Сладкарничка за книги-тема 34

  • 22 288
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 738
Добро утро и Честита Баба Марта!

Аз тепърва ще се закичвам, че ей-сега станах, и на кучляците ще вържа за берекет...
И докато си пих кафето, все хубави новини ме издебнах във фейса, все едно Мартенички ми се подариха.
И такова го има понякога - усмихва те животът съвсем непредизвикано по някой такъв повод.
 Grinning
Да сте и вие все усмихнати, бели и червени, много-много шарени и щастливи!

# 706
  • Мнения: 1 828
Добро утро  Hug

Честита Баба Марта  Hug

Честит празник на всички празнуващи вчера, да са много здрави и щастливи  bouquet

Още съм в леглото, но като стана и аз ще се закича с мартеничката от Мери  Heart Eyes

Моето другарчере така и не се похвали, че пратката е при него  newsm78 трябва да е на място, пуснах я още в сряда.

ММ си дойде стовари 1 сак дрехи за пране и го подхванаха със задачи  ooooh!

# 707
  • София
  • Мнения: 5 362

Да ви е честита Баба Марта!Живи и здрави,бели и червени!
 И моят Мартинчо има намерение да празнува имен ден цял месец,така че от негово име
Скрит текст:
И честит имен ден на детенце на Вени!Сигурна съм,че и той ще иска да празнува цял месец.

# 708
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267

Честита баба Марта, момичета! Да сме живи, здрави, весели и засмени!
Честит празник и на малките именници! Да растат здрави и обичани!
Аз имам да събирам багаж, че ще си ходим за два дена до село. Пак ще ви наблюдавам през телефона.

# 709
  • Мнения: 1 107

И аз се закичих с мартеничка от другарче - имам си една от миналата година от Камиче Heart Eyes Вързах си и собственоръчно направена, както и на децата. Приготвила съм и за цялото племе тук, всички ще ги овържа - понеже по едно време това е било българско село някои традиции и обичаи се пазят и практикуват. Та така, и те си връзват "марти".

Честит празник на Марто и Марто! Ако приличат поне мъничко на майките си, то съм сигурна, че са прекрасни деца Hug

# 710
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Честит ни женски месец дами  Simple Smile
Усмихвайте се,бъдете щастливи и поняга  пакостливи  Wink

Честита  Баба  Марта!



Бъдете живи и здрави,бели и червени,с любов обградени!
Възраждащата се сила на Пролетта отново да озарява с обич сърцата ви и нека вълшебно да пребъде чрез думите!

Честити да са Мартинчовците! Hug

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470


"Приключението не е около теб,а вътре в теб." - Джордж Елиът

Госпожо класна,


и всички останали прекрасни момичета, честита баба Марта, бъдете живи и здрави, румени и засмени от щастие и любов окрилени  Hug

Честит празник на всички празнуващи и близките им, само хубави неща да им се случват!

# 712
  • Мнения: 1 107
Така между честитките аз да си попитам, кой има "Човек на име Уве" ел.? Онзи ден май споменахте нещо такова, та ако иска някой да ми я метне, ще дам адрес на ЛС Blush   bouquet

И да споделя за страстта ми към четенето.
Скрит текст:
И друг път съм казвала, че тя идва от една възрастна двойка учители, които по онова време живееха в нас. Родителите ми не споделят тази страст, въпреки че татко всеки ден прочита регионалния вестник от до. Но такъв книжен плъх като мен, няма в семейството.
Същото е с новото ми семейство, ММ не чете книги, но пък рови и чете всякакви публикации в нета. Единствените книжки худ. литература са му 2-3 с дракони и всякакви чудно грозни същества, свързани с играта WOW, която играеше преди.
И някой път като се оплача от липсата на "културен" разговор по между ни, казва За това си имаш форумните другарки Crazy И е прав Laughing
Бившият ми приятел четеше (и сигурно продължава да го прави) страшно много, заклет фен на Книг. Даже няколко разказа написа, докато бяхме заедно. Бяхме страхотен тандем ... като приятели. Но като любовна двойка не ни се получавше Rolling Eyes

Ще го сложа в спойлер, че стана дълго

А сега най-накрая да си вдигна д-то от канапето и да свърша някоя работа. По-късно ще идва кумата с двете си деца, та да пораздигна малко в нас Crazy Въпреки че истинската работа ме чака после - 4 деца  накуп кой знае какви ще ги свършат ooooh!

Айде чао!

# 713
  • Мнения: 6 466

Минавам набързо да ви пожелая много здраве и усмивки!

# 714
  • Мнения: 10 687
Честита Баба Марта!!!
Бъдете живи и здрави!  Simple Smile
Кости, аз имам Уве, но ще мога да ти я пратя чак в сряда, ако не ти е късно  Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 6 210
ДУ!
Честита баба Марта, да сте бели и червени, здрави и засмени  Hug!

Слив, весел празник на Марто, жив и здрав да е!
Всъщност те имат имен ден на 14 април, тогава е Св. Мартин, но и днешния ден е повод за усмивка.
ПП: снощи ме информира, че пак започнал да гледа Наруто  и искаше да му кача някаква игра на ПСП-то на тази тема. Веднага се сетих за твоя Марто и за Кости  Grinning.

Кости, имам книжката. Можеш да я свалиш от този сайт http://knigi.spasete.me/index.php?search=%D1%87%D0%BE%D0%B2%D0%B … D1%83%D0%B2%D0%B5, а ако ти е трудно от ПСП-то - прати ми мейл и ще я засиля към теб  Hug.

# 716
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добро утро!

 Напълнихте ми душата с поздравите и пожеланията, момичета!  Hug

 

Да сте здрави и добри! Да е пролет и в душите ви! Желая здраве на семействата и близките ви!  bouquet

 Изберете си днес един ден от месец март  и като дойде този ден, според това какъв е, ще разберете късмета си. Т.е., каквото е времето тогава, такава ще е годината ви. Така знам аз. Избрах си датата, на която съм родена - 15. Simple Smile

Вени, Сливче, поздрави на вашите момчета. Да са късметлии!  Hug

Ули,  Heart Eyes Hug Heart Eyes!

 Ще поздравим и на 14 април.  Simple Smile

 Деси
, голям жест, мило, да поздравиш лично класната. Мерси!  Hug bowuu

# 717
  • Мнения: 10 687
Някоя от любителките на трилъри да е чела "Вледенени жертви" от Джон Сандфорд?  newsm78
Питам, защото я намерих в библиотеката си на вилата и хич нямам спомен да съм я чела....
А пък рейтингът й в ГР е УАУ - 4.22 от над 24 хил. Гласа, та се впечатлих чак ...  Thinking
Чудя се дали да си я взимам да я чета...

Нели,  Hug И аз си избрах ден  - 14 март  newsm19

# 718
  • София
  • Мнения: 6 210
Миж, преди сто години съм я чела. Честно казано не помня сюжета, но като прочетох заглавието и автора, веднага се сетих, че имам книгата. Вземи я.

# 719
  • Мнения: 221
Честита Баба Марта!




Бъдете живи, здрави, бели и червени!

Честит празник на именниците на Слив и Вени, на 14 април отново ще се поздравим.  Wink

Аз вече съм си сложила мартеничките от Точ и Гането. Heart Eyes

Момичета, исках да ви благодаря и за поздравите отправени към мен онзи ден. Благодаря за пожеланията на всяка една от вас. Направихте ме щастлива.   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт