Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 291

  • 39 051
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 858
Ах,слаба разведка  съм аз! С това радио ехо ,ще проваля всичко!
 marytza,
ще разчитаме на чист късмет!Хайде да сме здрави..
   
 Марта,
Комисарят от бъдещето ще ни доведе отсъстващите с много любов !

   
Може някъде да играят на  филми! Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142
Здравейте!  wavey

Скрит текст:
Марта_49, #697

...Ама Метин  май няма въобще такова намерение. И той ще се бори за любовта си - всъщност той иска чрез тази любов да се пречисти от мръсотията и да започне нов живот, на чисто. Как би могло да стане това обаче не зная, защото той освен с прането на пари, знае всичко за мръсния бизнес на Таййар, както и дейно е участвал в него.

...Фатих показа болката и огорчението си от Таййар, съжалението за грешно водения до сега живот и желанието да започне начисто. Видяхме, че сърцето към майка му е чисто. Ако наистина изпитва към Нилюфер истинска любов и тази любов би могла да го пречисти - за него има шанс.  Тук бих поставила и едно условие - да разкрие престъпната мрежа на Таййар, да оневини Елиф и  естествено самият той да си понесе и съответното наказание.
 



Не мисля, че Метин/Фатих може и наистина иска да се промени. Той иска да управлява империята на баща си, защото се чувства готов и способен на това. И че му се полага по право.
Той е младата версия на баща си, има данните и способностите дори да го надмине.  ooooh! Основна цел на отмъщението му освен да "задели" за себе си част от парите на баща си е и да настрои и изправи добрия и обичан син Мерт срещу баща им. Да накаже баща си, като му "отнеме" обичта и уважението на Мерт. Знае за ужасния източник на пари на баща си, за невинните деца-донори, знае за тайните трансплантации, но не направи нищо, за да спре това. Напротив, стриктно "пере" парите от този "бизнес", въвличайки в мръсното блато на престъпленията нови хора, някои по свое желание, други насила, чрез шантаж и заплахи.
Обичал бил Нилюфер...  Thinking Обичта му към нея може да го пречисти... Crossing Arms  
А манипулациите, лъжите, шантажа, заплахите. Любов ли е това? И още първият път, когато тя не се съгласи с него е готов да действа със сила, за да я подчини. Как ще се чувства Елиф, ако е принудена да стои в една стая, на една маса с него като съпруг на сестра й. Като част от семейството. Как може да забрави насочения в главата й пистолет, заплахите, страха, униженията. Как може да приеме да стои лице в лице с човека, принудил я със сила и заплахи да стане престъпник?  
Дори и да съдейства на полицията за разкриване на престъпленията на Тайар, Метин/Фатин трябва да плати за извършените престъпления.  Naughty


Много сложен образ е Метин. Иска да отмъсти на Таййар и заради майка си. Интересно сега след като го арестува Йомер какво ще стане. Орасно е да го остави в арест - вече Сами им каза за предател в екипа им. Докторът си отиде с помощ отвътре. Дано Йомер измисли начин да опази Метин - нужен му е за да разкрие тайните на Таййар и мафия.

# 17
  • Мнения: 20 905
Здравейте!  wavey

Скрит текст:
Марта_49, #697

...Ама Метин  май няма въобще такова намерение. И той ще се бори за любовта си - всъщност той иска чрез тази любов да се пречисти от мръсотията и да започне нов живот, на чисто. Как би могло да стане това обаче не зная, защото той освен с прането на пари, знае всичко за мръсния бизнес на Таййар, както и дейно е участвал в него.

...Фатих показа болката и огорчението си от Таййар, съжалението за грешно водения до сега живот и желанието да започне начисто. Видяхме, че сърцето към майка му е чисто. Ако наистина изпитва към Нилюфер истинска любов и тази любов би могла да го пречисти - за него има шанс.  Тук бих поставила и едно условие - да разкрие престъпната мрежа на Таййар, да оневини Елиф и  естествено самият той да си понесе и съответното наказание.
 



Не мисля, че Метин/Фатих може и наистина иска да се промени. Той иска да управлява империята на баща си, защото се чувства готов и способен на това. И че му се полага по право.
Той е младата версия на баща си, има данните и способностите дори да го надмине.  ooooh! Основна цел на отмъщението му освен да "задели" за себе си част от парите на баща си е и да настрои и изправи добрия и обичан син Мерт срещу баща им. Да накаже баща си, като му "отнеме" обичта и уважението на Мерт. Знае за ужасния източник на пари на баща си, за невинните деца-донори, знае за тайните трансплантации, но не направи нищо, за да спре това. Напротив, стриктно "пере" парите от този "бизнес", въвличайки в мръсното блато на престъпленията нови хора, някои по свое желание, други насила, чрез шантаж и заплахи.
Обичал бил Нилюфер...  Thinking Обичта му към нея може да го пречисти... Crossing Arms  
А манипулациите, лъжите, шантажа, заплахите. Любов ли е това? И още първият път, когато тя не се съгласи с него е готов да действа със сила, за да я подчини. Как ще се чувства Елиф, ако е принудена да стои в една стая, на една маса с него като съпруг на сестра й. Като част от семейството. Как може да забрави насочения в главата й пистолет, заплахите, страха, униженията. Как може да приеме да стои лице в лице с човека, принудил я със сила и заплахи да стане престъпник?  
Дори и да съдейства на полицията за разкриване на престъпленията на Тайар, Метин/Фатих трябва да плати за извършените престъпления.  Заслужено и подобаващо.  Naughty

newsm10 Прекрасно си го написала.Това си мислех за Метин.Той обича Нирюфер, по неговия си извратен начин.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


https://www.facebook.com/EnginAkyurekUniversal/photos/a.23678310 … ype=1&theater

"С една дума да обобщим.... Най-накрая! Велик епизод. Забравете грешките, крайният резултат беше фантастичен. Това е което исках да видя." - Линда Ългаз - една от админките на Универсалките.
Скрит текст:
One word to sum it up... Finally!
Great episode. Forget the mistakes, the end result was fantastic. This is what I wanted to see.

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 22:58 от mariana51

# 19
  • Мнения: 858
Всъщност Метин  нормални отношения не е виждал!Моделът е сбъркан!Не понася противопоставяне,веднага си пролича!Може да е от гените.
     
 

    момичета,   Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Харесва ми и играта на Сойсал. Йомер и Метин - два образа, силни и противоположни. Умни и да видим - очаквам много.

# 21
  • Мнения: 858
Метин в голяма степен разчита на Йомер за своето отмъщение;,,Айде, бе баджанак...!,,
Предстои ни сблъсък м/у Таййар бей,татковите и закона-Йомер.Но може и някъде тук да се  появят Денизер ,като страна.Таййар е фактически убиец на баща им ,а и ги е използвал през годините!


   

   Да,Таййар Дундар има проблеми!

# 22
  • Мнения: 20 905

Аз другите актьори също много ги харесвам и си ги подреждам като герои...с по-големи роли.
1.Хюсеин-доста благодатна роля
2.Таййар
3.Метин-емоциите на влюбен, някак си ми убягват..
4.Асль-в първи сезон
5.Мелике, Пело
6.Тувана-във втори сезон, в малкото серии, които участва, беше много добре
7.Нилюфер-старае се много момичето
8.Арда-хубаво играе, но не знам защо, не ме грабва

С една дума, добри актьори, не искам никого да подценявам.
В последната серия и Мерт се прояви...

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 23:28 от harmonia_dd

# 23
  • София
  • Мнения: 2 632



Спомен за една прекрасна утрин в Рим!



Още нещо  Laughing
Скрит текст:
Май вече е време Пело да изясни отношението си към Арда.  hahaha Не може непрекъснато да "бяга" от въпросите му с "Оффф, Арда, оффф!" ooooh!  Да даде най-накрая отговор на момчето! Naughty

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 23:55 от Dilemi

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142

Аз другите актьори също много ги харесвам и си ги подреждам като герои...с по-големи роли.
1.Хюсеин-доста благодатна роля
2.Таййар
3.Метин-емоциите на влюбен, някак си ми убягват..
4.Асль-в първи сезон
5.Мелике, Пело
6.Тувана-във втори сезон, в малкото серии, които участва, беше много добре
7.Нилюфер-старае се много момичето
8.Арда-хубаво играе, но не знам защо, не ме грабва

С една дума, добри актьори, не искам никого да подценявам.
В последната серия и Мерт се прояви...



И мен Арда не ме грабва.

# 25
  • Мнения: 1 026
Здравейте!  wavey

Скрит текст:
Марта_49, #697

...Ама Метин  май няма въобще такова намерение. И той ще се бори за любовта си - всъщност той иска чрез тази любов да се пречисти от мръсотията и да започне нов живот, на чисто. Как би могло да стане това обаче не зная, защото той освен с прането на пари, знае всичко за мръсния бизнес на Таййар, както и дейно е участвал в него.

...Фатих показа болката и огорчението си от Таййар, съжалението за грешно водения до сега живот и желанието да започне начисто. Видяхме, че сърцето към майка му е чисто. Ако наистина изпитва към Нилюфер истинска любов и тази любов би могла да го пречисти - за него има шанс.  Тук бих поставила и едно условие - да разкрие престъпната мрежа на Таййар, да оневини Елиф и  естествено самият той да си понесе и съответното наказание.
 



Не мисля, че Метин/Фатих може и наистина иска да се промени. Той иска да управлява империята на баща си, защото се чувства готов и способен на това. И че му се полага по право.
Той е младата версия на баща си, има данните и способностите дори да го надмине.  ooooh! Основна цел на отмъщението му освен да "задели" за себе си част от парите на баща си е и да настрои и изправи добрия и обичан син Мерт срещу баща им. Да накаже баща си, като му "отнеме" обичта и уважението на Мерт. Знае за ужасния източник на пари на баща си, за невинните деца-донори, знае за тайните трансплантации, но не направи нищо, за да спре това. Напротив, стриктно "пере" парите от този "бизнес", въвличайки в мръсното блато на престъпленията нови хора, някои по свое желание, други насила, чрез шантаж и заплахи.
Обичал бил Нилюфер...  Thinking Обичта му към нея може да го пречисти... Crossing Arms  
А манипулациите, лъжите, шантажа, заплахите. Любов ли е това? И още първият път, когато тя не се съгласи с него е готов да действа със сила, за да я подчини. Как ще се чувства Елиф, ако е принудена да стои в една стая, на една маса с него като съпруг на сестра й. Като част от семейството. Как може да забрави насочения в главата й пистолет, заплахите, страха, униженията. Как може да приеме да стои лице в лице с човека, принудил я със сила и заплахи да стане престъпник?  
Дори и да съдейства на полицията за разкриване на престъпленията на Тайар, Метин/Фатих трябва да плати за извършените престъпления.  Заслужено и подобаващо.  Naughty




Здравейте момичета!


Дилеми Hug  хареса ми написаното от теб!  newsm51 
Това е и моето мнение за Метин. Няма как да се промени, след като иска да присвои
и бизнеса на Тайяр. А това, че искаше да избяга зад граница, не означава че не може
да ръководи империята от там. Дали ще е свързано с донорството или друга престъпна
дейност, както ни подсказаха, но Метин се е подготвил.

За любовта му с Нилюфер - не, това не е любов. Според него тя е негова собственост.
Още в първите серии, на яхтата, и беше казал че я иска само за него и ще я държи далеч от семейството. Не помня точните думи, но смисълът беше такъв.

Не знам какво ще стане с Метин до края на филма, но мисля, че няма да са заедно с Нилюфер.
Тя  може сега да е още объркана за чувствата си, но все пак не е разбрала какви
престъпления е вършел Метин, не знае за участието му с донорството.
Когато разбере, ще го зачеркне напълно.
Да, и Елиф никога не би седяла с Метин на една маса, все едно нищо не е било.

И в тази връзка Йомер и Метин не са никакви баджанаци, нито ще бъдат. Naughty
Йомер не го виждам с такъв баджанак - убиец, той също не би се примирил с това.

Той Метин нарече Йомер ''баджанак'', понеже му се иска да се сроди с Денизер, но няма да стане. Naughty



Момичета, прочетох материалите за Енгин, статиите, разказа на фенките, снимките...
Благодаря за всичко, което слагате! newsm51

Много се радвам за Енгин като го виждам и по списанията извън Турция, вече и Чили
е ''превзел''. Grinning

Хубава вечер!  bouquet

# 26
  • Мнения: 858
Момичета,
Лека нощ! Two Hearts


   

# 27
  • Мнения: 20 905

В кого Йомер ще се усъмни, след съвета на Сами, ако има време.Не се знае, Хюсеин, Али и Таййар какво му готвят. ooooh!

А за Пело, трябва да се разведе Арда.Тя му го подсказа, но той не го взема предвид. Simple Smile

Giya, лека. Hug

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142
Здравейте!  wavey

Скрит текст:
Марта_49, #697

...Ама Метин  май няма въобще такова намерение. И той ще се бори за любовта си - всъщност той иска чрез тази любов да се пречисти от мръсотията и да започне нов живот, на чисто. Как би могло да стане това обаче не зная, защото той освен с прането на пари, знае всичко за мръсния бизнес на Таййар, както и дейно е участвал в него.

...Фатих показа болката и огорчението си от Таййар, съжалението за грешно водения до сега живот и желанието да започне начисто. Видяхме, че сърцето към майка му е чисто. Ако наистина изпитва към Нилюфер истинска любов и тази любов би могла да го пречисти - за него има шанс.  Тук бих поставила и едно условие - да разкрие престъпната мрежа на Таййар, да оневини Елиф и  естествено самият той да си понесе и съответното наказание.
 



Не мисля, че Метин/Фатих може и наистина иска да се промени. Той иска да управлява империята на баща си, защото се чувства готов и способен на това. И че му се полага по право.
Той е младата версия на баща си, има данните и способностите дори да го надмине.  ooooh! Основна цел на отмъщението му освен да "задели" за себе си част от парите на баща си е и да настрои и изправи добрия и обичан син Мерт срещу баща им. Да накаже баща си, като му "отнеме" обичта и уважението на Мерт. Знае за ужасния източник на пари на баща си, за невинните деца-донори, знае за тайните трансплантации, но не направи нищо, за да спре това. Напротив, стриктно "пере" парите от този "бизнес", въвличайки в мръсното блато на престъпленията нови хора, някои по свое желание, други насила, чрез шантаж и заплахи.
Обичал бил Нилюфер...  Thinking Обичта му към нея може да го пречисти... Crossing Arms  
А манипулациите, лъжите, шантажа, заплахите. Любов ли е това? И още първият път, когато тя не се съгласи с него е готов да действа със сила, за да я подчини. Как ще се чувства Елиф, ако е принудена да стои в една стая, на една маса с него като съпруг на сестра й. Като част от семейството. Как може да забрави насочения в главата й пистолет, заплахите, страха, униженията. Как може да приеме да стои лице в лице с човека, принудил я със сила и заплахи да стане престъпник?  
Дори и да съдейства на полицията за разкриване на престъпленията на Тайар, Метин/Фатих трябва да плати за извършените престъпления.  Заслужено и подобаващо.  Naughty




Здравейте момичета!


Дилеми Hug  хареса ми написаното от теб!  newsm51  
Това е и моето мнение за Метин. Няма как да се промени, след като иска да присвои
и бизнеса на Тайяр. А това, че искаше да избяга зад граница, не означава че не може
да ръководи империята от там. Дали ще е свързано с донорството или друга престъпна
дейност, както ни подсказаха, но Метин се е подготвил.

За любовта му с Нилюфер - не, това не е любов. Според него тя е негова собственост.
Още в първите серии, на яхтата, и беше казал че я иска само за него и ще я държи далеч от семейството. Не помня точните думи, но смисълът беше такъв.

Не знам какво ще стане с Метин до края на филма, но мисля, че няма да са заедно с Нилюфер.
Тя  може сега да е още объркана за чувствата си, но все пак не е разбрала какви
престъпления е вършел Метин, не знае за участието му с донорството.
Когато разбере, ще го зачеркне напълно.
Да, и Елиф никога не би седяла с Метин на една маса, все едно нищо не е било.

И в тази връзка Йомер и Метин не са никакви баджанаци, нито ще бъдат. Naughty
Йомер не го виждам с такъв баджанак - убиец, той също не би се примирил с това.

Той Метин нарече Йомер ''баджанак'', понеже му се иска да се сроди с Денизер, но няма да стане. Naughty



Момичета, прочетох материалите за Енгин, статиите, разказа на фенките, снимките...
Благодаря за всичко, което слагате! newsm51

Много се радвам за Енгин като го виждам и по списанията извън Турция, вече и Чили
е ''превзел''. Grinning

Хубава вечер!  bouquet



Даааа. Не би приел Йомер такъв баджанак. Но живота си прави шеги. Двама братя - единият убиец.... И какво ще стане. Така, че всичко е възможно. Интересно как ще ни го представят. Нека да е интересно, да има сблъсъци и невъзможни ситуации за да се наслаждаваме на актьорско майсторство от висш пилотаж.

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 00:22 от mariana51

# 29
  • Мнения: 4 966


"Тримата големи". Wink))
Лека да е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт