Спирала за мигли - 10 тема

  • 71 507
  • 726
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Досега никога не съм била доволна от спиралите на Римел, но новата, която се предлага в дрогериите, е много приятна. Иненадана съм и я нося с удоволствие.

http://uk.rimmellondon.com/sites/default/files/15-01-09/scandale … treme_product.jpg

# 451
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравейте на Шанел от къде поръчате спиралата

# 452
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Здравейте на Шанел от къде поръчате спиралата
От ПШ Peace

# 453
  • Мнения: 7 519
Какво е ПШ?

# 454
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Магазин Прити Шоп.

Аз я купувам от Сефора, поръчки не съм правила - взимала съм на място. От българските магазини може да се поръча с куриер  Peace Има и европейски сайтове, от където може да се поръча  Peace

# 455
  • Мнения: 9
Не съм пробвала цветни спирали, не мога да си се представя с такива мигли. Аз много харесвам спиралите на есте лаудер- въобще не слепва миглите и ги прави горе долу двойни( аз  имам сравнително малки мигли) , от по- евтините марки съм доволна от maybelline  Satisfied

# 456
  • SF
  • Мнения: 21 167
Днес смятам да купя спиралата на Avene. Много искам да ми хареса... Ако имате нещо да ми споделите за нея, сега е моментът. bowuu

# 457
  • Мнения: 1 203
В Лили пеперудата на Л'ореал е намалена от 27 на 17лв., за феновете на тази спирала, заслужава си.

# 458
  • София
  • Мнения: 2 378
В Лили пеперудата на Л'ореал е намалена от 27 на 17лв., за феновете на тази спирала, заслужава си.
Аз си я купих онзи ден, за мен не е нищо особено, даже е доста посредствена  Whistling Само разочарования със спиралите последно време.

# 459
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Днес смятам да купя спиралата на Avene. Много искам да ми хареса... Ако имате нещо да ми споделите за нея, сега е моментът. bowuu
чакам отзиви

# 460
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Днес смятам да купя спиралата на Avene. Много искам да ми хареса... Ако имате нещо да ми споделите за нея, сега е моментът. bowuu

Не, ще чакаме теб да пишеш Hug

# 461
  • Мнения: 9
В Лили пеперудата на Л'ореал е намалена от 27 на 17лв., за феновете на тази спирала, заслужава си.

Тази спирала на Л'ореал не съм я пробвала. Доволна ли си от нея?  Satisfied

# 462
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Хах, писали сме едновременно с АДРЕНАЛИНКА Mr. Green

Аз да споделя нещо. Реших да си направя експеримент с нисък клас спирала, за да видя  дали наистина има такава разлика с това, което обикновено ползвам. А и аз не мога кой знае колко да сгреша с избора, миглите ми биват, а и сега с този серум...Няколко момичета тук похвалиха розовата на Есенс и миналата седмица си я прибрах от дрогерията. Сгрешила съм, че не мога да сгреша.  hahaha Свикнала съм да нанасям спиралата с много бързи движения, а и без това всеки път като се гримирам бързам, защото закъснявам. ooooh! При Есенс беше невъзможно да извадя малко спирала с четката, беше невъзможно дори да я остържа в гърлото на флакона, ставаше едно голямо мазало, а по четката пак едно кило спирала. Мазането по миглите също беше ужас - оставаше огромно количество туш с всяко движение, ужасно слепване и накрая едни мигли, като огромни слепнати пръчки. За какво ми са огромни мигли, ако изглеждат така... Rolling Eyes
Сега съм сложила от нейния туш в опаковката на ЕЛ Инфините - поне с нанасянето и оформянето нямам никакъв проблем, резултатът е посредствен - пак са пръчки, макар и по-тънки и една по една. Не е особено трайна, размазва се при махане, не люти на очите.

# 463
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами аз със същата спирала съм постигала съвсем приличен резултат, при това също не съм от тези, които имат нерви да мажат и доизкусуряват Peace. Не ми е любима де, от тези съвсем евтинките харесвам повече Miss Sporty.

# 464
  • SF
  • Мнения: 21 167
От евтинките съм пробвала само Мис Спорти по изключителната препоръка на някой, на когото имам доверие и наистина е страхотна.
Леко ме боцкаше четчицата, но ако трябва пак да си купя нещо хубаво и евтино - тя ще е. Бих пробвала и тази на Есенс.
Днес ще пробвам една за 30 лева, така че... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт