На пазар във Варна - 36

  • 51 593
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Зчдравейте!

Търся сироп от черен бъз,домашно приготвен..някой да знае къде мога да намеря...по пазарите?

Точно на тази тема съм и аз!За какво го ползвате,ако може да споделите?И аз се интересувам Hug
Искам за сина ми ,който често боледува.Много познати ми го препоръчват.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Препоръчайте магазин в центъра за хубави дамски портфейли, но и не много скъпи(до към 30лв.)!

# 62
  • Мнения: 1 976
Момичета, къде във Варна мога да занеса кожено яке за поправка? Защото шивачите не правят това  Thinking

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Къде може да се купи голям вълнен шал, с който да си наметнеш целия гръб? Трябва ми за подарък за възрастна дама.

# 64
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Като видях въпроса за шала и аз да попитам някой виждал ли е дамско пончо някъде?

# 65
  • Мнения: 237
Като видях въпроса за шала и аз да попитам някой виждал ли е дамско пончо някъде?
Хубаво дамско пончо имаше по Преслав- магазинче за дамски дрехи отляво- срещу обувкие Габина, мисля.... Видях го на манекена!

# 66
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Здравейте, знаете ли къде мога да намеря крачета за радиатори?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Преди малко видях хубаво, изчистено пончо, не дебело, в магазина за шапки на Шейново.

# 68
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Благодаря и на двете  bouquet

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Колко долу-горе ще ми струва едно плато с луканки и други колбаси в Била? Нали там правеха?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 552
В Пикадили също съм виждала рекламна книжка с плата от луканки, на щанда за луканка и суджуци, но за съжаление цени не помня.

За поправка на кожено яке - пробвайте при обущар дали ще се съгласи.

За голям вълнен шал - в Гранд Мол на ниво 0 има щанд с много шалове, шапки, ръкавици, но дали има вълнени, не знам.

пончо - гледах на снимки в този магазин
https://www.facebook.com/pages/Vintage-House-Varna-Bulgaria/331996563521932

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Мерси, missNoir, влязох в сайта на пикадили и намерих брошурата   bouquet

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Някой да е ходил скоро към ГрандМол - четох това
 
Цитат
безплатният грим, който организаторите от мола осигуряват от 14 до 17 часа. Големи и малки с хелуински окраски могат да се снимат за спомен в специално декориран кът с професионален фотограф

Въпросът ми е някой виждал ли е този Хелоуински кът за снимки,дали случайно не е готов вече като част от украсата,какво представлява  newsm78

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 16:48 от morgana07

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Мерси, missNoir, влязох в сайта на пикадили и намерих брошурата   bouquet
Божкеее  ooooh! , искат заявка два дни предварително, за 800 грама салам, да го нагънат на фунийка!  За половин час ще съм готова и сама ще си го направя!

# 74
  • Мнения: 1 976
Всъщност не знам дали въпросът е за тук... някой има ли идея за психолог във Варна на нормални или ниски тарифи?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт