Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~471~

  • 31 284
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Здраствуйте  Hug

Много тихо наистина,новини йок  Thinking...аз затова идем,да нарушим мълчанието  Naughty
И имам,и нямам надежди за филма на Ча  Peace Спомням си за ПО-то как се бях нахъсала,пък сега положението е "Аман от Яман"  Joy Та понеже режисьора(един от баш-майсторите за похабяването на Чачовия образ) е същият и във филма, ще видим какъв ли Феномен е на път  Laughing Партньорката му иначе визуално е страхотна...Дано и филмът става за гледане Party

една от любимите ми сцени във втори сезон Heart Eyes Мехмет ги събра на едно място  Wink

Марги  Hug Heart Eyes Heart Eyes
И на мен ми е една от любимите сцени Grinning Heart Eyes Ту единият поглежда, ту другият и Емко се правеше на Непуклиев Mr. Green

# 736
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 444
Здраствуйте  Hug

Много тихо наистина,новини йок  Thinking...аз затова идем,да нарушим мълчанието  Naughty
И имам,и нямам надежди за филма на Ча  Peace Спомням си за ПО-то как се бях нахъсала,пък сега положението е "Аман от Яман"  Joy Та понеже режисьора(един от баш-майсторите за похабяването на Чачовия образ) е същият и във филма, ще видим какъв ли Феномен е на път  Laughing Партньорката му иначе визуално е страхотна...Дано и филмът става за гледане Party

една от любимите ми сцени във втори сезон Heart Eyes Мехмет ги събра на едно място  Wink

За червеното, ако знаеш колко пъти съм го писала аман вместо Яман   rotfImbo rotfImao rotfImbo

Партньорката я харесвам и стоят добре с Ча, ама режисьора, режисьора..... Много си повярва с тоя срам Меджезира.... преди това още 2 сериала е ос*ал- единия с Туба- "20 минути" а другия не знам ка се превежда....

Отивам да правя тема.....

# 737
# 738
  • Мнения: 27 593
  Сцената с погледите в болницата  Flutter Фера го гледа Емко я гледа и двамата горди но Фера е инат  ooooh! Емко железни нерви имаше толкова изтърпя заради нея  

 Марги  Hug Аман от Яман свърши макар че чета че ако сме били истински фенове сме щели го харесаме Яманко  Mr. Green   който иска да го харесва поета го е казал Разни хора , разни идеали  Peace Аз  се пънах да го гледам първия сезон беше добре но до там после се окепази !  
  
 почнаха с глупостите фенове Сера остайла Ча заради рижавия но Ча е по добър от рижавия  Joy и като гледам и в предаванията ги ръсат същите  hahaha  

# 739
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 Сцената с погледите в болницата  Flutter Фера го гледа Емко я гледа и двамата горди но Фера е инат ooooh! Емко железни нерви имаше толкова изтърпя заради нея  

 Марги  Hug Аман от Яман свърши макар че чета че ако сме били истински фенове сме щели го харесаме Яманко  Mr. Green   който иска да го харесва поета го е казал Разни хора , разни идеали  Peace Аз  се пънах да го гледам първия сезон беше добре но до там после се окепази !  
  
 почнаха с глупостите фенове Сера остайла Ча заради рижавия но Ча е по добър от рижавия  Joy и като гледам и в предаванията ги ръсат същите  hahaha  


Aaaa, тц Naughty В тази сцена Емко беше инат Naughty Peace

А па Чачо му е през ... саксията с кой е Сера  ooooh! Mr. Green

Феми  Hug Heart Eyes Heart Eyes

А пък това с истинските фенове, ай няма нужда  Naughty Точно истинските фенове могат да бъдат както харесващи, така и критикуващи Naughty Щот, ако само хвалиш някого просто заради хваленето, го заблуждаваш и няма прогрес Peace
А Ча може да беше зле изглеждащ (особено 2-рия сезон), за да може евентуално невзрачната до него в сериала да не е още по-невзрачна, но за тъпият сценарий, който бълваше Еджето в неговата си роля се справи добре, колкото и да не му прилягаше такъв смешен образ, в който го вкара Еджето Peace

Аййй ooooh!, днес съм май вдълбокеста Mr. Green

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 17:16 от Екстри - ВиАйПи (Нарци) - ПреЦедателката

# 740
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 444
Те в предаванията си чешат езиците както им дойде- сега изкараха Ча прелъстен и изоставен от таз видна истанбулска разпоретина, дето сега за спорта била накацала Кирето.... Mr. Green било му тежко на Ча, че много я обичал....и общо взето глупост след глупост каканижат и щом има кой да им вярва.....

Онзи Синан от онова предаване по канал8 каза истината, за това което си е говорил с Чачовия Енгин Peace цитира думите на най-близкия Чачов човек, казвайки в прав текст че Ча + СС никога не е имало! Няма и седмица по-късно СС излезе с онова изявление пред отбрана репортерска дружина....Едва дочака, т.е. дори и не дочака последна серия на сериала си, за да излезе от това скълъпено театро hahaha
Същия Синан каза че СС е с Керем Бюрсин, но се крият много старателно! На никой и мисъл не беше му минавала тогава за връзка на СС с Керем - е, мина малко повече време, но и това излезе вярно!

Трябва да се върна 2 теми назад за да си припомня дали и друго интересно беше казал.....

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 19:43 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт