Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-21

  • 96 774
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 598
Може ли отзиви за MAC Face and Body Foundation?  bouquet

# 136
  • София
  • Мнения: 10 324
Може ли отзиви за MAC Face and Body Foundation?  bouquet

Много леко покритие, аз го харесвам много. Не знам дали би бил подходящ за мазна кожа.

# 137
  • София
  • Мнения: 1 056
А бб крема на  double wear също ли е толкова покривен колкото фдт?  newsm78

# 138
  • Мнения: 648
Момичета, имате ли мнение за тази база http://www.feelunique.com/p/GIVENCHY-Mister-Mat-Matifying-Foundation-Primer-25ml

# 139
  • SF
  • Мнения: 21 243

Извинявайте, но това ФДТ ли е или коректор? Аз съм го ползвала само за озаряващ ефект в зоната около очите. Иначе е страхотен продукт според моята употреба.

# 140
  • Мнения: 909
Аз имам и фон дьо тена и писалката  bouquet

# 141
  • Мнения: 7 598
Може ли отзиви за MAC Face and Body Foundation?  bouquet

Много леко покритие, аз го харесвам много. Не знам дали би бил подходящ за мазна кожа.
мерси ,аз имам какво да крия,така че няма да залагам на него.чела съм лоши отзиви за другите фон дьот нети на Mac ,вие имате ли впечатления?

# 142
  • София
  • Мнения: 10 324
мерси ,аз имам какво да крия,така че няма да залагам на него.чела съм лоши отзиви за другите фон дьот нети на Mac ,вие имате ли впечатления?

Не, използвала съм само Face and Body. Пробвайте Double Ware, него поне всички го хвалят, че е с добро покритие и не мърда.

Аз посягам само към много леки ФДТ или просто ги правя, по-леки с разреждане и не мога да помогна за ФДТ с добро покритие.

# 143
  • SF
  • Мнения: 21 243
Аз имам и фон дьо тена и писалката  bouquet

И писалката за какво я ползваш? Също искам да питам от къде я купуваш.

# 144
  • Мнения: 909
Тези продукти имам.Поръчах си ги от ФЮ.Писалката я пробвах по всички начини,но много исках да ми хареса за озаряване под очите.За жалост страшно ми изсушава контура Sad Но от фон дьо тена съм много,много доволна,заедно с Метеоритите правят чудеса с лицето ми  Heart Eyes

# 145
  • SF
  • Мнения: 21 243
Показваш 2 продукта или поне в две различни опаковки. Наскоро в самолет писалката се предлагаше за 24 евро. Не знам дали има цветове и как се подбира правилният  в самолет. Затова се въздържах от покупката.

# 146
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Esmee, това са два продукта - коректор - Touche Éclat  и ФДТ Touche Éclat    bouquet
Тамар, може ли да ми припомниш каква беше кожата ти, с какъв подтон и какъв номер ФДТ си взе? За съжаление, тук не се предлага ИСЛ, а отдавна съм хвърлила око но въпросния ФДТ Wink

# 147
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, можете ли да ми препоръчате база за фдт, която да задържа фдт по-дълго на лицето и да се намира по магазините? Това ми е единственото условие, а и да е за суха кожа  Crazy

# 148
  • Мнения: 909
Кожата ми е суха,светла с жълт подтон.Понеже много исках да го имам ,а цветовете бяха изчерпани стрелях на сляпо и поръчах BD10.В момента на нанасянето изглежда светъл,но почти веднага се слива с лицето ми.Ползвала съм от мостра 50 и пак се сля,съвсем малко имаше разлика с врата newsm78Просто се напасва,много е интересен.Писалката ми е номер 2.От Диор ползвам 020 и 021,от Ести-Фреско,давам ги за ориентир.

# 149
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти  bouquet аз ползвам същите номера при Диор и Ести. Но пък кожата ми е смесена Confused и се опасявам да не лъсна бързо.

Общи условия

Активация на акаунт