Лято в Албена 2015 г. - (Тема 2)

  • 69 471
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Ком е пълен със семейства с малки деца ,има доста детски басейни с различна дълбочина,пързалка има хранене на плажа ,това е плюс не бързаш да се прибираш.Ако сте с малко дете  за предпочитане Оазис ,по-близък,там стаите са по -малки и басейна.

# 16
  • Мнения: 4 595
А от Орхидея колко близо е по стълбите? Дирекно ли се слиза на плажа по тях? Да не е нещо на връщане като изкачване на Шипка:)

# 17
  • велико търново
  • Мнения: 587
Цитат на: hetera в вт, 07 юли 2015, 20:07
Ние сме във Вита парк.С две думи супер е.Много сме доволни.Децато са щастливи.Храната е вкусна и достатъчно.Само румънците в по-голямата си част са ужас.Перонала е супер.Ако има въпроси питайте.Съжалявам за грешките но бързам и съм ът тела☺

Моля за снимки от стаята, басейна ,ресторанта или каквото там ви вижда окото .Много ще съм благодарна ,ако споделите доволни ли сте от обслужването как се придвижвате до плажа има ли места за паркиране?
 Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Габрово (троянка омъжена за габровец)
  • Мнения: 506
   bouquet за темата!

За семейство с малко дете между ком и орхидея бих препоръчала орхидея. Peace

Здравейте!

Ние имаме резервация в Алтея и се обадих на обслужващата линия да попитам за бебешка кошарка и ми казаха, хотел Алтея тази година няма да работи. Гостите се пренасочват към други хотели. Нас са ни пренасочили към Вили Магнолия. Ако някой има резервация в Алтея да се обади да попита къде е пренасочен.
В Алтея нямахме подсигурен чадър и шезлонг на плажа, а гледам във Вили Могнолия има дали ще ползваме тази екстра?
Ако и цената си остане същата, определено сте на далавера.  Wink

Утре ще се обадя да ги питам остава ли същата цена. Днес ни казаха, че сме платили цялата почивка още ри резервирането. Но като гледам цената за вилите е за цялата като се раздели на 4 (2 стаи с по две легла) излиза близко до цената на Алтея. За мен е по добре да сме на вилите отделно понеже малкият е малко ревлив  Mr. Green иначе щеше да оглася хотела  Peace . И сигурно ще няма да ни настанят само нас в цялата вила с две спални и още едно помещение, а като гледам няма самостоятелни стаи.
И ние сме с непроходило дете (към момента) и ще ползваме количка за превозване или ергономична раница. А за храненето мисля да се запасим с пюренца за всеки ден ще вземем,  не вярвам да предлагат бебешка храна.

И да попитам дано не се налага, как са медицинските услуги в комплекса?

# 19
  • Мнения: 13 555
На главната улица има Поликлиника. Първи преглед е безплатен, ако се налага втори вече е платен.
Едно лято с ММ изкарахне лош вирус, наложи се да ни правят вливания, всичко беше безплатно.
В същата сграда има и голяма аптека, но цените са в пъти по- високи.

# 20
  • Мнения: 4 864
Ние август сме в Ком (ако не ни мине котка път). Дано времето е хубаво и отново изкараме една хубава почивка, както предните пъти на Албена.

# 21
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Ние сме за Добротица след няколко дни  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 517
Ние ще сме в Ком последната седмица на юли, моля и тук да ми препоръчате сектор или етаж,който да избера,ако има такава възможност Hug Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 476
И ние сме с малко дете - все още детето не ходи Simple Smile
От Оазис** и Орхидея*** кой ще ми препоръчате?
Малко ме притеснява с детето и този автобус, а по стълбите с количка ще е трудно, от друга страна виждам, че препоръчвате Охридея.
За деца 1- 2 год. отделно меню/хранене ли има или се взима от шведските маси?


В Ком преди 3години нямаше отделно меню за деца. Такова има със сигурност в Ралица Супериор.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 364
Привет в новата тема,въпреки че сме в чуденка кой от трите курорта да изберем,Златни пясъци,Албена или Св.Константин и Елена.

# 25
  • Мнения: 19 501
Ние сме с резервация за Гергана от 01 до 9 август, там ще сме пета поредна година, ако има някои въпроси ще отговоря с радост.
Да, аз се интересувам от големината и комфорта в стаите на Гергана. Щом за пети път почивате там, явно ви е харесало, но все пак да попитам. Аз имам впечатления от новото крило на Амелия и те са отлични. Но Гергана ми харесва, защото е на плажа и е на по-тихо място, предполагам и по-спокойно за отдих.

# 26
  • Мнения: 312
Ние сме с резервация за Гергана от 01 до 9 август, там ще сме пета поредна година, ако има някои въпроси ще отговоря с радост.
Да, аз се интересувам от големината и комфорта в стаите на Гергана. Щом за пети път почивате там, явно ви е харесало, но все пак да попитам. Аз имам впечатления от новото крило на Амелия и те са отлични. Но Гергана ми харесва, защото е на плажа и е на по-тихо място, предполагам и по-спокойно за отдих.

Има два вида стаи, едните са със голяма спалня е разтегателен диван, другия вид са спалня с легло на два етажа, втория вид е малко по-голяма, но като цяло стаите не са големи. Нас ни устройва с големи деца сме. Хотела е много тих, на самия плаж, храната е много добра, обслужването също.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 89
А от Орхидея колко близо е по стълбите? Дирекно ли се слиза на плажа по тях? Да не е нещо на връщане като изкачване на Шипка:)

Стълбите(които са точно до Орхидея) са някъде около 140. След като слезите по тях минавате покрай "Оазис", след това пресичате централната улица, минавате покрай надувните забавления и сте на плажа.

# 28
  • Мнения: 1 540
Ние бяхме с малко дете в "Компас" и в "Оазис" и сме по-доволни от "Компас". Тогава имаше хранене на плажа и не се налагаше да бързаме за обяд, сокчета, сладоледчета и т.н. В "Оазис" не стига че трябва да се връщаш, няма бар на плажа, а и пътя минава през клатушки, колички и други зарибявки и поне ние губехме куп време там на отиване и на връщане.
Сега с 6 г. госпожица, се надявам да изкараме добре в "тийн" хотела  Joy Там сме от 2 август.

# 29
  • Мнения: 43
Някой знае ли какво ще рече икономичка стая. Такава ни дават в Ком

Общи условия

Активация на акаунт