Re: AVON само за представители - КАМПАНИИ 4 и 5 - Тема 134

  • 33 673
  • 492
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Това е тема само за представители!



Обсъждането на продуктите на AVON, правим в тази тема

Излишни и несполучливи покупки разменяме тук!


Старата тема


Текущ каталог

Текуща мини брошура

Каталог 05

Каталог 06 / руски/


Ако искате и вие да сте в списъка с нашите представители е необходимо:
  • Да сте писали поне в три поредни теми, да помагате с каквото е възможно /качвате снимки, каталози, отговаряте на запитвания/ ...
  • Всеки представител, който е бил неактивен 3 поредни месеца или 4 кампании, ще бъде изключван от списъка, поради многото желаещи..
  • Представител, който е фигурирал в миналото в нашия списък, отново може да бъде добавен, при подновена активност в темата!

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata
Инка 13
ekita

Ботевград
paulinap

Варна
katyadjin
_re_ge
rumi_m2001
beljata

Г. Оряховица
Luisi

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
`ТуиГ         "Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Русе
*Elina*
venelia

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
takinka
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи         - центъра, НДК, ЦУМ и Младежкия театър


Стара Загора
ailan
kat-bati

Хасково
talasamka

Шумен
neli mar4

За всички, които искат да станат представители или имат въпроси, това пък са координаторите, списващи при нас:

Dessu - София

venelia - Русе
eli4ka666- Русе


За връзки с AVON:


тел.:  02/9765 800
contact_avon.bulgaria@avon.com

Бланка за пълномощно

Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 18:24 от katyadjin

# 1
  • Мнения: 5 386
Здравейте и тук. Успешна кампания, не че Ейвън е най-важният..., но нали и с него се занимаваме Simple Smile
Чакам кашони - цели три - в събота. Една трета са мои покупки.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 177
Успешна кампания! Кате, поздравления за темата   bouquet
Аз за сега нямам нищо, но все пак се надявам Laughing

# 3
  • Мнения: 150
Благодаря за новата тема и при мен е много слабо и то не стига че едвам събрах за малка поръчка ами чантата сменена със синя и едни очила от каталога светят в сиво,а сега почна кампанията  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 4
  • Мнения: 166
Момичета, да знаете че чантите идват и с поръчка от 5лв. Тъй като направих 20 чериша ги разделих и сега пуснах поръчка от моя профил и от друг за 12лв. само за да ми дойде вторият подарък....всичко е фактурирано и е точно;)

# 5
  • София
  • Мнения: 1 727
Браво Кате, шрифтът е супер!  Peace

Получих листовка - пак ми предлагат да пусна поръчка първата седмица и да ми дадат подаръци. Мерси, шсе въздържа.

Последна редакция: пт, 06 мар 2015, 09:04 от Узи

# 6
  • Мнения: 330
И при мен тази кампания е много слаба...  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 113
Благодаря за новата тема!   bouquet
Успешна кампания на всички!  Peace

И при мен е слабо за момента, но предполагам, че е нормално, в предвид силната предишна кампания.  Една приятелка ми сподели, какъв е билета с късмет за тази кампания.
Скрит текст:
Червило + сгъваема четка за коса.
Изглежда интересен, дано да пускат повече за напред  Grinning Grinning

# 8
  • Мнения: 611
Успешна на всички, е няма чанта, но пък какви сърцераздирателни поздрави за 8 март има на мейлите... Simple Smile   bouquet

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Кате, накара ме да се усмихна рано сутринта  Mr. Green Хубава изненада  Wink

Аз ще видя какво ще правя тази кампания. За сега трябва да пусна някаква изтерзана поръчка през моя профил, че да не ме разпределят нейде. В процес на умуване съм. Не следя комисионните програми изкъсо, та ще трябва да прегледам диплянките. Поне като пускам на минимума да извлача максимума като отстъпка.

Успех за всички!

ПП - моят/ите подарък/ци за приноса ми към демографския прираст все още не са налични. 

# 10
  • Мнения: 185
  bouquet  Много приятна изненада рано сутрин! Успешна кампания на всички!

# 11
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За чантата с портомнето ли говорите (за подаръците от предната кампания). Някой получил ли е?

# 12
  • Мнения: 13 805
Благодаря за новата тема!

успешна и приятна преди всичко нова кампания!

# 13
  • Мнения: 9
Здравей те момичета днес си получих поръчката много съм разочарована протекъл крем пукнат лосион олио разляло се ужас е

# 14
  • Мнения: 161
Привет и от мен. Това с печелившите билети е .....без думи. Миналата кампания имах листовка да ме подканят да пусна първата седмица и съм щяла да получа спирала супер шок. Да, ама не, пратиха ми някаква спирала на колор тренд дето я няма в два каталога напред. Изключително разочарование.

Общи условия

Активация на акаунт