Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 291

  • 39 041
  • 738
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 












ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    







АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 20:15 от mariana51

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Здравейте дами. Нали знаете - Обичам ви!

Слагам и в новата тема линковете с преведените части от епизод 22:

Тук:
http://www.videoclip.bg/playlist?p=5741

И тук:
http://www.vbox7.com/collection:2086347

# 2
  • Мнения: 23 222


Честита нова тема момичета  Two Hearts



Готова съм да си водя записки върху новите серии ...  newsm03

# 3
  • Мнения: 2 293

"Царица Аслъ"
newsm51
Някой ще ми припомни ли от какво страдаше Аслъ?
Обсесивно компулсивно разстройство, маниакална депресия или биполярно разстройство? Което и да е, справя се отлично,  много ме забавлява...

# 4
  • Мнения: 4 966
Биполярна е - люшка се от депресия към екстаз. Засега, доколкото знам, подобни химични разстройства на мозъка се лекуват с литий... Т.е., ако си пие лекарствата, ще е в равновесно положение... което се чита за нормално.  Wink А актрисата си е супер. Продължава да ме кефи с играта си.

# 5
  • Мнения: 858
Хайде честито!
marian-ka  newsm51
Да се радваме на Енгин и да си бъбрим!
Може и тихо ,като за уше!


 

 Марта,
 аз също си взимам за записки!

 

 maritza,
 Аз съм добро ,,дете,, на мама и татко.Няма да те тревожа,а следващият път отиваме там...,като същи регулировчици отклоняваме събитията в наша посока! Laughing

# 6
  • Мнения: 4 966
Ще отидем, ако разузнаването подаде инфо навреме, за да организираме операсион... Този път направо се издъниха! Никой не каза, че ще са на Капитан Андреево!  Crossing Arms Сърдита съм им! Ти, ако не си, чети сводките.... може и да размисля до следващата ситуация. Simple Smile)))

# 7
  • Мнения: 23 222


Йомер звъни на абито. Арда му подхвърли някои неща за които чакам с нетърпение превода за да разбера доколко е наблюдателен.  Крайно време е на Йомер да му "светне" червената "аби" лампичка.

# 8
  • Мнения: 20 905
Нова  тема!  smile3525


Такъв копнеж.Това правят стоп-кадрите! Simple Smile

Йомер много трудно ще повярвя за брат си.А Хюсеин като му извади оня поглед на умиление... ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 293


 
newsm51
Ех..красота....

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 21:31 от loveofmine

# 10
  • Мнения: 20 905


Човекът използва всеки момент, да напомни... Simple Smile
Смениха си ролите. PeaceЕлиф като почина майка и, Сами като я заплаши, коренно се промени..

# 11
  • Мнения: 23 222


Един хубав комисар за приятна вечер !

# 12
  • Мнения: 23 222


Един хубав колаж на Хаяско  Two Hearts която също изчезна ...

като Тануша  Two Hearts  като Теменужка Христова  Two Hearts като Ками  Two Hearts

# 13
  • Мнения: 4 966


Ех... Едмон Дантес... струва ми се... Дай, Боже, такива роли занапред за Енгин... класика... и написани предварително, че да няма излишно сложнотии, завойчета, подобрения и... унищожения. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 612
Здравейте!  wavey

Скрит текст:
Марта_49, #697

...Ама Метин  май няма въобще такова намерение. И той ще се бори за любовта си - всъщност той иска чрез тази любов да се пречисти от мръсотията и да започне нов живот, на чисто. Как би могло да стане това обаче не зная, защото той освен с прането на пари, знае всичко за мръсния бизнес на Таййар, както и дейно е участвал в него.

...Фатих показа болката и огорчението си от Таййар, съжалението за грешно водения до сега живот и желанието да започне начисто. Видяхме, че сърцето към майка му е чисто. Ако наистина изпитва към Нилюфер истинска любов и тази любов би могла да го пречисти - за него има шанс.  Тук бих поставила и едно условие - да разкрие престъпната мрежа на Таййар, да оневини Елиф и  естествено самият той да си понесе и съответното наказание.
 



Не мисля, че Метин/Фатих може и наистина иска да се промени. Той иска да управлява империята на баща си, защото се чувства готов и способен на това. И че му се полага по право.
Той е младата версия на баща си, има данните и способностите дори да го надмине.  ooooh! Основна цел на отмъщението му освен да "задели" за себе си част от парите на баща си е и да настрои и изправи добрия и обичан син Мерт срещу баща им. Да накаже баща си, като му "отнеме" обичта и уважението на Мерт. Знае за ужасния източник на пари на баща си, за невинните деца-донори, знае за тайните трансплантации, но не направи нищо, за да спре това. Напротив, стриктно "пере" парите от този "бизнес", въвличайки в мръсното блато на престъпленията нови хора, някои по свое желание, други насила, чрез шантаж и заплахи.
Обичал бил Нилюфер...  Thinking Обичта му към нея може да го пречисти... Crossing Arms  
А манипулациите, лъжите, шантажа, заплахите. Любов ли е това? И още първият път, когато тя не се съгласи с него е готов да действа със сила, за да я подчини. Как ще се чувства Елиф, ако е принудена да стои в една стая, на една маса с него като съпруг на сестра й. Като част от семейството. Как може да забрави насочения в главата й пистолет, заплахите, страха, униженията. Как може да приеме да стои лице в лице с човека, принудил я със сила и заплахи да стане престъпник?  
Дори и да съдейства на полицията за разкриване на престъпленията на Тайар, Метин/Фатих трябва да плати за извършените престъпления.  Заслужено и подобаващо.  Naughty

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 22:38 от Dilemi

Общи условия

Активация на акаунт