цветна бременност

  • 257 177
  • 233
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 44
kak taka vas vi zanimavam, bqh v takava bezizhodicta e izvinqvam se za vuprosite si 4e vi zanimavah tolkova vreme, koi znae kvo vi kostva6e tova ne moga da si predtsvq prosto. taka de ve4e bqh na lekar i se pouspokoih 6toto na 2 meseca nqma kak da ne se vidi na vaginalen ehograf, i da kaja nikude v Turnovo ne se pravqt krivni testove za bremennost i vse pak BLAGODARQ na vsi4ki, pojelavam na vseki da mu se sbudne jelanieto  Simple Smile

# 226
  • Мнения: 1
здравеи те мога ли да сам бремена.направих си тест за ов и от тогава го правим .първиа месец ми доиде по рано кратко и след това ми беше розово на следжащия още по кратко .благодариви

# 227
  • Мнения: 3 241
Направи си тест за бременност.

И поработи върху правописа си  Peace

# 228
  • Мнения: 19
Всичко е възможно.  Simple Smile Направи си тестче.

# 229
  • Мнения: 94
Понякога цикъла се обърква от опитите...но щом се съмняваш си направи тест,щом от два месеца ти е за по-кратко би трябвало да отчете Crazy

# 230
  • Мнения: 11
здравейте и от мен!Искам да разкажа моята история  на  08.06 сам била във овулация,  но тогава не сам правила опит,а на 14.06.2009 правихме опит да забременея не бях в овулация !след това ми дойде цикъла на 19.06,а трябваше да ми дойде  към 25,тече ми 3 дни обилно и изведнъж спря,възможно ли е да сам в цветна  бременност!По принцип винаги имам симптоми,когато ще ми дойде,но не и този път!Според Вас трябва ли да ида на лекар,или да изчакам още малко? newsm78Много ще съм Ви благодарна  bouquet Hug

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 17:36 от didka88

# 231
  • Мнения: 79
Привет didka88!  Hug
Мериш ли сутрин Базалната Темперетура? Ако БТ се задържи 37 С и повече, в продължение на една седмица е възможно да си бременна.  EFP preggoПо време на менструалния цикъл БТ е най-ниска т.е. около 36 С и малко.  IllТова правило важи и при т.нар. цветна бременност. Wink
Ако правиш тест направи си кръвен този който, си го купуваме от аптеката знам че отчита след 3-тата седмица на бременноста. Wink

                                                                                                                  Успех!  bouquet

# 232
Здравейте, на всички

Четох някои неща и изникна един въпрос:
Всеки цикъл придружен със съсиреци ли е съмнение за спонтанен аборт? newsm78

Благодаря ПредварителноІ! Simple Smile

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Темата е от 2006г. Shocked
 Iv Morel когато имаш съсиреци иди на лекар.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт