Домакини 50/ Юбилейна

  • 50 998
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Добро утро и от мен .. веднага си взимам от кафето на Ladybird, даже бих взела едно по голямо
ние се събудихме от страхотни гръмотевици , сега вали и силен дъжд ,а днес имаше организиран пикник в парка за деца до 2 годинки .. щеше да е интересно и за мен и за детето , дано го направят следващия уикенд Simple Smile
пфф трябва и да готвя вечеря за ММ , че не можело само салатки да се ядат  Grinning Grinning

# 601
  • София
  • Мнения: 9 857
Прибрахме си детето. Като ми мине яда ще ви пиша що за мръсотия беше в лагера и как се отнесе организаторът . Close

# 602
  • Мнения: 814
Момичета,здравейте.Ще ме приемете ли при вас,и аз съм домакиня.Simple Smile

# 603
  • Мнения: X
Добро утро момичета,
благодаря ви за похвалите за мм. Почти привършва дървената конструкция на гаража и е на покривните ферми . Да затворят днес покрива и да сложат дървените стени и ще ви пусна и на вас снимки,Аз съм тук ,пиша си из интериорите теми и с детето сме в къщи по цял ден .


Дано не завали пак ,че тези три дни тъкмо се наканим да излезем и някаква лятна буря се разплисква. Освен маранята и димната завеса над провинцията от дима и замърсеният въздух от пожарите на север имахме вчера и торнадо предупреждения. Цял ден прекъсваха емисиите на детските програми (само такива гледахме през деня) за да предупреждават за торнадото,Размина ни се ,но с тези градушки ,дим и бури не ми се излиза .Ако е ясно ще отидем ,но не ми се струва ,че ще стане и днес парка .
Както и да е , днес се надявам да отидем до парка до нас ,че се схванахме от седене в къщи

Скрит текст:
Копирам си поста от петък :
Днес се обадих на майка и новините не са добри. Миналата година май месец почина майка й ,която почина внезапно от инфаркт както си е работела в градината .Имаше и други фактори ,но не те са важните в момента.

Майка ми се върна от чужбина и вече година се грижи за дядо ми ,който е с диабет и не е добре с очите. Вчера е претърпял операция ,защото при преглед са му открили рак на дебелото черво .Изрязали са тумора ,но има много разсейки, от които много в черния дроб .

Следващите 48 часа са критични .Много се разстроих  , майка ми не заслужава да загуби и двамата си родителя толкова млади и в рамките на една година. Дано се закрепи дядо , да поживее и да започнат химиотерапия за разсейките .Само на 76 години е .

С баба ми бяха от онези семейства  за пример. Винаги съм искала семейство като тяхното .
Бяха сплотено, обичащо се и много привързани един към друг семейство . Простираха заедно, чистеха заедно, работеха заедно и ако единият чете книга и се умори, другият започваше да му чете докато чистят ориз, месят хляб или правят баница.  Crying or Very sad
Съжалявам ,че ви натоварвам .

Пиша из разни други теми и чета хорски истории за да не мисля за моите си неща .
Форумът ми помага да не мисля за себе си ,а да се разсея и  потопя в нечий друг живот и улисана да не се присещам постоянно .Залисвам се тук с темите за хранене, дом и подредба и ме е страх да не звънне Скайпа.. Praynig


Добре дошли на двете нови домакини !  bouquet

Лусси,много се радвам за майка ти ,че документите са готови и ще е скоро при вас .Много ,много се радвам за теб .Заслужаваш го ,мила Лусс   Hug Hug

Марче, какви са тези телеграфни постове от теб ? Пиши как са морето и сините вълни ?
Малко море да усетим и ние  Hug

Валенце, какви бяха условията ? Мислех ,че детето е изкарало добре след първоначалната тревога ?

Писенце, Честит ви рожденик ! Много да ви слуша и да е здрав много години   bouquet

Калинка, какъв ремонт правите и вие ? Да не сте купили къща ? Аз май не съм чела внимателно тези дни  ooooh!

Смърфи, честит РД и тук !   bouquet

ма ко, оправи ли дограмата ? Ей ,не се спираш значи  Hug

На всички лек ден  Hug Hug

# 604
  • Мнения: 814
Аз да Ви се представя,казвам се Светла,стоя си в къщи и гледам малкият палавник.Сега се прибрахме от спешното понеже Светли докато играеше в парка маи изяде един фас,не съм много сигурна,но докато го видях,че го държи и се спуснах да го взема вече го нямаше в ръцете му нито на земята.В спешното казаха,че щом не се е задвил,ако го е глътнал ще го изака,ама аз се тревожа много и утре ще ида и до педито.Много е палав,ама жив и здрав да е.Иначе ММ работи като  ръководител движение на гара а аз съм завършила право,но не работя.В сряда мислим да ходим на море на халкидики.От Петрич съм,ако искате питайте каквото Ви интересува,а аз сега ще ви почета малко на зад да влезна в ритама на темичката.

