Колежки

  • 14 970
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравейте мили дами  Hug Предполагам, че темата се повтаря, но ще ми излязат прижки от търсене, а и не целя да се оплаквам, а да видя и друга гледна точка. Та въпросът е - как бихте реагирали на тези напористи, със семейства колежки.. които вечно търсят мъжкия интерес, така де.. без скрупули и т.н. Каква ще бъде вашата адекватна реакция, в случай, че надушите нещо подобно? И докъде биха стигнали границите Ви,с този проблем? Лично аз се дразня.. но гледам да не се " филмирам " прекалено..  Grinning Rolling Eyes
Е, сега... Ще им покажа къде са печката, мивката, пералнята, прахосмукачката, презервативите, ютията и неизгладените дрехи. Като ще търсят мъжкиЯ МУ интерес, да са готови да го заслужат.  Така де, щом нямат скрупули, да са готови на Фсичко. Mr. Green
Ама те колежките са семейни имат си ги тези неща у тех си  Laughing

# 16
  • Мнения: 6 365
Тука често спрягат бабите като старомодни, но забелязвам, че по-скоро новите поколения са загубили изкуството на флирта и привиждат изневяра във всяка размяна на реплики.

В цивилизовано общество смятам, че е нормално мъже и жени да флиртуват, дори да са обвързани. Не вулгарно, но дори в бизнес и професионалните среди човек има "еротичен потенциал" (това е бизнес термин), който може да е много добро лепило или ако щете смазка на комуникацията. Светът така става по-ведър. Не че тия жени искат да те заменят зад печката и да откраднат рецептата на любимата мусака на Миуото.

Лично аз смятам, че всяка интелигентна жена следва да добави щипка флирт при всяка комуникация с мъже. Всеки разговор е вид мини-брак. Като в новелата на К. С. Луис, в който една извисена жена имала свойството "да прави всеки мъж, който срещне, свой съпруг". Това не е нещо вредно, напротив- това добавя автентичност към общуването. А в крайна сметка дори служи за затвърждаване на границите. Знаеш си, че флиртуваш, но е безвредно, защото няма да се награбите, защото иначе няма да е приятен флирт, а ще е нещо гадно.

# 17
  • Мнения: 3 662

Ама те колежките са семейни имат си ги тези неща у тех си  Laughing
Имат си ти, ама мъжО е различен.  Laughing

# 18
  • Мнения: X
В цивилизовано общество смятам, че е нормално мъже и жени да флиртуват, дори да са обвързани. Не вулгарно, но дори в бизнес и професионалните среди човек има "еротичен потенциал" (това е бизнес термин), който може да е много добро лепило или ако щете смазка на комуникацията......

Лично аз смятам, че всяка интелигентна жена следва да добави щипка флирт при всяка комуникация с мъже. Всеки разговор е вид мини-брак.
Т.е., за теб не е проблем мъжа ти за се "жени"  по 10-на пъти на ден за всяка жена, с която общува?    Laughing   Ами ако вземе да му хареса "мини-брака" с някоя натокана кака?

Има ситуации, в които флиртът не само е неуместен, но е направо шокиращ.
Така че, да се флиртува винаги, навсякъде и с всекиго е меко казано, тъпо.

# 19
  • Мнения: 4 418
Здравейте мили дами  Hug Предполагам, че темата се повтаря, но ще ми излязат прижки от търсене, а и не целя да се оплаквам, а да видя и друга гледна точка. Та въпросът е - как бихте реагирали на тези напористи, със семейства колежки.. които вечно търсят мъжкия интерес, така де.. без скрупули и т.н. Каква ще бъде вашата адекватна реакция, в случай, че надушите нещо подобно? И докъде биха стигнали границите Ви,с този проблем? Лично аз се дразня.. но гледам да не се " филмирам " прекалено..  Grinning Rolling Eyes


Няма да ти излезе нищо от търсене, а иначе ДА!, не се филмирай, кво ги мислиш толкова, няма ли нещо по-приятно и забавно, което да правиш?

# 20
  • Мнения: 780
Според мен тук важното е до колко имаш вяра на ТМ, а явно не е много...
Ще ти дам пример с мен. Ние с ММ работихме заедно до преди да родя и сега той продължава да си работи на същото място. Пълно е там със засукани девойки, които нямат на*есване  Mr. Green /дори миналата седмица ми разправя как една правила с*кс с някакво момче в тоалетната и гаджето и я хванало/ и всичките им к*рвенски чалъми са ми известни на мен, но аз имам доверие на ММ и знам, че няма да се случи нищо. Дишай спокойно и се замисли за връзката между теб и ТМ и ако установиш, че имаш за какво да се впрягаш тогава наостри уши и внимавай. То ако ще става нещо, ще стане...пък може и вече да е. Имай повече вяра на ТМ, но не прекалена де...  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 6 365
Аз ставам все по-сигурна, че съвременната жена уж се мисли за много отракана, а нищо не знае за междуполовите отношения.

