Лидл ::58::

  • 67 805
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 867
...... Май някой беше писал нещо за пресичките за чесън, търсих назад, но не намирам, а съм сигурна, че четох, че и не помня какво беше...... Embarassed Mr. Green.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819789.msg29966345#msg29966345

FSS`, благодарности!  bouquet Спаси ме, тъкмо се бях заровила да чета подред. ММ решил да я купи, пък аз си имам вкъщи хубава преса, но трудничко се чисти, особено, ако не я измия веднага след употреба. Пък лидълската имала не знам си какво си за чистене. Надявах се да е отбелязан някакъв кусур, че да му върна за смесителя, но не - ще му хареса щом едро пресова, пък и си има почистващо устройство. Grinning

# 136
  • Мнения: 784
Не съм ходила в Лидъл скоро. Смятам утре да го посетя

Много ценна информация!

# 137
  • Мнения: X
 Songes ,комплекта за калиграфия купи ли - питах как е . Много исках , но ще е от следваща промоция.

# 138
  • Мнения: 3 096
Да, но още не съм го изпробвала. Не ми беше лесно да намеря такъв, в който всички части са налице - все някой беше пощипнал нещо оттук- оттам. Close Иначе ми се струва качествен. Сигурно пак ще го пуснат. Peace

# 139
  • Русе
  • Мнения: 7 068
Хайде и аз да кажа за каймата Mr. Green
Свинската кайма в ЛИДЛ е 3 вида - Стара планина, от плешка и смес. Пишете от коя сте купили!
Винаги си купувам Стара планина и никога не съм случвала гадна, дори и на 30% намалена съм оцелвала 2-3 пъти.
И още нещо - не мисля, че можем да виним ЛИДЛ за вкуса на каймата Peace

# 140
  • у дома
  • Мнения: 7 154
Аз ли съм проспала момента, ако е обсъждано, новсе пак да си попитам?!?
Къде изчезнаха кренвиршите Пикок?!? Shocked Най-вироглаво си ги търся вече втора седмица из рафтовете.


И при нас ги няма,но забравих да питам ще ги зареждат ли  newsm78
Иначе откакто ви похвалих замразените брецели и сигурно ги изкупихте,защото при нас ги няма вече втора седмица Crossing Arms

# 141
  • Мнения: 1 244
Когато се налага да купувам готова кайма, купувам такава единствено от Лидл (от каймите в други вериги съм разочарована) - или Стара планина или тази от свинска плешка, друга не съм купувала. Резултата винаги е перфектен, за каквото и да я използвам.

# 142
  • Мнения: 32
Разгледах клипчетата на спортните уреди всички ме грабнаха. Някой да има експандерите да каже дали си заслужават ?

# 143
  • Мнения: 2 399
Сутринта отидох за матраци и ръкохватки. Матраците са в чантичка с дръжки и имат 3 години гаранция. Ръкохватки не взех, защото ми се сториха не достатъчно дебели.
В магазина беше учудващо спокойно за понеделник сутрин.  newsm78

# 144
  • Мнения: 128
Отчет:12 пакета 4ка Toujours и 2кг. фасул.Принадлежностите за хранене ги имаме от лятото когато ги пускаха и между тях не открих нищо ново,а от количеството останах с убеждение ,че това е просто разпродажба на изостанало им количество.Суичерите и панталонките ми се видяха много малки.
От четките за лице има 2 бр. в Асеновград едната кутия беше отворена и вътре се виждаше,че всичко си е на мястото втората беше запечатана.На редовна цена са намират се срещу зеленчуците между стоките от стари промоции.
Инхалатори също имаше много.
Като никога липсваха тълпите баби рано сутринта ,явно бебешкото и спортните стоки не ги вълнуват  Simple Smile
Попитах за гаранция за матрака, отговориха ми,че е стандартния един месец в който може да се замени или върне.Това ме отказа защото преди лятото няма да се ползва.

# 145
  • Мнения: 2 399
Попитах за гаранция за матрака, отговориха ми,че е стандартния един месец в който може да се замени или върне.Това ме отказа защото преди лятото няма да се ползва.
Гаранцията е 3 години - пише го на опаковката и момичето на касата го потвърди!

# 146
  • Мнения: 128
Сутринта отидох за матраци и ръкохватки. Матраците са в чантичка с дръжки и имат 3 години гаранция. Ръкохватки не взех, защото ми се сториха не достатъчно дебели.
В магазина беше учудващо спокойно за понеделник сутрин.  newsm78
Извинявай но да попитам ,кой ти потвърди за трите години гаранция на матрака  newsm78.
Ако е така значи в нашия магазин не са информирани и са ме подвели.

# 147
  • Мнения: 128
Попитах за гаранция за матрака, отговориха ми,че е стандартния един месец в който може да се замени или върне.Това ме отказа защото преди лятото няма да се ползва.
Гаранцията е 3 години - пише го на опаковката и момичето на касата го потвърди!
Благодаря явно ще се ходи пак но първо ще позвъня на националния телефон за да съм сигурна.

# 148
  • Мнения: 2 399
Моля те, пиши тук какво са ти отговорили!  Praynig

П.П. Аз пак си проверих опаковката: гаранцията е посочена, така че ако откажат може да се подаде оплакване към КЗП, предполагам.

# 149
  • Мнения: 2 681
За гаpанцията на матpака няма ли да е по-удачно да се пише на фоpмата за контакт?
Все пак писменият отговоp о става, документиpан е.
Pазсъждавам си ...

Общи условия

Активация на акаунт