# 605
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Привет!
Добре дошла и на Светли   bouquet
Контеска, вижда му се края, браво на мъжа ти! Стискам палци за дядо ти  Praynig
Вале, като разказваш да не забравиш името на комплекса или където там са били. То в Лесидрен не знам дали са много, но все пак
Дами, приятно изкарване при детето! Да направиш много снимки, че после ине да гледаме
Писе, много се радвам на резултатите на мъжа ти, браво!
Люска, какво го правиш това дете в тази София, на мен вече идеите ми се изчерпаха. не е за детски клубове на това време, а парковете наизуст ги научихме.
От няколко дни пак започна със зор да излиза.
Вио, вие как изкарахте? Неделя е, пристигай да разказваш

Вчера успях и да се къносам, но си къносах и ноктите  hahaha ръкавицата пропуснала. Та сега трябва да си нарисувам ноктите, че вчера само успях да се лакирам.
Идвайте на отчет, че да чета нещо докато съхна

Човек като не знае как да се лакира, е това сътворява
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 05 юли 2015, 23:59 от ма ко

# 606
  • София
  • Мнения: 11 706
 wavey
Тук съм си. Уморена съм  и само пуснах един пост  при туристите за да са спокойни, че няма нищо лошо при съседите и да пътуват.  Тези дни ще мина.
Лека ви.  Simple Smile Hug

# 607
  • София
  • Мнения: 2 265


МарчеHug

Добре дошла Светли  bouquet

Ма ко, вече цял месец киснем вкъщи, Петьо не иска да излиза, като излезем - скучно му е. Та единствената ни разходка за 1 - 2 часа - отиваме пеш до някой далечен магазин, или го подлъгвам, че трябва да свърша работата и вървим някъде, само да се движи малко. Почна и да се нашишква...

Денят ни е един и същ - ТВ, таблет, видеоигри - по 2 часа на всеки, между тях - четене(много чете и това ме радва, за съжаление не са от книгите за лятно четене...), лего(само ги преподрежда) и други играчки.

От новата учебна година ще видим на кой спорт ще го дадем - по-скоро плуването ще е...

Та това е, момичета!

Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 09:33 от luss

# 608
  • Мнения: 814
Ни сега се прибрахме,много жега е,направо ужас.Сега ще позачистя малко и ще направя нещо за хапване.Днес със Светли сме сами ММ е на работа.На обяд като приспя малкият ще лепя едни тапети в спалнята,по-точно ще ги наставям,че на височината на Светли или са скъсани или нарисувани.Хайде хубав ден Ви желая.

# 609
  • Мнения: 843
Добро утро. Изпратих Гого на ясла и домакинствам. Ще имаме гости и се приготвям от сега, че да не е в последния момент. Изчезнах за малко, но бяхме на гости на моите родители и не влизах във форума. Нямах и време. Докато видя приятелки, сестра ми, племенницата, баба и дядо и времето свършило.
Ще намина пак. За всички  Hug

# 610
  • Мнения: 657
Ей, имаме движение, че и още попълнения - Светли, добре дошла! Аз съм без крака, а ММ без кръст - то замък, паркове, църкви, залив, малки магазинчета, абе много обикаляне из един прекрасен град със спокойни, усмихнати млади хора. Калинче, много добре ги описваш нещата, а сега вече ги усетих. Детето ми е добре тук, чувства се на мястото си и това ме радва. Да не говорим, че със студентската си работа в момента (нискоквалифицирана, почасова) може да си поеме наема и издръжката - за какво говорим, момичета, чак ми е обидно за нашите условия и заплати, изкарани с труд и пот. Но поне за него да съм спокойна. Мако, снимки ще има, ама моят телефон е бутонест и простичък, като за даскалица, че разчитам само на ММ, пък той не е много по тази част. С твоята къна ти си за тук - много индийци има, че се впишеш Laughing Луси, Петето е във възрастта с паласките и сланинките, ще ги израсте да знаеш! Марчеее, комшиите какво направиха с този референдум - какво ще става сега, тук не следя новини, изгубих им дирите, интересна ми е реакцията на обикновените хора. Контеса, пак браво на ММ, а ти се пази. Разбирам те за дядо ти напълно - просто животът си върви и това е. Аз съм така с майка ми, много се притеснявам и нямам търпение вече да я видя. Да не говорим за Луси миличката. Вале, какво стана на лагера, оплачи се, мила.Смърфи Славчето, Джей, Смърфи - липсва бургаската дружинка. Вио, върнахте ли се? Писе, цветята ти са чудо! Стади, с изпитите какво стана? Много писах, ама това е щото ми липсвате, пропуснах някои, но за всички Hug

# 611
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Добро утро и от мен , ама днеска защо никой не сервира кафе

аз като една пристрастена към кафенцето веднага си наливам ..
след големите жеги сега е направо разкош - 20 градуса и след малко излизаме с Ния да си хапне пюренцето в парка ..

# 612
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Привет, прекрасни!
Да се фръцна, че видях Валето, фръц
Вале, ще правя днес сандвичите с тиквички, ще кажа после какъв е бил резултата
Люска, не знам какво им става на тези деца. Шефа пък като чуе пазаруване и съвсем отказва да излезе. Изобщо не обича да ходи по магазини. Освен за детски играчки  hahaha
Дами, браво за хубавото изкарване
Ста ди, няма ли да пускаш Гого ваканция? Още колко изпити ти останаха? Още стискаме палци за да те одобрят за мястото, на което беше кандидетствала
Марче, чакаме да разказваш
Славче и теб. Трябва май да сте се върнали вече

Виооооооооооооооо, къде си?

Ходих сутринта да подпиша и платя договора за дограмата на входа, и това свърших. Остава сега да я сменят и да се изнесе мръсотията и нататък са по-дребни ремонти.
Сега да стана и да сготвя и да изчистя из къщи, че и това ме чака.
На всички неспоменати гушки  Hug и хубава седмица

# 613
  • Мнения: 814
Мако какви се тези сандвичи,ще споделиш ли,че ми стана интересно.

# 614
  • Мнения: 843
Ма ко, пускай палците. Няма да стане за това място, но излизат нови. Лошото е, че са за следващата учебна година и ще си постоя още вкъщи. Иначе за изпитите имам 2 реферата за текуща оценка, които са за предаване скоро, а насрочени изпити са от края на август до началото на октомври.
Добре дошли на новите домакини.   bouquet
Останалите да минат на отчет.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт