Лек съвет за започване на разговор :)

  • 10 607
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11
Ко да стане аз съм си простия прост прост ама прост да видиш то мимичето просто си е било на кеф миналия път а този не беше и не посмях или е намерила темата  Embarassed или аз нещо съм си въобразил миналия път как такова хубаво момиче че хареса някой като мен 60 килограмов  пиклю ...

# 91
  • Мнения: 25 610
Другия път ще слушаш кака си Сия.
Работи за много пари, заплатата ти да минава през банката, пък момичетата (че и лелките) там сами ще те гонят.
Но ти пък не им се давай току-така.  Naughty

# 92
  • Мнения: 2 658
Ко да стане аз съм си простия прост прост ама прост да видиш то мимичето просто си е било на кеф миналия път а този не беше и не посмях или е намерила темата  Embarassed или аз нещо съм си въобразил миналия път как такова хубаво момиче че хареса някой като мен 60 килограмов  пиклю ...

Не се отказвай, Гоше! Виж какво фино гадже си. Може този път да не е била на кеф.

# 93
  • София
  • Мнения: 4 349
И какво лекият съвет изобщо не ти помогна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ами то хората са си го казали - вежливото поведение вече се бърка със флирт  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 94
  • Мнения: 11
Другия път ще слушаш кака си Сия.
Работи за много пари, заплатата ти да минава през банката, пък момичетата (че и лелките) там сами ще те гонят.
Но ти пък не им се давай току-така.  Naughty
то там ми е проблема май тези който ми се натиснат аз ги гоня а тази която аз си искам тя ме гони а и м/д не знам защо така повече какички ме гонят май сега като се замисля  baby_neutral
Ко да стане аз съм си простия прост прост ама прост да видиш то мимичето просто си е било на кеф миналия път а този не беше и не посмях или е намерила темата  Embarassed или аз нещо съм си въобразил миналия път как такова хубаво момиче че хареса някой като мен 60 килограмов  пиклю ...

Не се отказвай, Гоше! Виж какво фино гадже си. Може този път да не е била на кеф.
и какво казваш да и чакам кефа  newsm78 такива при мене да ги няма или е с мене или без мене зодия везни съм няма средно положение (се едната топка ще тежи повече)
Е,всяко начало е трудно.Нищо,че Гошето помоли за лек съвет..Може и с тежка дума да стане заварката,знае ли човек.. Mr. Green
трудно ще е ако не сте един за друг ...
И какво лекият съвет изобщо не ти помогна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ами то хората са си го казали - вежливото поведение вече се бърка със флирт  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ами явно така се е получило

Между другото ме попита дали съм бил от тук попитах я два пъти първият път по нежно защо втрия път малко по силно викам си не ме е чула никакъв отговор (тоес този град) не знам дали значе нещо но вече мисля че достатъчно се изложих пред нея и пред вас  Laughing

# 95
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Другия път ще слушаш кака си Сия.
Работи за много пари, заплатата ти да минава през банката, пък момичетата (че и лелките) там сами ще те гонят.
Но ти пък не им се давай току-така.  Naughty
то там ми е проблема май тези който ми се натиснат аз ги гоня а тази която аз си искам тя ме гони а и м/д не знам защо така повече какички ме гонят май сега като се замисля  baby_neutral
Ко да стане аз съм си простия прост прост ама прост да видиш то мимичето просто си е било на кеф миналия път а този не беше и не посмях или е намерила темата  Embarassed или аз нещо съм си въобразил миналия път как такова хубаво момиче че хареса някой като мен 60 килограмов  пиклю ...

Не се отказвай, Гоше! Виж какво фино гадже си. Може този път да не е била на кеф.
и какво казваш да и чакам кефа  newsm78 такива при мене да ги няма или е с мене или без мене зодия везни съм няма средно положение (се едната топка ще тежи повече)
Е,всяко начало е трудно.Нищо,че Гошето помоли за лек съвет..Може и с тежка дума да стане заварката,знае ли човек.. Mr. Green
трудно ще е ако не сте един за друг ...
И какво лекият съвет изобщо не ти помогна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ами то хората са си го казали - вежливото поведение вече се бърка със флирт  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ами явно така се е получило
Между другото ме попита дали съм бил от тук (тоес този град) не знам дали значе нещо но вече мисля че достатъчно се изложих пред нея и пред вас  Laughing

Със сигурност значи нещо, но какво? Thinking Трябва да разберем.

# 96
  • Мнения: 597
Попитала те е ,защото е искала да започне разговор, иначе какво я интересува ти откъде си.  Оплескал си я. Може да те е харесала, но да е  била по-сериозна, за да не и личи че флиртува с теб на работно място.

# 97
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Понякога просто първото впечатление е погрешно. Видял си я на, на пръв поглед ти е харесала, но след това виждаш, че не е точно така. И сега какво... продължаваш напред, търсиш следваща, то е така. Няма да се отчайваш сега. Рибки в морето колкото искаш, ще хванеш подходящата за теб.

# 98
  • Мнения: 7 006
Понякога просто първото впечатление е погрешно. Видял си я на, на пръв поглед ти е харесала, но след това виждаш, че не е точно така. И сега какво... продължаваш напред, търсиш следваща, то е така. Няма да се отчайваш сега. Рибки в морето колкото искаш, ще хванеш подходящата за теб.
Само да внимава да не е хищна акула,че като го гледам Гошето къв мъжага е..Няма да издеяни дълго

# 99
  • София
  • Мнения: 23 096
Гоше, не позволявай на отчаянието да те завладее. Светът не започва, нито свършва с некаква си там банкова кифла.  Peace

# 100
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Много бързо решихте, че девойката не си струва и я отписахте. ooooh! Ма била нямала кеф тоя път. Вие да не сте вечно ухилени?!  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 2 658
Аз не съм я отписала. Очаквам Гошо да разкрие загадката.

# 102
  • Мнения: 21 450
    Брей как лесно се отказват някои... Има мъже с не толкова крехко его, причакват с цвете,  обаждат се, намират ти телефона или общи приятели да ви запознаят, досаждат – оп, настояват, исках да кажа – до дупка, и нещата стават, тука мадамата само му се привидяла не на кеф, и веднага – отказвам се. Гоше, не става така, за любимата жена трябва да се положат усилия малко. Какъв си такъв, инертен, мрън, мрън.... Не стават така нещата.

# 103
  • Мнения: 838
Не можеш ли по имената да я намериш във фейсбук и да и изпратиш покана? Там вече ще си проличи. Може да разбереш и някои неща за нея, ако приеме. Няма да има притеснения от колежки и други подобни фактори.

# 104
  • Мнения: 7 006
Не можеш ли по имената да я намериш във фейсбук и да и изпратиш покана? Там вече ще си проличи. Може да разбереш и някои неща за нея, ако приеме. Няма да има притеснения от колежки и други подобни фактори.
Верно бе..На баджа и пише имената.. doh

Ехаа,Гоше,ти си!Дерзай!

Общи условия

Активация на акаунт