Колежки

  • 14 952
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте мили дами  Hug Предполагам, че темата се повтаря, но ще ми излязат прижки от търсене, а и не целя да се оплаквам, а да видя и друга гледна точка. Та въпросът е - как бихте реагирали на тези напористи, със семейства колежки.. които вечно търсят мъжкия интерес, така де.. без скрупули и т.н. Каква ще бъде вашата адекватна реакция, в случай, че надушите нещо подобно? И докъде биха стигнали границите Ви,с този проблем? Лично аз се дразня.. но гледам да не се " филмирам " прекалено..  Grinning Rolling Eyes

# 1
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Какъв  ти е проблемът  с това, че  напористите  ти  колежки  със семейства, търсят мъжки  интерес Shocked

Честно  казано, не успях  да схвана какъв ти  е зорът.
От тях  не можеш  да се класираш   и  ти  за някой  мъж или  какво newsm78

Лично  аз нямам  никакъв  проблем  с това  колежките семейни ли са, или не; търсят  ли  мъжки  интерес или не.
Адекватната  ми реакция, ако  надуша newsm78  нещо  подобно, е  да  не  си пъхам носа  в неща, които  не  са  моя  работа.
Съветвам те твоята  адекватна  реакция  да бъде  същата. Също  така  те  съветвам  да  се  дразниш  само  от  неща, които  засягат по някакъв  начин  личната  ти сфера.

Обратното   би било откровена простащина.

Ако  ти липсват лични емоции, създай  си  ги, но не  за сметка  на  околните.

# 2
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Здравейте мили дами  Hug Предполагам, че темата се повтаря, но ще ми излязат прижки от търсене, а и не целя да се оплаквам, а да видя и друга гледна точка. Та въпросът е - как бихте реагирали на тези напористи, със семейства колежки.. които вечно търсят мъжкия интерес, така де.. без скрупули и т.н. Каква ще бъде вашата адекватна реакция, в случай, че надушите нещо подобно? И докъде биха стигнали границите Ви,с този проблем? Лично аз се дразня.. но гледам да не се " филмирам " прекалено..  Grinning Rolling Eyes

Изобщо не обръщам внимание.
Теб защо те дразнят и защо ги регистрираш?

# 3
  • Мнения: 182
Какъв  ти е проблемът  с това, че  напористите  ти  колежки  със семейства, търсят мъжки  интерес Shocked

Честно  казано, не успях  да схвана какъв ти  е зорът.
От тях  не можеш  да се класираш   и  ти  за някой  мъж или  какво newsm78

Лично  аз нямам  никакъв  проблем  с това  колежките семейни ли са, или не; търсят  ли  мъжки  интерес или не.
Адекватната  ми реакция, ако  надуша newsm78  нещо  подобно, е  да  не  си пъхам носа  в неща, които  не  са  моя  работа.
Съветвам те твоята  адекватна  реакция  да бъде  същата. Също  така  те  съветвам  да  се  дразниш  само  от  неща, които  засягат по някакъв  начин  личната  ти сфера.

Обратното   би било откровена простащина.

Ако  ти липсват лични емоции, създай  си  ги, но не  за сметка  на  околните.

От поста ти разбирам, че не си схванала нищо от по - горе написаното. Проблем с колежки, за да се добера до някой мъж нямам, по простата причина, че такъв не търся, защото си имам. Може би не съм задала въпроса си като хората, но мисля, че се подразбира -  за нахалство на колежки към ММ.. Както по - горе казах, не искам да се оплаквам и не сметнах за необходимо да уточнявам ситуацията.

# 4
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
А това вече е друго...
Тука не мога да давам съвети.
ММ трябва сам да ги отрязва. Не мисля, че е добре да се месиш. Ще стане като бой на кокошки в курника.

# 5
  • Мнения: 182
Абсолютно... пък току виж и много му порастне работата  Grinning

# 6
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Има и друго. Подобно поведение от страна на жените говори или за проблеми между тях и половинките им, или за някакъв вид комплекс за малоценност и нужда от затвърждаване чрез получаване на мъжко внимание.
Един умен мъж веднага би прозрял горното и не би откликвал на намеци.
Освен ако и той не изпитва нужда от нещо странично...

# 7
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001

От поста ти разбирам, че не си схванала нищо от по - горе написаното. Проблем с колежки, за да се добера до някой мъж нямам, по простата причина, че такъв не търся, защото си имам. Може би не съм задала въпроса си като хората, но мисля, че се подразбира -  за нахалство на колежки към ММ.. Както по - горе казах, не искам да се оплаквам и не сметнах за необходимо да уточнявам ситуацията.

От първоначалния ти  пост  ти  изобщо , ама  изобщо   не става  ясно, че  колежките  ти проявяват интерес  към  личния  ти  мъж.
Ако  съм на  твое  място, ще  го редактирам, за да няма  други  обърквания Peace

По темата-  когато  други  жени проявят  интерес  към  моя мъж, и става  драго Laughing Една  гордост  ме обзема, дет се  вика Simple Smile

Не  бива  да  се  месиш. Остави  ги  да пофлиртуват, няма  да  ти  го  изядат.
Дори и  да те е страх да не го изкушат, нищо  не   можеш  да  направиш. Ако  той иска  да бъде изкушен  от някоя от тях,  и  да  скачаш, и  да не скачаш, все едно.
И не забравяй- ако  той поддаде,  това  е проблем, който   е  между теб и  него, а  не между теб и  колежките  ти.
Ако той   не  може  да си  държи  гащите  вързани, дали  ще е  колежка, или не, все тая.

# 8
  • Мнения: 597
Абсолютно... пък току виж и много му порастне работата  Grinning

Ами сигурно вече му е порастнала. Няма как да му остане все малка  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 624
Здравейте мили дами  Hug Предполагам, че темата се повтаря, но ще ми излязат прижки от търсене, а и не целя да се оплаквам, а да видя и друга гледна точка. Та въпросът е - как бихте реагирали на тези напористи, със семейства колежки.. които вечно търсят мъжкия интерес, така де.. без скрупули и т.н. Каква ще бъде вашата адекватна реакция, в случай, че надушите нещо подобно? И докъде биха стигнали границите Ви,с този проблем? Лично аз се дразня.. но гледам да не се " филмирам " прекалено..  Grinning Rolling Eyes
Е, сега... Ще им покажа къде са печката, мивката, пералнята, прахосмукачката, презервативите, ютията и неизгладените дрехи. Като ще търсят мъжкиЯ МУ интерес, да са готови да го заслужат.  Така де, щом нямат скрупули, да са готови на Фсичко. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 421

От поста ти разбирам, че не си схванала нищо от по - горе написаното. Проблем с колежки, за да се добера до някой мъж нямам, по простата причина, че такъв не търся, защото си имам. Може би не съм задала въпроса си като хората, но мисля, че се подразбира -  за нахалство на колежки към ММ.. Както по - горе казах, не искам да се оплаквам и не сметнах за необходимо да уточнявам ситуацията.

От първоначалния ти  пост  ти  изобщо , ама  изобщо   не става  ясно, че  колежките  ти проявяват интерес  към  личния  ти  мъж.
Ако  съм на  твое  място, ще  го редактирам, за да няма  други  обърквания Peace

По темата-  когато  други  жени проявят  интерес  към  моя мъж, и става  драго Laughing Една  гордост  ме обзема, дет се  вика Simple Smile

Не  бива  да  се  месиш. Остави  ги  да пофлиртуват, няма  да  ти  го  изядат.
Дори и  да те е страх да не го изкушат, нищо  не   можеш  да  направиш. Ако  той иска  да бъде изкушен  от някоя от тях,  и  да  скачаш, и  да не скачаш, все едно.
И не забравяй- ако  той поддаде,  това  е проблем, който   е  между теб и  него, а  не между теб и  колежките  ти.
Ако той   не  може  да си  държи  гащите  вързани, дали  ще е  колежка, или не, все тая.
Joy Joy Joy   bouquet

# 11
  • Мнения: 11 364
Ми тя Бронте е изчерпала темата с два поста!   Crossing Arms

Лоша Бронте! Лиши ни от 20 страници писанки и краен спор за екзистенциалните намерения на некръшкащия мъж /една част от пишещите щяха да твърдят, че той вече има връзка със споменатите колежки/. Лоша, лоша ...

# 12
  • Мнения: 10 993
на твое място няма да си събирам мъжа с колежките. Вие заедно ли работите?

# 13
  • Мнения: 182
Неее, не не.. не работим заедно. Даже сме говорили по темата - няма как да се случи, с моя избухлив характер ще трябва да се изтрепя със всички..   #2gunfire  Laughing Rolling EyesПроблемът ми е ревността, даже мисля да се извиня за поведението си, но нещо все ме спира.. може би това, че ако се извиня за сприхавостта си, ще си прави каквото пожелае. Предполагам ме разбирате  Grinning

# 14
  • Мнения: X
Ами, то напористи колежки/приятелки/съседки/други познати от женски пол, винаги ще има.
Проблемът е в мъжа, дали може или не, да мисли с горната глава и да си държи гащите вдигнати.
Ако му шарят очичките, и най-скромните колежки биха били проблем.

Общи условия

Активация на акаунт