Натоканите каки не флиртуват, те се мятат на врата. Нормално калибрираният мъж ще смята това за по-скоро неприятно. Да не говорим, че жена му преди това, разбира се, не го е оставяла на сухо, не е отказвала секс с цел шантаж и такива работи.

Да, намирам за нормално мъжът ми да се държи галантно с всяка жена и за него също да е "мини брак", тоест да предлага същата форма на кавалерство. Правите ли разлика с мазни погледи и хормонални забивки? Всъщност не знам в какви среди се движите, но аз не движа с мъже, склонни към мазни погледи. Може би в това е грешката.

Та, Краси, с извинение, ама изобщо не си срещала истински флирт с финес. Просто живееш в страната на мазните погледи. Излез от нея, ако може.

# 22
  • София
  • Мнения: 971
Авторке, пусни слух, че мъжа ти има нещо венерическо!  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Между мъжко галантно поведение и мъжки флирт разликата е между земята и небето.    Laughing
И почти съм сигурна, че авторката няма предвид галантно поведение от страна на съпруга й , а именно мазни погледи от страна на мъжовите й колежки.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 349
Аз не разбрах каква е връзката на тези жени с авторката  newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 21 586
  Оу, аз съм от тези колежки дето флиртуват с мъжете . Що не?

  "Търсят мъжкия интерес безскрупулно" Crossing Arms Ти пък.

# 26
  • Мнения: 6 365
Между мъжко галантно поведение и мъжки флирт разликата е между земята и небето.    Laughing
И почти съм сигурна, че авторката няма предвид галантно поведение от страна на съпруга й , а именно мазни погледи от страна на мъжовите й колежки.


В такъв случай, ако мъжът й е на място, не би трябвало да отчита тия набези. Да се надяваме да си е взела такъв мъж.

# 27
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Проблемът ми е ревността, даже мисля да се извиня за поведението си, но нещо все ме спира.. може би това, че ако се извиня за сприхавостта си, ще си прави каквото пожелае. Предполагам ме разбирате  Grinning

Ако  обичаш  мъжа  си , остави  го  да  бъде обичан  и  от други  жени. Laughing
Не бива  да  си  такъв егоист - хем  на  него  не даваш  да им се порадва, хем  на тях  не  даваш  да  му се порадват:xarms:.
  Какво  толкова- ще  го  поцункат, поцункат и...  ще им  мине  меракът Flutter.
Ако  не  веднага,  след трийсетина  години- със сигурност.А тогава  ще  ти  се   иска  да  го заглеждат, ама няма-а-а, няма Sad

# 28
  • Мнения: 17 546
...  но ще ми излязат прижки от търсене, :
ПриШки или пръЖки?  Laughing

Имаш всички основания да се притесняваш. Аз лично граници нямам и е добре, че нямам повод да демонстрирам това...
Дано мъжът ти е разумен в някаква степен, защото много лесно се поддават на внимание от колежки. Друг е въпроса до къде ще си позволи да стигне.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 897
Аз не разбрах- как се прави разлика между галантно поведение и флирт? То, за някои каки, само един поглед се смята за "покана за танц", а при други и плакат да опнеш с излияние на чувствата си, ще си мислят, че името е сбъркано...
По темата- харесвам мненията на Мамасита. И според мен, във всяко общуване мъж/жена се обажда лекия флирт. По- лесно и по- приятно се водят разговори/преговори, когато въздухът е зареден положително Simple Smile А докъде би могло да се стигне- тук вече е са от значение моралните спирачки, които, обаче, всеки сам си слага. И поведението на жената, ако е ревниво, сръдливо и неразбиращо, то спирачната система може да откаже Simple Smile
Имала съм случка с една колежка на моят мъж, в който реагирах по- остро, но беше явно, че мацката си търсеше мъж "по спешност"...А моят само ми разказваше какви ги твори мадамата, и никак не разбираше какво, аджеба, тя искала от него Simple Smile Е, един ден след работа, тя таман се настаняваше на предната седалка на колата му, за да я закара по път, а аз цъфнах с най- красивата си усмивка, направих жест с ръка да се разкара от предната седалка и да седне отзад, след което и предложих да отидем на кафенце... След това коконата пренасочи интереса си към друг колега, който по- късно разведе...
Как ще реагираш- зависи само от вътрешното ти усещане. При всички положения, обаче, ако за всяка дума на ТМ с колежка, подскачаш, то това само би довело до по- малко споделяне от негова страна с теб за тях (ама, как оплетено го рекнах)..

Общи условия

Активация на акаунт