Модни консултации - 16

  • 73 454
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 368
Nolina_, твоят "сет" ми допада. Не е от толкова голямо значение разминаването в материала на обувки и чанта. Чантата ще я захвърлиш в самото начало на стола, а по-късно може и с обувките да се случи същото  Wink. На мен обаче тези панделки отпред ми "вадят" очите и ако ги нямаше, в комбинация в показаните от Moringa примерни бижута, би се получило чудесно  Peace.

# 466
  • Мнения: 93
Благодаря за отговорите момичета.   bouquet
Панделките едва ли ще се престраша да ги махна, но аз се притеснявах повече за чантата и обувките. Докато още имам време ще търся нещо по-семпло и комбиниращо цветовете, както Моринга предлага, макар и заради панделките наистина да съм ограничена като възможност. Ако не намеря нещо подходящо, ще сложа едни дълги, семпли обеци и толкоз, нема да съм булка аз я. 
А и като се сетя на мойта сватба колко се "старах".... Sick  Как ли не се молих на мъжото да съм с бял костюм, но той отсече - "единия трябва да е с фуста, ако не си ти, значи аз ще си търся шотландска пола" и ме утрепа #2gunfire

# 467
  • София
  • Мнения: 38 476
Следващата седмица съм на рожден ден в заведение и се чудя какво да слагам.
Наскоро си взех дънкова пола молив с висока талия, миди, но и се чудя.
Може и с нещо друго... Rolling Eyes
Дайте идеи.

# 468
  • Мнения: X
Здравейте момичета! Сдобих се с тези обувки-маратонки http://www.shopsector.com/jeni/obuvki/damski-sportni-obuvk?pid=1368. Вие с какво бихте ги комбинирали- цвят панталон и топ примерно? Носила съм ги със сини скинита и различни топове, но да разчупя малко. Например със жълт, червен панталон! А как ги виждате с дънков гащеризон къс http://www.zajenata.bg/topshop-moto-tommy-vintage-overalls-%D0%B … %BD-pic22106.html?

# 469
  • Мнения: 7 519
Можеш да ги комбинираш с какъвто си цвят искаш, по важно е модела дрехи с които ще ги носиш, а не толкова цвета.

# 470
  • Мнения: 1 338
L'Agent, със сигурност ще изглеждаш добре с такава пола, но мен лично дънковите поли, когато са тесни и така на заведение ... лятото доста ме спарват Tired - иначе са супер практични ... отиват си с много модели обувки и чанти ... като дънките  Rolling Eyes

# 471
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Момичета ,
решила съм да си купя  туту пола - но се чудя за цвят. какъв цвят бихте предложили, които да отива  на повече неща и да се съчетава с различни горни дрехи, но да не е черен или бял?

# 472
  • Мнения: 1 338
Личният ми фаворит сред туту полите, които съм виждала е този - и цвят и дължина ... всичко  Heart Eyes ...
Скрит текст:

# 473
  • Варна
  • Мнения: 10 552
Момичета ,
решила съм да си купя  туту пола - но се чудя за цвят. какъв цвят бихте предложили, които да отива  на повече неща и да се съчетава с различни горни дрехи, но да не е черен или бял?
Нюд

# 474
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета ,
решила съм да си купя  туту пола - но се чудя за цвят. какъв цвят бихте предложили, които да отива  на повече неща и да се съчетава с различни горни дрехи, но да не е черен или бял?

Пудра  Peace

# 475
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Нюд  или пудра нещо не ги приемам за цвят на пола... не ми харесват.
а мента?

# 476
  • София
  • Мнения: 2 401
Ментата не е точно най-лесния за комбиниране цвят  Simple Smile

# 477
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Така е - но предпочитам мента пред нюд , например.  newsm78

а това какъв цвят се води, пудра ли?

http://i.static.bazar.bg/photosbazar/eb/pics/eb881a13be42d169c8c15b869c68d303.jpg

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 14:24 от Deathcrush

# 478
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пудрата има доста нюанси, някои са си 1 към 1 нюд:



Но пък е лесно съчетаема. Иначе просто си вземи цвета, който най-много ти е легнал на сърце  Grinning

# 479
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
ох ясно! мерси- тези пудрени цветове изобщоо не ги разбирам! Grinning  Joy
Иначе тази която показах по горе ми харесва- но ще питам дали могат да ми я направят без панделката и без черния колан/ластик.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт