Бял списък-за София!

  • 1 105 189
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 414
Моля препоръчайте ми добър хомеопат в района на Гео Милев,Слатина,Плиска,Редута....

# 2 146
  • Мнения: 228
нвкой има ли координати на д-р Димова, очен лекар от МВР болница. Знам, че излезе в майчинство и би трябвало да се върне скоро, но ми трябва спешно Wink)

# 2 147
  • Мнения: 0
Д-р Елисавета Петрова 25-то ДЦК София. По зле ораганизиран педиатър не съм виждала. Ако се запишите при нея ще получите ужасно отношение, чакане до безкрай дори да сте си записали час. При нея бебетата не са приоритет. Sad

# 2 148
  • Мнения: 28
 newsm20 Кълна се в Др Юри Хранов  newsm20
 newsm20 Най- добрия е!   newsm20
Минала съм през "ръчичките" на много доктори - бях изгубила вяра че ще срещна въобще някога такъв лекар. Благодаря докторе!

# 2 149
  • Мнения: 0
Може ли координати на д-р Перчева?
Благодаря!

# 2 150
  • Мнения: 1 277
Може ли координати на д-р Перчева?
Благодаря!
http://www.mamolog.info/contact

# 2 151
  • Мнения: 3
Здравейте!

Предварително се извинявам, че не съм прочела цялата тема, опитах, но просто е необятна  Laughing

Та на въпроса - можете   ли да ми препоръчате кадърно GP в района на центъра? Под кадърен имам предвид разбран, учтив, даващ (когато се наложи) безпроблемно направления и по възможност да не е педиатър (причината да искам да сменя настоящата си лична лекарка - страхотна, но опашките пред кабинета й са постоянни).

Предварително ви благодаря и съжалявам ако задавам въпрос, който е постоянно разискван.

Поздрави   bouquet

# 2 152
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
В белия списък слагам и д-р Савова от Св. София.

# 2 153
  • Мнения: 766
Много се радвам, че мога да впиша тук един АГ
д-р Чучумишев от 1 АГ  "Св. София" (Тина Кирков) - внимателен, изчерпателно обяснява /даже и по няколко пъти за русички като мен Simple Smile /, изслушва.

# 2 154
  • София
  • Мнения: 59
очен лекар - Д-р Цонев - добър специалист, не е комерсиален /когато проблема е козметичен - клиентът има право на избор/;


Да и аз препоръчвам д-р Здравко Цонев като детски офталмолог. На нас ни беще препоръчан лично от майка на пациентче, а сега вече и аз ви го препоръчвам като отличен специалист, който не ви бута към скъп вариант, освен ако наистина не се налага.

# 2 155
  • Мнения: 19
Огромно БЛАГОДАРЯ  newsm20 НА Д-Р ТОМИ ПОПМАРКОВ от Св. София!!!!
Този лекар, който е едва на 30 години, направи раждането ми незабравимо прекрасно изживяване без грам медикаменти. Може да не звучи много удачно, но това е човек със златни сърце и ръце!
Желая му цялото щастие на света! smile3501 newsm51


Напълно съм съгласна, аз също съм много доволна от Д-Р ТОМИ ПОПМАРКОВ, много е добър!!!

Съгласна! Гласувам с две ръце за Т. Попмарков, страхотен лекар!

# 2 156
  • Мнения: 25
Моля, препоръчайте АГ кабинет в София, който работи в неделя
Благодаря

# 2 157
  • Мнения: 1
Здравейте!
Искам да ви попитам, ако знаете Д-р А. Начева от Военномедицинска академия дали работи с направления със здравната каса? Видях по-напред, че е има доволни от нея, но имам направление от личния лекар, което скоро изтича и да не "изгърми". Ако имате препоръки за друг добър гинеколог (жена), която да приема с направления ще съм ви благодарна.

# 2 158
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Хайде да се съберем 20-ина момичета и да си разделим темата и да я систематизираме? Всяка по 100 мнения примерно
Пу-първа!

# 2 159
  • Мнения: 2 231
Тъкмо като видях 144 страници  Shocked и щях да пиша, че отдавна е било време да се пусне нова тема. Аз лично нямам време, но мисля  че идеята на  veihaivei  е добра  Peace
Тая тема вече съм убедена че всеки си пише и никой не чете  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт