ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 085
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 183
Лелеее, гледах снощния епизод на запис и съм така  #Crazy  К.Воче добре я подхлъзнаха Вулеви, хах!   Twisted Evil
Камелия, няма абсолютно никакъв контрол върху нервите си, кооолко скандали бяха с нейно участие и винаги по един ѝ същи начин. Мълчи, мълчи, ще се пръсне от гняв и като запали моторетката няма спиране. Винаги намира извинение с децата –„ олее майкоо децата ми“, „кой ми пипа децата“..
Както са казали и другите, човек ще рече, че само тя единствена на света е успяла сама ( видиш ли) да роди (брей) и отгледа деца. Всички други, които не са извършили това благородно дело са загубеняци и скапаняци, и не са осмислили живота си. Брех, брех, много самонадеяна тази женица бе. Може да обижда на воля, да слага квалификации и епитети, от които самата тя ужким изпитва непоносимост, но яростно използва същите, ако някой засегне нейни интереси. Нервната ѝ система има нужда от рестарт, не може да изпадаш в умопомрачение от битови дилеми и да стигаш до там да кълнеш и заплашваш с убийства по особено жесток начин – хвърчане на глави и други телесни чаркове.
Преди участието ѝ във ВБ не я знаех коя е дори, мяркала съм я по ТВ, но само толкова. Изглеждаше ми фина и хубава жена, защото в спокойно състояние има много приятен глас ( за разлика от Кали и Екимова), но явно това е бутафорен образ. А след като разбрах, че е живяла с  Гибона и ми стана ясна какво представлява, щото въпросния се слави като абсолютен гамен.
Албена е хитра, има дисциплина и пипето ѝ сече, това не може да се отрече ( ах, каква рима). Предполагам, че това е роля за спечелване на дивиденти и изчистване на имиджа, защото някъде прочетох, че била фен на ББ и имала стратегия за стигане до финал. Браво, за което! Малко хора вътре съумявят, от мразени и хулени  да се превърнат в победители, защото сме били свидетели на обратното – обични образи, които се сгромолясват показвайки какви са всъщност.

ПС: Естествено, за аплаузите, които получава Вулева голяма роля имат Кали и Воче, които вместо да ѝ избодат очите, изписаха вежди..

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 06:33 от Dark Nebula

# 1 231
  • Мнения: 8 535
Не е била омъжена за Гибона,само са живяли заедно.Представям си какви скандали му е въртяла

# 1 232
  • Мнения: 183
Не е била омъжена за Гибона,само са живяли заедно.Представям си какви скандали му е въртяла

 Simple Smile Мерси за поправката! Не съм запозната в подробности с житие-битието ѝ, ще си поправя поста.

# 1 233
  • София
  • Мнения: 3 853
Да, тя предимно с тази си връзка стана известна, как били заедно като ученици, после се разделили и всеки си тръгнал по своя път, после след много години се събрали отново, само за да се разделят по-късно. В този контекст чух за пръв път за нея, и после съм чела разни статии за гардероба й и колко хубави дрехи е носила като е живяла в Италия.

# 1 234
  • Мнения: 9 676
Дайте линк към някоя песен на Камелия Воче. Нито една нейна не съм слушала.  Thinking

# 1 235
  • Мнения: 4 740
Дайте линк към някоя песен на Камелия Воче. Нито една нейна не съм слушала.  Thinking
Като я написах в гугъл това излезе на първо място във видеоклипове  Mr. Green

# 1 236
  • Мнения: 33
Мисля, че вие, почитателите на Албена, сте подхлъзнати повече от Воче, но  ми се струва, че до края на предаването ще станат явни и някои други лица на Албена Вулева - така както всички бяха в дива истерия и защитаваха преди Воче пред Минчев без да прозрат някои моменти, които сега се видяха - по същия начин ще блесне и Вулева пред публиката, ако остане още малко...

# 1 237
  • Мнения: 4 740
Мисля, че вие, почитателите на Албена, сте подхлъзнати повече от Воче, но  ми се струва, че до края на предаването ще станат явни и някои други лица на Албена Вулева - така както всички бяха в дива истерия и защитаваха преди Воче пред Минчев без да прозрат някои моменти, които сега се видяха - по същия начин ще блесне и Вулева пред публиката, ако остане още малко...
Аз не съм почитател на Албена, обаче не мисля че е ограничена и тъпа, едва ли не, както я изкарват някои хора тук. Воче никога не съм я защитавала по простота причина, че преди да влезе в къщата ми е изключително антипатична. Може би от "Черешката на тортата" не я харесвам.
Най-тъпо е, че парадира с някакъв стандарт на живот, който тя няма всъщност. Във всичките си интервюта казва че нови Валентино и т.н., че се била изморила от шопинг и сега заради това не ходила, че бижутата й са Картие и че разполага с повече от 150 чифта обувки, а всъщност сама признава, че дължи пари на разни хора.

# 1 238
  • София
  • Мнения: 1 312
Това предаване- Голямата уста, защо ли още се гледа, след като Венета си кани гости, които да защитават нейната позиция, да подкрепят злобата й, защото сама не може да се справи.. Поканила двама клоуна ,тя седи и им приглася.. долно, непрофесионално!

