Колежки

  • 14 961
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Цитат
Аз не разбрах- как се прави разлика между галантно поведение и флирт?
Галантното, кавалерско поведение е когато колега:
подарява цветя на колежките си при повод
отваря/задържа им вратата, когато се засекат там
отива до машината за кафе и съответно пита колежките коя иска, да вземе и на нея
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
и т.н. подобни жестове, в които по принцип няма нищо флиртаджийско.


По някои от точките заклетите скандинавски феминистки може да го съдят, това не навсякъде е приложимо в днешно време

По темата
От този тип колеги не съм имала, но имах от другия, хойкане по заведения всяка вечер, много алкохол и еднократен секс
Излизах само веднъж с тях и понеже не пия, ги видях в цялата им "красота"
А една даже ходеше на море с детето, оставяше го вечер на хазяйката и се ч...ше по дискотеките и после на работа се хвалеше

# 61
  • Сф
  • Мнения: 10 672
Ами да , който иска ще намери начин- дали ще е колежка, дали от бара, желание да има!
Авторката да не се вкарва във филми, ако нямаш доверие на мъжа си- пиши я "бегала„ работата..

# 62
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Проблемът ми е ревността, даже мисля да се извиня за поведението си, но нещо все ме спира.. може би това, че ако се извиня за сприхавостта си, ще си прави каквото пожелае. Предполагам ме разбирате  Grinning

Ако  обичаш  мъжа  си , остави  го  да  бъде обичан  и  от други  жени. Laughing
Не бива  да  си  такъв егоист - хем  на  него  не даваш  да им се порадва, хем  на тях  не  даваш  да  му се порадват:xarms:.

  Какво  толкова- ще  го  поцункат, поцункат и...  ще им  мине  меракът Flutter.
Ако  не  веднага,  след трийсетина  години- със сигурност.А тогава  ще  ти  се   иска  да  го заглеждат, ама няма-а-а, няма Sad


ох сетих се за :  Joy

Ако обичаш някого, пусни го на свобода.. Ако се върне, значи и никой друг не го искал..  Mr. Green

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какви колежки, боклуци има навсякъде, даже и сред колегите на когото и да е. Аз и при нас съм засичала такива.
Остава и мъжът да е боклук, че да се поддаде. Ако това се случи - по-добре, че ще се отървеш от такъв, който ако сега не му вържат, следващия път ще стане и така до безкрай.

# 64
  • Сф
  • Мнения: 10 672
Какви колежки, боклуци има навсякъде, даже и сред колегите на когото и да е. Аз и при нас съм засичала такива.
Остава и мъжът да е боклук, че да се поддаде. Ако това се случи - по-добре, че ще се отървеш от такъв, който ако сега не му вържат, следващия път ще стане и така до безкрай.
Малееейййй, рече и отсече! Вади направо карабината за бърз отстрел!  #Sniper

# 65
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тороманова, някакъв проблем ли имаш с мен, че днес ми се мъкнеш постоянно и коментираш малоумно?
Има тема - имам мнение. Следващия път няма да те питам.

# 66
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001


ох сетих се за :  Joy

Ако обичаш някого, пусни го на свобода.. Ако се върне, значи и никой друг не го искал..  Mr. Green

 hahaha

Моят,завалията, никой   не  го  ще Cry

Хубавото е, че ако  някоя  се излъже,после  ще   ме отрупва  с пари, та да си го взема обратно Joy

# 67
  • Мнения: 3 231
Цитат
Аз не разбрах- как се прави разлика между галантно поведение и флирт?
Галантното, кавалерско поведение е когато колега:
подарява цветя на колежките си при повод
отваря/задържа им вратата, когато се засекат там
отива до машината за кафе и съответно пита колежките коя иска, да вземе и на нея
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
и т.н. подобни жестове, в които по принцип няма нищо флиртаджийско.
За цветята (ако са за всички колежки, а не специално подбирани) и вратата съм съгласен. За кафето... - ако пита и мъжките колеги, ОК.

За таксиметровата дейност спрямо колежки. Една жена ми правеше проблем, втора жена ми правеше проблем, трета жена ми правеше проблем. Реших да не рискувам с четвъртата - вече колежки просто не возя. Резултат: Нямам проблем

# 68
  • София
  • Мнения: 5 499
Цитат
Аз не разбрах- как се прави разлика между галантно поведение и флирт?
Галантното, кавалерско поведение е когато колега:
подарява цветя на колежките си при повод
отваря/задържа им вратата, когато се засекат там
отива до машината за кафе и съответно пита колежките коя иска, да вземе и на нея
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
и т.н. подобни жестове, в които по принцип няма нищо флиртаджийско.
За цветята (ако са за всички колежки, а не специално подбирани) и вратата съм съгласен. За кафето... - ако пита и мъжките колеги, ОК.

За таксиметровата дейност спрямо колежки. Една жена ми правеше проблем, втора жена ми правеше проблем, трета жена ми правеше проблем. Реших да не рискувам с четвъртата - вече колежки просто не возя. Резултат: Нямам проблем

Прав си. Peace

# 69
  • Мнения: X
Относно "возенето на колежки", ненапразно съм уточнила
Цитат
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
т.е., има извънредни обстоятелства.   Peace
А не всекидневно да се прави на шофьор на колежките....     Laughing
Мисля, е съвсем човешко да предложиш помощ в описаната ситуация, ако сте в същата посока.
Поне аз бих възприела подобен жест като кавалерство и помощ, а не като опит за флирт.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 499
Относно "возенето на колежки", ненапразно съм уточнила
Цитат
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
т.е., има извънредни обстоятелства.   Peace
А не всекидневно да се прави на шофьор на колежките....     Laughing
Мисля, е съвсем човешко да предложиш помощ в описаната ситуация, ако сте в същата посока.
Поне аз бих възприела подобен жест като кавалерство и помощ, а не като опит за флирт.

Аз винаги съм отказвала да ме карат колеги. Лош опит го наречи, ама влезеш ли им в колата и се почват едни флиртове, не ти е работа...Пък и на мъжа си после трябва да се обясняваш, дори и да не те е видял в колата на колегата, пак трябва да му кажеш. Не, благодаря, няма нужда. В кола се качвам или само в своята, или в тази на мъжа ми.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Преди време работата на ММ беше на околовръстното близо до цигански квартал и ходеше с колата, като по пътя забираше колежките си. Бях споменала на една позната, че кара колежките си, а тя такива очи изкара. Ама как можело. Казвам й "Много по-лошо впечатление би ми направило ако остави колежките си на затънтената спирка на околовръстното от това, че ги вози". Понякога обстоятелствата са такива, че няма нищо лошо в това някой да те вози или ти да возиш някой.
Преди време свекърва ми работеше в едно заведение в техния квартал и вечерта приключваше към 1-2 през нощта. Свекърът й направил проблем защо някакъв колега я бил изпращал  ooooh! Предложих му да ходи той да я прибира вечер като толкова се притеснява  Wink
Не виждам проблем да те возят или ти да возиш някого, ако работата се намира на кофти място, работи се до късно вечерта и сте в една посока. Другото е плод на фантазии.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 499
Скрит текст:
Преди време работата на ММ беше на околовръстното близо до цигански квартал и ходеше с колата, като по пътя забираше колежките си. Бях споменала на една позната, че кара колежките си, а тя такива очи изкара. Ама как можело. Казвам й "Много по-лошо впечатление би ми направило ако остави колежките си на затънтената спирка на околовръстното от това, че ги вози". Понякога обстоятелствата са такива, че няма нищо лошо в това някой да те вози или ти да возиш някой.
Преди време свекърва ми работеше в едно заведение в техния квартал и вечерта приключваше към 1-2 през нощта. Свекърът й направил проблем защо някакъв колега я бил изпращал  ooooh! Предложих му да ходи той да я прибира вечер като толкова се притеснява  Wink
Не виждам проблем да те возят или ти да возиш някого, ако работата се намира на кофти място, работи се до късно вечерта и сте в една посока.
Другото е плод на фантазии.

Ми то главно фантазиите къща разтурват... Cry

# 73
  • Мнения: X
Скрит текст:
Относно "возенето на колежки", ненапразно съм уточнила
Цитат
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
т.е., има извънредни обстоятелства.   Peace
А не всекидневно да се прави на шофьор на колежките....     Laughing
Мисля, е съвсем човешко да предложиш помощ в описаната ситуация, ако сте в същата посока.
Поне аз бих възприела подобен жест като кавалерство и помощ, а не като опит за флирт.

Аз винаги съм отказвала да ме карат колеги. Лош опит го наречи, ама влезеш ли им в колата и се почват едни флиртове, не ти е работа...Пък и на мъжа си после трябва да се обясняваш, дори и да не те е видял в колата на колегата, пак трябва да му кажеш. Не, благодаря, няма нужда. В кола се качвам или само в своята, или в тази на мъжа ми.
Предполага се, че познаваш колегите си...те тези, дето си ги влече флирта, едва ли чакат да се качиш в колата, за да се закачат.А не виждам причина да откажа на сериозен и точен колега.
Пък проблем със съпруга ......защо?    newsm78   Както писах, давам пример с извънредна ситуация, случваща се 1-2 пъти в годината, дори по-рядко, не за ежедневно возене....Чак пък толкова да не може да "преглътне", че колега ме е "спасил" от половин-едночасово мръзнене по спирките....
Боже, пък аз се имам за ревнива!     Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 5 499
Скрит текст:
Относно "возенето на колежки", ненапразно съм уточнила
Цитат
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
т.е., има извънредни обстоятелства.   Peace
А не всекидневно да се прави на шофьор на колежките....     Laughing
Мисля, е съвсем човешко да предложиш помощ в описаната ситуация, ако сте в същата посока.
Поне аз бих възприела подобен жест като кавалерство и помощ, а не като опит за флирт.

Аз винаги съм отказвала да ме карат колеги. Лош опит го наречи, ама влезеш ли им в колата и се почват едни флиртове, не ти е работа...Пък и на мъжа си после трябва да се обясняваш, дори и да не те е видял в колата на колегата, пак трябва да му кажеш. Не, благодаря, няма нужда. В кола се качвам или само в своята, или в тази на мъжа ми.
Предполага се, че познаваш колегите си...те тези, дето си ги влече флирта, едва ли чакат да се качиш в колата, за да се закачат.А не виждам причина да откажа на сериозен и точен колега.
Пък проблем със съпруга ......защо?    newsm78   Както писах, давам пример с извънредна ситуация, случваща се 1-2 пъти в годината, дори по-рядко, не за ежедневно возене....Чак пък толкова да не може да "преглътне", че колега ме е "спасил" от половин-едночасово мръзнене по спирките....
Боже, пък аз се имам за ревнива!     Laughing

Гледай сега - през зимата всеки ден е студено. Така ако седнеш да разсъждаваш, значи всеки ден трябва да те вози колегата...все пак, студ, мраз, кал... Wink

Общи условия

Активация на акаунт