Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 722 321
  • 17 872
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 10 874
Заглавието на тази тема отговаря ли на съдържанието й? newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=856617.0;topicrefid=19

# 586
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Интересува ме, дали има възможност да се провери от какви IP адреси е влизано в профилът ми за месец назад?

# 587
  • Мнения: 1 365
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=777718.msg31149457#msg31149457

страшно некадърна реклама с вируси

# 588
  • София
  • Мнения: 39 758
Интересува ме, дали има възможност да се провери от какви IP адреси е влизано в профилът ми за месец назад?
Да.

# 589
  • Мнения: 4 841
Тъй като не желая да си инсталирам Адблоци и всякакви други програми, ограничаващи ми правото да виждам страниците в оригиналния им вид, представен от съответните им собственици, администратори и криейтив екипи, коленопреклонно моля Praynig да разкарате аватара на потребителката polina, който мига на отвратително дразнеща честота и буквално предизвиква главоболие. Ако не желаете да го махнете, дайте съвет как да не го виждам, без да се ръчкам по настройките  Praynig
Благодаря.

# 590
  • Мнения: 54 413
Тъй като не желая да си инсталирам Адблоци и всякакви други програми, ограничаващи ми правото да виждам страниците в оригиналния им вид, представен от съответните им собственици, администратори и криейтив екипи, коленопреклонно моля Praynig да разкарате аватара на потребителката polina, който мига на отвратително дразнеща честота и буквално предизвиква главоболие. Ако не желаете да го махнете, дайте съвет как да не го виждам, без да се ръчкам по настройките  Praynig
Благодаря.

Блокирай го с адблок.

# 591
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Интересува ме, дали има възможност да се провери от какви IP адреси е влизано в профилът ми за месец назад?
Да.
Може ли, справка тогава?

# 592
  • Мнения: X
Тъй като не желая да си инсталирам Адблоци и всякакви други програми, ограничаващи ми правото да виждам страниците в оригиналния им вид, представен от съответните им собственици, администратори и криейтив екипи, коленопреклонно моля Praynig да разкарате аватара на потребителката polina, който мига на отвратително дразнеща честота и буквално предизвиква главоболие. Ако не желаете да го махнете, дайте съвет как да не го виждам, без да се ръчкам по настройките  Praynig
Благодаря.

Остави аватара, интернета някой да и спре е нужно.
Простете спама.. Blush

# 593
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Стана ми любопитно и ... ужас, аватарът наистина е "боди око". В такъв случай - десен бутон на мишката върху нейното аватарче и после едно чекче в кутийката пред "Блокирай изображенията от store.picbg.net". Вярно, че ще загубите и другите картинки от този сайт, но поне Полинка няма да конвулсира пред очите ви. Peace
Няма нужда от адблок за да се отърве човек от това.

# 594
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Пак искам да попитам:

Здравейте.
Има ли начин надписът "Още от... (съответния подфорум)" да се премести на по-видно място? Малко по-нагоре. Понякога се пада доста надолу и трябва малко да се скролне като си стигнал до последния пост в темата, а ако е и на бял фон сред картинка понякога се губи на пръв поглед.



Когато не е сред картинка се вижда по-добре:

# 595
  • Мнения: 6 323
Зимна роза, обърнах внимание на въпроса и съм съгласна със забележката. Благодаря!
В момента обаче са замразени временно всякакви промени до преминаване на новите сървъри.
В момента, в който вече прехвърлим цялата система, ще насочим вниманието си към този въпрос и други по-дребни казуси, изискващи промяна.

# 596
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Благодаря за отговора, Мамма!

# 597
  • Мнения: 4 569
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=516251
Dwe мнения има - хвалба за гинеколог, който се нуждае от добра реклама за да се забрави лошата.

# 598
  • Мнения: 18 989
Напоследък все по-често срещам теми, тип отчетни, на които от мерак да пусне някой продължението, пусна новата тема още когато старата е на 47-48 стр. Доста е дразнещо. И модераторите веднага търчат да заключат старата тема, вместо да направят забележка на пускащия. Може ли това да не се случва?

# 599
  • Мнения: 35 961
На стр. 47-48 често заключвам, защото някои теми се изписват бързо и потребителите държат един и същ човек да оформя продължението. Ако е пусната тема преди 47 стр., просто се изтрива новата тема и потребителите дописват старата. Изключение се прави рядко, когато темата е мудна, на стр. 45 все още има заглавие "Коледа и нашите бебешорчета", а доста по-адекватно би звучало "Последен плаж преди първи клас" например.

Общи условия

Активация на акаунт