Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-7

  • 131 490
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 30 171
Ох, ами, ако не ми хареса, просто няма да ходя втори път при нея явно. Blush

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 16:24 от missence

# 751
  • Мнения: 424
Аз съм с мн добри впечатления от др Михова. Тя е специализирана във фм.

# 752
  • София
  • Мнения: 30 171
А, има ли възможност, ако отидеш на преглед при един лекар и ти се наложи второ посещение, просто да избереш друг специалист?

Сега ми казаха на "Информация", че д-р Михова прави само ФМ. Tired

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 16:58 от missence

# 753
  • Мнения: X
Аз се следих при Георгиев. На всеки преглед гледа изключително подробно всичко, адекватен при наличие на проблем и отзивчив. Също е много добър специалист за фм.

# 754
  • Мнения: 794
Момичета, здравейте!

Разгледах сайта на болницата, но не можах да намеря информазция за цените. Някой може ли да ме ориентира колко излиза един профилактичен преглед (преглед, цитонамазка и колпоскопия)?

# 755
  • Мнения: 219
Преглед,цитонамазка и микробиология е 110лв,от които само прегледът е 50

# 756
  • София
  • Мнения: 983
Знам,че се обсъждат най - много гинекологични въпроси и раждане, но да попитам: Дали има невролог в болницата?

# 757
  • София
  • Мнения: 910
За  пореден път не успявам да се запиша на лекциите за бъдещи родители в  МБАЛ Надежда. Има ли вариант да се провеждат в по-голяма зала или по-често. Темите са изключително интересни,ходя на ЖК в болницата,мисля и там да раждам ,а на една лекция не мога да се запиша поради ограничените места.

Извършва ли се в клиниката феталната ехокардиография , в коя седмица се прави и от кой специалист?

Последна редакция: пт, 11 мар 2016, 11:09 от Stеfa

# 758
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Stefa, Аз съм ходила и без запазено място, няма да те върнат. Има хора които се записват и после не отиват, така места почти винаги има.

# 759
  • София
  • Мнения: 23 169

Извършва ли се в клиниката феталната ехокардиография , в коя седмица се прави и от кой специалист?
да, д-р Маринов.
60лв беше последно прегледа, вторниците преглеждаше.
след 20 седмица.

# 760
  • София
  • Мнения: 910
Благодаря,Белл! bouquet Благодаря , Бамба!  bouquet Hug

# 761
  • Мнения: 3 213
Stеfa Записването става лесно. Просто изчакваш в деня на лекцията да стане 12-13 ч на обяд и да публикуват новата тема и онлайн формата за попълване. Аз и този път стигнах до формата от първия път, но не се записах, защото на 19.03 имам ангажименти. Искам да изкажа огромното си възхищение от Надя, съпругата на Д-р Стаменов, която изключително достъпно поднася информацията и споделя важен родителски опит. Ходила съм и на други лекции, мога да направя сравнение. Препоръчвам горещо презентациите в "Надежда".

# 762
  • Мнения: X
От какви коки трябваше да се пази жената преди раждане?
Преди време четох тук за коките, че причиняват проблеми при новородените?
Моля, кажете повече.

# 763
  • Мнения: 149
Здравейте.Предстой ми записване на час за първичен преглед.Знаете ли колко време се чака?

# 764
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Позволих си да пусна нова тема преди да заключат тази
Заповядайте:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=911285.new#new

Общи условия

Активация на акаунт