# 1 239
  • Мнения: 4 740
Това предаване- Голямата уста, защо ли още се гледа, след като Венета си кани гости, които да защитават нейната позиция, да подкрепят злобата й, защото сама не може да се справи.. Поканила двама клоуна ,тя седи и им приглася.. долно, непрофесионално!
Просто миналия път не й се получи понеже Албена се защити достойно и сега реши да покани само хора, които са на нейна страна.

# 1 240
  • Мнения: 24
в допълнение, как е възможно да се защитава Voche/Stoianova като реакциите и в конфликта с Минчев бяха същите като тези с Вyлеви: истерични крясъци : "Как може да ми пипате дечицата" и обиди: "Като виe нEмате!"

# 1 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Още малко видео за Камелия+Евгени-старо е!

https://www.youtube.com/watch?v=gR69sY9eD80

# 1 242
  • Мнения: 24
Още малко видео за Камелия+Евгени-старо е!

https://www.youtube.com/watch?v=gR69sY9eD80
Овча патка: патица с вълна и овца с човка.

# 1 243
  • Мнения: 120
EvelinaAna, не мисля, че Кали е станала и е казала "Аз съм перфектна". То това не са неща, които е нужно да се декларират в прав текст, тези претенции си проличават с поведението. Кали е вечният коректив в къщата, вечно мрънка за хигиена, чистота, хранене, разпределяне на дажбите и т.н., а когато я обявиха за най-нечистоплътна в къщата изпадна в срив, пусна си косата пред лицето и почна да комуникира с жестове. Това ясно показва какво мисли тя за себе си. Когато на Вулева и казват директно очи в очи, че е мръсна и мирише, тя запазва желязно самообладание, докато Кали рухва на секундата и излиза извън релси. Това показва колко е несигурна в себе си, колко е ранимо самочувствието и, и колко грижливо пази образа си на "перфектна". Кали е доста семпла и еднопластова за разлика от Вулева, тя е един простоват човек, и такъв ще си остане, защото щом за толкова години в публичното пространство и след контактите си с толкова хора и медии не се е научила поне да имитира някакви качества, които не притежава, никога няма да се научи.
СлънцеЛуна, права си, че Вулева не е пример за подражание относно облекло. Може да е нарочно, за да провокира и да се набива на очи, може и просто да няма вкус. Но тя компенсира това с ум и поведение. Има нужда от такива хора. Стига с фалшивата добронамереност и позитивност, и с позьорството.

Много обичам, когато някой използва дадена дума и после, когато бива попитан за аргументация, да няма никаква за самата дума. Още веднъж те цитирам, за да видиш какво си написала - "като Кали, разни Данчета и Ивки, взимащи се много насериозно, и претендиращи да са перфектни."

Пак повтарям - ти каза. че Кали претендира, че е перфектна. След като стана ясно, че не го е казвала, да видим какво е показвала.

Това, което тя е показвала [гледала съм само около 80% от лайфовете, сряда и четвърък тази седмица не успях целите, само откъси в нета; доста често хващам това по Диема през деня и от време на време Лайф в нета, който имам усещането, че е като бяла лястовица] е:

- че обича чистотата [малко повече от средностатистичното, но това да е най-големия й кусур];

-че смята себе си за не-двулична [каза ли му в лицета на Евгени какво смята за него, за разлика от почти всички други?; каза ли 'айде стига де' когато поливаха леглото на Албена, макар да си признава, че не я харесва въобще; отиде ли веднага да се извини, когато и казаха, че не е права след фиаското с халата - да] което аз виждам в поведението й [за сравнение, за мен Ива е ужасно двулична, така, че да разберете скалата ми]

- че има нужда от ред, обича го и се дразни, когато го няма около нея - което също си го показва в къщата.

Ако тези 3 неща дефинират изцяло перфекност за теб, тогава може и да има някакъв резон в аргументацията ти. Но имаш интересна дефиниция за перфекност.

Ти ми кажи колко жени познаваш, които нямат комплекси? Милиардни индустрии се грижат това да са бели лястовици. Даже и Албена има много такива, доказателсво са всичките операции, от които е заприличала на едно "прасенце" в главата, а смешното е как преди години обясняваше как една фолк певица прилича на това в лицето. Това да имаш комплекси не е слабост, особено когато тези комплекси не избиват и не нараняват други, а най-вече теб самия. Кали не ги избива, причинявайки болка на другите, а само на себе си.

И ако за теб липсата на хитрина, планиране на атаки и тарикатлък са страхотни минуси да имаш, имаме просто много различни гледни точки и няма да си ги уеднаквим с няколко дискусии в един форум. Да, Кали може да е по-проста от Албена следвайки твоята дефиниция, но не е по-злобна, което автоматично за мен я прави по-добрия човек.  

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 09:59 от EvelinaAna

# 1 244
  • Мнения: 5 462
Аз направо съм   Shocked .
В "Голямата уста" чух, че поведението на руската кукундрела много се харесвало .....      newsm78 newsm78  
Наистина не ми го побира ума, че изобщо някой може да харесва простотията, гнусотията, олигофренията и мръсотията и на тялото, и на душата.
Аз, честно казано, по-мръсен и долен човек, и телом, и духом, от тая руска "възпитаничка" не съм срещала и виждала през живота си.
Напълно разбираемо защо Албена Вулева през целия си живот се рови основно в "мръсотията" на хората.Тя просто друго не е виждала и друго не познава, с такава майка.

И тука също . ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт