя варовика по душкабината в банята?

# 294
  • Мнения: 1 129
Варовикът на пръски ли е или е наслоен като камък? И по стъклото ли е или по мет. части?
Опитай с "Цилит Банг", с ЛИДЛския "W5" или просто някой "Медикс" за баня. За стъклата си вземи стъклочистачка (перо с гума), за да обираш водата и да не става на пръски, а за мет. части - подсушавай след ползване с микрофибър. У дома така правя, имаме радиатор в банята и там съхне кърпата- ами родих се след като започнах да попивам след ползване.
За стъклочистачката - гледай да ѝ е мека и еластична гумата, за да се нагажда според повърхността, която чистиш, ако е твърда - стара е и няма да върши работа. КАзвам го от опит, защото предишен път съм се прецаквала.

# 295
  • Мнения: 29 518
Къде ги има тези стъклочистачки, че съм се навила да си взема....?

# 296
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Къде ги има тези стъклочистачки, че съм се навила да си взема....?
В Практикер.
Скрит текст:

# 297
  • Мнения: 29 518
~Dev~ , много мерси! По-голямата, нали?

В Бриколаж дали има, че май ми е по-удобно там.... newsm78

# 298
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
~Dev~ , много мерси! По-голямата, нали?

В Бриколаж дали има, че май ми е по-удобно там.... newsm78
Да,тази без помпата  Peace
Поне там съм виждала.
За Бриколаж незнам,но не пречи да се провери,ако ти е на път.

# 299
  • Мнения: 29 518
~Dev~ , много мерси! По-голямата, нали?

В Бриколаж дали има, че май ми е по-удобно там.... newsm78
Да,тази без помпата  Peace
Поне там съм виждала.
За Бриколаж незнам,но не пречи да се провери,ако ти е на път.

 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт