My Toys - В света на играчките - 50!

  • 121 590
  • 817
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Аз пак да пиша - Моля, някой да ми помогне да поръчам едно Лего, много ми е спешно Sad

# 406
  • Варна
  • Мнения: 10 596
За код не мога да помогна.
Виж в началото на страница 26, secret girl е посочила един превозвач, но аз обърнах внимание само, че доставя до Варна, за други градове не обърнах внимание.
В бг мама тече реклама на един превозвач, който дава отстъпка от куриерската такса на негови нови клиенти, но пиша от телефона и не излиза рекламния му банер, а не си спомням името му.
От компа, рекламата му беше в дясно на екрана или разгледай рекламните кампании в бг мама и ще го видиш.

# 407
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Поръчах Легото с техният доставчик - трябва ми за Никулден и нямам време да чакам, а като използвах кода за - 10 евро ми излезе на що-годе добра цена.

# 408
  • Мнения: 28
Поръчах Легото с техният доставчик - трябва ми за Никулден и нямам време да чакам, а като използвах кода за - 10 евро ми излезе на що-годе добра цена.

Нали срокът за доставка до България е 8-13 работни дни? Ще дойде ли до никулден??
Късмет!

Последна редакция: пн, 30 ное 2015, 14:12 от cvetommira

# 409
  • Русе
  • Мнения: 3 711
За Никулден - абсурд, дано не те отчайвам, но не съм имала по-бързо доставки от 7 дни, обикновено са 8 или 9 най-много.

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Ами аз имам още две приготвени за Коледа, ама като се затръшка за работилницата на дядо Коледа......, а тук никъде я нямат налична. В краен случай за Никулден ще му подаря някой от другите два, а този ще го оставя за Коледа Wink

# 411
  • София
  • Мнения: 2 913
Случвало ли ви се е да ви разделят доставката? Интересува ме само, сега за втората част, дали ще ми начислят доставка? newsm78 Ползвала съм код за нов клиент и поръчката.

# 412
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Случвало ли ви се е да ви разделят доставката? Интересува ме само, сега за втората част, дали ще ми начислят доставка? newsm78 Ползвала съм код за нов клиент и поръчката.

Няма да ти начислят, не се притеснявай.

Самира,,щом имаш резервен вариант, е ок.

# 413
  • Мнения: 1 400
Случвало ли ви се е да ви разделят доставката? Интересува ме само, сега за втората част, дали ще ми начислят доставка? newsm78 Ползвала съм код за нов клиент и поръчката.
На мен са ми разделяли доставката като втората част пристигна в пощата.

# 414
# 415
  • Мнения: 28
Здравеѝте,
днес опитах да пусна поръчка, но плащането беше неуспешно, понеже картата ми е нова и получена днес и още не е била активна. Сега искам да повторя всичко, но вече не ми позволява да използвам код за отстъпка от 11 евро, все едно вече съм го ползвала, не ми приспада и двете евра за нов клиент. Някакви идеи??

# 416
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Пиши на съпорта им, ще ти дадат нов код.

# 417
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
За жалост Работилницата на Дядо Коледа вече не е налична, но пък успях да поръчам Магазина за колела и кафене на хубава цена /освен 20-те % от днес, сложих още код за минус 10 Е и минус 2 Е/  Party Дъщеря ми ще е доволна Simple Smile

# 418
  • Мнения: 28
Пиши на съпорта им, ще ти дадат нов код.
Но този код не беше персонален за мен, а от тези, които се намират в гугъл.  newsm78

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 270

Еми като си нямам късмет.......

Общи условия

Активация на акаунт