Колежки

  • 14 965
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 583
  Вместо да се радвате, че са ви толкова вървежни мъжете... Crossing Arms

# 31
  • Мнения: X
Цитат
Аз не разбрах- как се прави разлика между галантно поведение и флирт?
Галантното, кавалерско поведение е когато колега:
подарява цветя на колежките си при повод
отваря/задържа им вратата, когато се засекат там
отива до машината за кафе и съответно пита колежките коя иска, да вземе и на нея
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
и т.н. подобни жестове, в които по принцип няма нищо флиртаджийско.

# 32
  • Мнения: 817
Цитат
Аз не разбрах- как се прави разлика между галантно поведение и флирт?
Галантното, кавалерско поведение е когато колега:
подарява цветя на колежките си при повод
отваря/задържа им вратата, когато се засекат там
отива до машината за кафе и съответно пита колежките коя иска, да вземе и на нея
да предложи да закара колежките донякъде, ако след работа ги види да зъзнат на спирката
и т.н. подобни жестове, в които по принцип няма нищо флиртаджийско.

Какво приказваш ти? Това е редно да го прави всеки, който не е израснал в пещера. Без значение дали е мъж или жена.

# 33
  • Мнения: X
Именно, редно е.И точно затова няма никакъв флирт в това, обикновено кавалерско поведение.
Само дето има все повече "ръбове", които хич не се сещат....

# 34
  • София
  • Мнения: 1 897
Хайде на бас, че част от тези галантни жестове, могат да бъдат разбирани и като "свалка"... Познавам жени, които и след 5 години натякват на мъжете си за това, че са подарили цветя на колежка, а на тях- не. И моля, не ми обяснявайте, как мъжете ви подаряват цветя без повод, ей така защото са се сетили (не говоря за гаджета, а за 10+ годишни връзки ) ...
За кафето Simple Smile ако И знае как го пие колежката, но не знае какво кафе пие жена му... пак провал Simple Smile
Мисълта ми е, че всеки разговор, поглед, жест могат да се тълкуват по различен начин от различните хора, но това какви помисли имаш ти и до къде ще стигнеш- това е твой избор.

Lidsy, не съм израснала в пещера, но не бих отворила вратата на някой колега (това в кръга на шегата, разбира се Simple Smile

# 35
  • Мнения: X
Цитат
Познавам жени, които и след 5 години натякват на мъжете си за това, че са подарили цветя на колежка, а на тях- не.
Аз не познавам жена, която няма да се обиди, ако мъжът й подари цветя на колежките за 08.03. например, но нея я забрави.....    Laughing
И всъщност, не разбирам защо намесваш тук съпругата....
Ако мъжът ти всеки ден си пие кафето с колежките, ден през ден им го носи от машината, защо да не знае коя колежка го пие черно и коя пие захар с малко кафе?    Simple Smile
И какво общо има с това как ти си пиеш кафето?    Laughing

# 36
  • Мнения: 514
ladyshrew, подкукуросай го да се оплаче на шефа си от сексуален тормоз на работното място   Laughing Аааа вместо да увеличават печалбата на фирмата те ще се занимават с някакви флиртове   Laughing Ако той не ще, ти отиди до офиса му да говориш с главния му шеф  Laughing Особено ако е хубав защо да не пофлиртуваш малко с шефа му? Laughing Мъжа ти явно дава сигнали със зелена светлина на колежките си щом продължават да го свалят. Ако им скръцне със зъби ще спрат. Значи не им е скръцнал, защото му се иска нещо странично...

# 37
  • Мнения: 185
Знае ли се какво се върти в мъжката глава..  Laughing Laughing Ейй, много ме развеселихте  Hug Относно галантните жестове, във всички описани от вас виждам ММ.. И за сметка на всичко, мисля че постигнах ефекта да ми споделя по - малко и сега ме е яд на себе си, задето емоциите ми идват в повече понякога... голяма съм овца значи Grinning

# 38
  • Мнения: 3 231
Сега малко да ви разбия един мит за "нахалните колежки".

По всички критерии съм много интелигентен и красив мъж. Доказателствен материал, колкото искаш през ергенските ми години. С две думи - не е имало жена да пожелая, и рано или късно да не й сваля сутиена...

Но.... странно как така откакто си намерих моята жена, никакви "нахални колежки" не ми се навъртат.

Халката ли ги спира? Глупости.
Фактът, че виждат снимката на жена ми и децата на бюрото? Глупости.

Спира ги поведението ми и най-вече това, че в него ЛИПСВАТ КАКВИТО И ДА БИЛО СИГНАЛИ, ЧЕ СЪМ НА ЛОВ!!!!

Съжалявам, ако разочаровам някого, но "нахалните колежки" се въртят около мъже, на които им личи, че си търсят нещо и са отворени за "онази игра".

