Бронзанти, или ефект "целуната от слънцето"

  • 40 747
  • 268
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 206
Това е тема за споделяне на всичко свързано с бронзантите и стремежа към постигане на ефект "целуната от слънцето".
 Хубавия тен е желан от много дами и поради това, че слънцето, както всички знаем е много вредно, а солариумите в пъти повече, бронзантите се оказват най-лесния начин за постигане на някакви задоволителни резултати свързани с тена на лицето и тялото.
Споделяйте моля, какви продукти ползвате, кога ги ползвате, как ги нанасяте и всичко което се сетите.







Последна редакция: вт, 20 яну 2015, 09:47 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 5 892
Страхотна тема. Денси! Ползвам автобронзант Балея- доволна съм. Всеки ден и ексфолирам кожата и след къпане/душ се мажа. Хидратира, не става на петна, евтин е.
Преди години ползвах Лореалския бронзант в туба, но той е по-силен и ми изсушаваше кожата.
От прахообразните продукти имам бронзираща пудра на Лореал- доволна съм.

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Денси, благодаря за темата.   bouquet
Аз лично нанасям бронзанти като се позатопли времето и е слънчево. Горе долу нанасям като контуриращ продукт.
Любими продукти са ми Тера Ора и  Golden на MAC.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 310
Денси, благодаря за темата!
Рядко използвам бронзант през зимата, основно за контуриране. Лятото по-често.

Кожата ми има розов подтон и малко са бронзантите които ми харесват, в момента фаворит ми е летния на Сефора.

# 4
  • Мнения: 35 968
само лятото, предпочитам да съм Снежанка  Flutter
малко продукти не ме правят с оранжавеещ нюанс, който дълбоко ненавиждам

# 5
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за темата!   bouquet
Бронзанти ползвам предимно лятото, много рядко зимата за контур. Любимите са ми Тера Ората на Герлен и Трицветната пудра номер 2 на Шанел.  Peace

# 6
  • Мнения: 470
Използвам и аз автобронзантът на Балея,но ми се иска по-тъмен цвят да се получава,а пък и по-експресно.С него минимум 4 пъти трябва да се омажа обилно,за да добия някакъв оттенък.Но пък плюсът му е,че не стават петна.
Иначе и аз само пролетта-лятото,но бих казала,че е от мързел,а не че и сега неми се иска да съм шоколадова.
Много съм пробвала,но е адски гаден аромата им-в началото ок,в последствие се засилва горчивата нотка и едва го трая.

# 7
  • Мнения: 3 248
Ползвам бронзант независимо от сезона, когато ми дойде настроението за това. Обикновено обаче това се случва по-често лятото. Имам три бронзанта само, но и трите много си ги обичам и ползвам еднакво. Terra ora, Refined Golden, Soleil Tan de Chanel.





# 8
  • Мнения: 5 892
Използвам и аз автобронзантът на Балея,но ми се иска по-тъмен цвят да се получава,а пък и по-експресно.С него минимум 4 пъти трябва да се омажа обилно,за да добия някакъв оттенък.Но пък плюсът му е,че не стават петна.
Иначе и аз само пролетта-лятото,но бих казала,че е от мързел,а не че и сега неми се иска да съм шоколадова.
Много съм пробвала,но е адски гаден аромата им-в началото ок,в последствие се засилва горчивата нотка и едва го трая.
Аз се мажа целогодишно. Дето съм бяла едно на ръка, но съм и много бледа и винаги ме питат болна ли съм, ако нямам грим.  Tired
Пробвала ли си да смесиш Балея с Лореал?
Всичко друго ми става на петна.  Peace

# 9
  • Мнения: 3 342
Винаги, когато се гримирам, използвам бронзант - не го нанасям на цялото лице, а с много лека ръка по краищата на лицето под формата на цифрата три.

Най-най-любимият ми бронзант е Тера Ора - видях и дъното му, златистата част вече я няма, и ужасно съжалявам, че не си купих втори за резерв.

Всъщност, сега се сещам, че отново почти ежедневно използвам и кремообразния бронзър на Шанел - непосредствено след ФДТ с по-малка четка по контурите на лицето.
И на него видях дъното тези дни Crazy

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 339
Densi  Hug  bouquet

Никога няма да спра да хваля бронзъра на By terry Tea to tan


Този продукт за мен е незаменим, нося го с еднакво удоволствие и лятото и сега зимата. Една идея по-труден е за работа, но бързо се свиква с течната му консистенция.  

# 11
  • Мнения: 3 342
Вив, напомняш ми и за този разкош - през лятото не пропусках ден, в който да не смеся от него капка-две във ФДТ.

# 12
  • Мнения: 311
Супер тема! Ползвам целогодишно. Показаният от теб на Живанши ми е любим и го ползвам всеки ден, добре, че цветът не е лимитиран. Този продукт на Clarins ползвах доскоро,  хареса ми
Скрит текст:
. От този продукт бях очарована също, но беше само тестер и нямам дългосрочни наблюдения, за лятото ще си го взема, обаче.
Скрит текст:

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Страхотна тема, Денси  bouquet и особено полезна за такива като мен, които не са ползвали никога бронзиращ продукт Blush
Много ме е яд, че изпуснах Тера ора-та, надявам се да пуснат скоро подобен продукт - иска ми се да пробвам нещо такова - което може да се използва за цялото лице/ с лека ръка/, или да се контурира съвсем нежно, както Тони писа - под формата на цифрата 3 - можете ли нещо подобно да ми препоръчате?  bouquet

# 14
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Аз също ползвам бронзант от време на време.Сега тествам този на The Body Shop.

Общи условия

Активация на акаунт