Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 125 104
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
За Филоргата съм на по -особено мнение.Откакто прочетох,че има нещо като реферална система /или нещо подобно/ при закупуването им,ми стана ясно защо някои хора толкова натрапчиво ни убеждават в качествата на кремчето.Но пък за някои хора може наистина да е УАУ крема Peace
И един въпрос.Мислите ли,че е добре от време на време да сменяме крема,който ползваме,дори и кожата ни да се чувства идеално?

Каква е тази система - за първи път чувам  Rolling Eyes

Преди време ми бяха дали един паспорт - в който си залепваш боновете от покупки - условията бяха да купиш 3 продукта в рамките на 3 месеца и получаваш подарък - примерно мицеларна вода. Ако са 4 покупки - някакъв серум или козметична процедура. И така имаше няколко степени, но условието беше покупките да са в рамките на няколко месеца - мисля 3 бяха. Едно момиче дори писа в темата, че се е възползвало  Blush

Друга система за някаква изгода - не ми е известна, но тази специално не виждам какво общо има с покопките на другите, освен, ако не им искаш боновете, но ми звучи нелепо  Mr. Green

Ако се постарая моя паспорт мога да го намеря, мисля, че го пазя - взимат се от аптеките - предложиха ми го, като исках тестери  Peace

# 107
  • Мнения: 510
В момента ползвам почти цялата серия продукти на Yoghurt of Bulgaria на Biofresh.
Случайно открих темата тук във форума, пробвах един от кремовете и... не можах да спра. Очарована съм. Взех си дневен, нощен, маска за лице, почистващ гел, обогатен крем Аква експерт и крем за ръце. За български продукт мога да кажа, че слагат в малкия си джоб доста скъпи вносни такива Peace
Жалко, че имат слабо развита търговска мрежа в БГ, даже трудно ги намерих. Щеше ми се да имат по-голяма популярност тук.

# 108
  • някъде
  • Мнения: 979
Честно си признавам,че не си спомням много относно тази система.Но просто ми е останал спомен за някакъв спор тук,във форума и една от потребителките изтъкна точно този  факт.Доколкото помня,беше нещо от сорта на кодовете във Iherb.

# 109
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Хм, зная за  2 сайта, които се ползват, но не съм регистрирана там и не съм много в час. Поръчвала съм от френския чрез приятелка, та не съм наясно с ползите, но то от там, а и от другия - може да се поръчва всякаква козметика  Simple Smile По тази логика следва да има агитация изобщо за френска козметика. Много не следя двете теми, но виждам, че се коментира всичко - от бебешки продукти - до такива за възрастни  Peace Сигурно има някаква полза, защото има запитвания за покани, ама то такива има и за feelunique  Mr. Green както пък за други англ. сайтове няма, но всеки пазарува от там, където му е изгодно.

Честно казано съмнява ме някой да "агитира" за Филорга, за да покани друг в сайта и да удари джакпота. То по същия начин може да агитира за Нюкс, Галеник, Авен и т.н. които са по-достъпни, като цени Mr. Green

# 110
  • Мнения: 3 819
От около седмица съм с тази емулсия на Сисли
Скрит текст:

и съм изключително доволна. Започнах да я ползвам след като се върнахме от ски и кожата ми беше ужасно изсушена от силния вятър и ниските температури. Вече е възстановена  Peace
По принцип кожата ми е смесен тип и съм забелязала, че точно такъв вид емулсии  ми влияят страхотно.

# 111
  • Мнения: 12
От около седмица съм с тази емулсия на Сисли
Скрит текст:

и съм изключително доволна. Започнах да я ползвам след като се върнахме от ски и кожата ми беше ужасно изсушена от силния вятър и ниските температури. Вече е възстановена  Peace
По принцип кожата ми е смесен тип и съм забелязала, че точно такъв вид емулсии  ми влияят страхотно.
Моля да споделиш състава на емулсията. Каква е цената и от къде я купи?

# 112
  • София
  • Мнения: 5 498
Взех си от козметичката един серум на Babor,хидратиращ,снощи го ползвах за пръв път и то самостоятелно без крем и сутринта кожата ми беше много гладка и свежа.На първо ползване съм доста доволна

# 113
  • Мнения: 3 819
Взех си я от ибей, имаше комплекти - травъл размер с тоалетно мляко, тоник и маска. Самата емулсия е 50мл., иначе съм я виждала и по 125мл.
Комплектът ми излезе 75$ + около 10 лв. за доставка с посредник.

Състав:
Скрит текст:
water/eau(aqua), mineral oil/huile minerale(parafinum liquidum), centella asiatica leaf extract, propylene glycol, stearic acid, triethanolamine, glyceryl stearate, fragrance(parfum), stearyl alcohol, benzoic acid, phenoxyethanol, carbomer,methylparaben, maltodextrin, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, equisetum aryense extract, panax ginseng root extract, rosmarinus officnalis leaf extract, humulus lupulus(hops) cone extract, octoxynol-13, peg-40 hydrogenated castrol oil, silica, silica dimethyl silylate

Преписвах го и е възможно да имам грешки някъде  Wink
Ето тук също го има http://www.paulaschoice.com/beautypedia-skin-care-reviews/by-bra … for-Day-and-Night

Последна редакция: сб, 28 фев 2015, 09:35 от My All

# 114
  • Мнения: 1 977
Uriage Isoliss fluid  Peace

# 115
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честно си признавам,че не си спомням много относно тази система.Но просто ми е останал спомен за някакъв спор тук,във форума и една от потребителките изтъкна точно този  факт.Доколкото помня,беше нещо от сорта на кодовете във Iherb.

Да, аналогична е врътката. Правят се общи поръчки, еди- кой си поръчва, печели разни бонуси/ или точки дори, не съм много запозната/, във вид на тестери и други благинки, които после си му идват дюшеш. Но пък си е занимавка- да чакаш всички "желаещи" да ти преведат парите; цялата комуникация също е безумна на моменти, подозирам; после да поръчаш, да не объркаш нещо; да получиш нещата, може би пък и освобождаване от митница да се наложи?; да окомплектоваш нещата; да ги разпратиш на заявителите...  Може и да пропускам нещо, просто на прима виста пиша как си го представям  Peace

По темата- в крайна сметка си взех нощен крем на СкинКод, отново- регенериращ Essentials. За дневен- редувам пак техен лек крем от същата серия, както и емулсия на  Shiseido- от Pureness серията.  Peace

# 116
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Umma, кой от дневните кремове на Скинкод ползваш и с каква кожа си горе долу? Аз напоследък много се чудя за тази марка. Два тестера на розлични кремове ползвах, но май не са ми достатъчни да си изградя мнение.

Някой може ли да сподели впечатления от този крем  http://www.feelunique.com/p/Lancome-Hydra-Zen-Neurocalm-Soothing-Anti-Stress-Moisturising-Cream-50ml
Дали ще е подходящ за 35+ смесен тип кожа??

# 117
  • Мнения: 3 827
За Филоргата съм на по -особено мнение.Откакто прочетох,че има нещо като реферална система /или нещо подобно/ при закупуването им,ми стана ясно защо някои хора толкова натрапчиво ни убеждават в качествата на кремчето.Но пък за някои хора може наистина да е УАУ крема Peace
И един въпрос.Мислите ли,че е добре от време на време да сменяме крема,който ползваме,дори и кожата ни да се чувства идеално?


Филорга се купува изгодно и масово от този сайт http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=766829.0
за да пазаруваш от него ти трябва покана , а който ти изпрати покана , която използваш , получава 10 евро - точно както и в iherb , затова една потребителка е така активна и в двете теми ; )


 

# 118
  • Мнения: 2 045
ani_d - На Ланком крема за мен е чудесен. Харесвам този и нощният от серията. Подходящ е за смесена, попива лесно. Вече дали е 35+ не знам, защото не съм го ползвала с такава цел, но го харесвам, тъй като не е мазен и е подходящ за чувствителна кожа  Peace  Но по спомен май имаше две разновидности - за нормална/смесена и за суха кожа.

# 119
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
ani_d, ето този е дневният: http://www.amazon.co.uk/Skincode-Essentials-Intensive-Moisturizi … ion/dp/B002YVD3PC

Кожата ми е чувствителна, мазна. Доволна съм, като цяло. Но ако имаше и матиращ ефект, щеше да е чудесен просто  Crazy

А това- нощният: https://www.google.ae/search?q=regenerating+cream+skincode&n … %252F%3B600%3B600

И двата ги повтарям   Peace

Общи условия

Активация на акаунт