Никоя "нахална колежка" не се върти около мъж, който видимо не толерира флирт, не се закача, не предизвиква специално внимание, не пуска палави шеги и му личи, че е на работа, за да.... работи. Не за да търси приключения. ЗА ДА РАБОТИ Simple Smile

Щастливият в семейния си живот мъж не излъчва вибрациите на честотата на "нахалните колежки".

Тъй, че ако се въртят около мъжа ти има две възможности:

1. човекът е играч
2. ти си внушаваш и никой никъде не му се върти. просто си патологична ревнивка

# 39
  • Мнения: 185
Много, много съм съгласна! Че съм си ревнивка, спор няма.. а той че е бил играч - ми едно време както ти се описваш. Наострям си ушите, понеже няма как да знам какво се случва там.. още повече, че ще спре да споделя, за да си избегне конфликта.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 897


От поста ти разбирам, че не си схванала нищо от по - горе написаното. Проблем с колежки, за да се добера до някой мъж нямам, по простата причина, че такъв не търся, защото си имам. Може би не съм задала въпроса си като хората, но мисля, че се подразбира -  за нахалство на колежки към ММ.. Както по - горе казах, не искам да се оплаквам и не сметнах за необходимо да уточнявам ситуацията.
[/quote]

От болднатото АЗ разбирам, че девойката има близки отношения с мъж, който е "неин" и в случая се явява лирическият герой , ухажван от колежки  Outta Joint което я вбесява.
Съпругата (или сериозната приятелка) намесвам, поради причината, че тя е тази, която подхваща темата  Party
Всъщност, като се замисля след така направеният разбор, май, проблемът на девойката и е че не се чувства единствена. Ако мъжът и показваше, че ТЯ е неговата жена, недоволство може би нямаше да има... ако не е патологична ревнивка

# 41
  • Мнения: 280
Аз пък съм виждала "нахални колежки",които се навъртат точно около колеги,на които им личи,че са на работа,за да РАБОТЯТ!Провокира ги точно това,че мъжете не са лесна плячка  и искат да се доказват  Laughing .При тях важи максимата "ако е "ловец",може да го има всяка и не е интересен".В конкретния случай не се получи,но пък "слагането" продължи доста Laughing .Мъка.....

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
ladyshrew, чета те в няколко теми и ми се струва, че голяма агресия има у теб. Звучиш като хронично недоволен и отрицателно настроен към живота човек. Пиша ти го не за да те засягам, а за да провокирам да се замислиш. Не знам дали има реален флирт с мъжа ти или просто търсиш под вола теле, но се успокой малко. Какво ти пука, че някоя флиртува с мъжа ти, ако той не поддава. Честно казано в такива ситуации единственото, което изпитвам, е жал. Жена, която ходи сама да се предлага, си е за голямо съжаление. Миналата година една простакела от Ямбол с нарисувани с молив вежди канеше мъжа ми на кафе да "говорили за работа". Сладурана  Laughing

Умря циганката дето те хвалеше  Laughing
Иначе съм съгласна с тезата ти за сигналите, но от друга страна това не е правило при всички. Има разни комплексарки, които се чувстват особено стимулирани да скапват семейства. Чувстват се горди със себе си, че са примамили някой женен и въпросния е избрал тях пред жените си. Друго си е да имаш конкуренция.

И моля, не ми обяснявайте, как мъжете ви подаряват цветя без повод, ей така защото са се сетили (не говоря за гаджета, а за 10+ годишни връзки )

ММ ми подарява от време на време цветя без повод. Последния път ми купи и торта с цветето. Нещо май не му е наред. Ще я разнищя аз тая работа  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 25 713
Аз пък съм виждала "нахални колежки",които се навъртат точно около колеги,на които им личи,че са на работа,за да РАБОТЯТ!Провокира ги точно това,че мъжете не са лесна плячка  и искат да се доказват  Laughing .При тях важи максимата "ако е "ловец",може да го има всяка и не е интересен".

И аз съм виждала такива. Особено тези със самочувствието на ненадминати красавици - за тях е върховна обида наличието на мъж, който да не пълзи с изплезен език в краката им. А ако са и застаряващи, клонящи към "бивши" красавици... Или пък ако мъжът проявява по-голям интерес към друга колежка...
Става страшно направо. Но и много забавно за публиката.  Mr. Green

На nofelet не му обръщай внимание - жена му е тук, та няма голям избор от ходове, горкият.  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 231
На nofelet не му обръщай внимание - жена му е тук, та няма голям избор от ходове, горкият.  Simple Smile
Tова е лъжа. Просто отбелязвам.

Нямам никаква представа защо лъжеш и с каква цел го правиш, но... лъжата си е лъжа. Длъжен съм да я отбележа понеже касае мен, все пак.

Общи условия

Активация на акаунт