Колежки

  • 14 953
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 646
Кое е лъжа - че жена ти чете тук, или че нямаш много ходове?  newsm78

# 46
  • Мнения: 624
Съжалявам, ако разочаровам някого, но "нахалните колежки" се въртят около мъже, на които им личи, че си търсят нещо и са отворени за "онази игра".

Като цяло има нещо вярно, ама чак пък такава категоричност.

Тук виждам две възможности:

1. или не си попадал на такава жена, или
2. афишираните от теб красота и интелект са преувеличени или поотминали... без да искам да те засегна.  Wink Peace

Слагам собствения си мъж в описаната от теб категория с неустоимо сваляне на сутиени на всички, които е пожелал (и то, следвайки твоя изказ, само рано, никога късно), ама вервай ми, има такива жени, които и в мое присъствие не се свенят да му се "предлагат". Пък не излъчва кьорав сигнал и ергенска вибрацийка. Нали аз първа щях да го доловя - ужасно ревнива съм... бях, до преди да го срещна него.

Така че като цяло съм съгласна с мнението ти (усещам същото по себе си, откак имам "семейно излъчване"), но никога не знаеш що за кака дебне зад ъгъла. Свят широк, всякакви ги има.


Към авторката (съгласна съм с мнението на miss july), що се вкарваш в излишни филми? Ако иска ще ти изневери и без никой да му се натиска. Виждам липса на доверие по между ви (от теб към него), а не проблем с трети лица. Проблемът никога не е в третите лица. Дет' викат хората, it takes two to tango.

# 47
  • Мнения: 10 067
Ох, разсмяхте ме с постовете си Joy
"Грижата за колегата - основна грижа на колежките", или обратното. rotfImbo

# 48
  • Мнения: 182
Не съм агресивна, даже напротив.. прекалено добра съм и страдам от това, може би по постовете ми изглежда по друг начин, но преглъщам ужасно много неща. И ДА! Има нещо, от тази случка е различен, много се усеща.. и в къщата му нейното име се повтаря по 15 пъти на ден.. започвам наистина да се ядосвам. И нали знаете като го питаш - абе глупости, въобразяваш си въобще не си говоря с тая.. Силно се надявам интуицията ми да ме подвежда,ама ще видим  Grinning Hug Естествено, не мога да виня въпросната.. и верига да му сложа, ако реши да направи нещо - ще го направи.Имам основания да изпитвам някаква минимална доза недоверие, но при нас е по сложно. Не ми е изневерявал досега, други са причините.

# 49
  • Мнения: 10 993
Лейди, грижи се за себе си и не го дебни постоянно. Няма смисъл да се тормозиш, ако един мъж е решил да ти изневери, ще го направи, въпреки всичките ти усилия и страхове. Ти си най.важната, твоето здраве и нерви.

# 50
  • Мнения: X
Не съм агресивна, даже напротив.. прекалено добра съм и страдам от това, може би по постовете ми изглежда по друг начин, но преглъщам ужасно много неща. И ДА! Има нещо, от тази случка е различен, много се усеща.. и в къщата му нейното име се повтаря по 15 пъти на ден.. започвам наистина да се ядосвам. И нали знаете като го питаш - абе глупости, въобразяваш си въобще не си говоря с тая.. Силно се надявам интуицията ми да ме подвежда,ама ще видим ....
Не ми се иска да паля огън, ако няма съчки, но ....на мен това хич не ми звучи добре.
Той се е променил.Толкова явно, че ти го усещаш осезаемо.Не е задължително да е заради жена, но ако няма друга причина около него....
Моята интуиция никога не ме е подвеждала.

# 51
  • Мнения: 182
Да, точно - моята също, но ще видим. От мухата слон няма да правя, ще си стоя мирно на Д-то, че да не изляза пак виновната  Grinning. Ще разказвам по - натам. Hug каква зодия си Krasi * ?

# 52
# 53
  • Мнения: 3 231
Кое е лъжа - че жена ти чете тук, или че нямаш много ходове?  newsm78
Всичко, което изричаш и включва моя милост е лъжа.

Принципно не ти обръщам внимание на простотиите, но когато замесваш мен, няма как да мълча.

# 54
  • Мнения: 21 478
Сега малко да ви разбия един мит за "нахалните колежки".

По всички критерии съм много интелигентен и красив мъж. Доказателствен материал, колкото искаш през ергенските ми години. С две думи - не е имало жена да пожелая, и рано или късно да не й сваля сутиена...

Но.... странно как така откакто си намерих моята жена, никакви "нахални колежки" не ми се навъртат.




 Оплешивял си и си надебелял?

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Сега малко да ви разбия един мит за "нахалните колежки".
По всички критерии съм много интелигентен и красив мъж. Доказателствен материал, колкото искаш през ергенските ми години. С две думи - не е имало жена да пожелая, и рано или късно да не й сваля сутиена...
Но.... странно как така откакто си намерих моята жена, никакви "нахални колежки" не ми се навъртат.
Оплешивял си и си надебелял?

 hahaha
nofelet приложи снимка за доказателство, за да я обориш.

# 56
  • Мнения: 21 478

 за тях е върховна обида наличието на мъж, който да не пълзи с изплезен език в краката им. А ако са и застаряващи, клонящи към "бивши" красавици... Или пък ако мъжът проявява по-голям интерес към друга колежка...



 Ами знаеш ли пък колко е дразнещо? Пълзят, пълзят, пък после не щат да пълзят, ужасно е. Crossing Arms

# 57
  • София
  • Мнения: 5 499
Според мен тук важното е до колко имаш вяра на ТМ, а явно не е много...
Ще ти дам пример с мен. Ние с ММ работихме заедно до преди да родя и сега той продължава да си работи на същото място. Пълно е там със засукани девойки, които нямат на*есване  Mr. Green /дори миналата седмица ми разправя как една правила с*кс с някакво момче в тоалетната и гаджето и я хванало/ и всичките им к*рвенски чалъми са ми известни на мен, но аз имам доверие на ММ и знам, че няма да се случи нищо. Дишай спокойно и се замисли за връзката между теб и ТМ и ако установиш, че имаш за какво да се впрягаш тогава наостри уши и внимавай. То ако ще става нещо, ще стане...пък може и вече да е. Имай повече вяра на ТМ, но не прекалена де...  Rolling Eyes

Амчи ти внимавай, че...
Права е жената да се притеснява, особено ако си го познава нейничкия. И сигурно се притеснява, защото не иска да си разруши семейството. Ама няма как да й се помогне - авторке, каквото има да става, ще стане независимо какво правиш. Само дръж ситуацията под око, да не излязат нещата от релси. Ако не друго, да може да се усетиш навреме, за да не губиш време...разбра ли?

# 58
  • Мнения: 182
Разбира се, това е начина Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 231
Сега малко да ви разбия един мит за "нахалните колежки".
По всички критерии съм много интелигентен и красив мъж. Доказателствен материал, колкото искаш през ергенските ми години. С две думи - не е имало жена да пожелая, и рано или късно да не й сваля сутиена...
Но.... странно как така откакто си намерих моята жена, никакви "нахални колежки" не ми се навъртат.

 Оплешивял си и си надебелял?
Наблюденията ми върху родната действителност сочат, че явно нито едното, нито другото е особено отблъскващо за българската жена.

А по въпроса ти - не.

Общи условия

Активация на акаунт