AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 736
  • 610
  •   1
Отговори
# 405
  • Русе
  • Мнения: 633
И аз съм така с още две момичета. Едното е представителка, а другото искаше да става такава. Но като й написах за какво става въпрос и реши, че по-добре е да не се занимава с глупости и да пуска с нас обща поръчка. Simple Smile

# 406
  • София
  • Мнения: 1 730
И вариантът какъв е - да спра да пускам поръчка от мое име и да регистрирам някой друг. Много съм възмутена!!!
Мисля, че това е добър вариант. Има ли негативи според теб? Освен да речем намаления кредитен лимит първите кампании.
Интересно ми е - чисто хипотетично - ако спреш да пускаш поръчки за няколко месеца, после ако започнеш да пускаш пак, пак ли си при същия координатор?

# 407
  • София
  • Мнения: 4 178

Интересно ми е - чисто хипотетично - ако спреш да пускаш поръчки за няколко месеца, после ако започнеш да пускаш пак, пак ли си при същия координатор?

Като не си активен 3 кампании може да се смени координатора. Така са ми казали от нашата зона. Както писах вече, аз без координатор съм си ОК.

# 408
  • Мнения: 5 037
Днес и аз се ядосах на моята координаторка.Днес си отворих кашона ,за да разпределя поръчките.Е,ейвънци пак са объркали поръчката.Фактуриран ми е ексфолиант с аромат на ягода(както съм го поръчала),а са ми пратили с аромат на шоколад.
Обадих се на координаторката ми и обяснявам ситуацията.Тя започна"Ама толкова писане има"Ама той не е толкова скъп,остави си го за теб" и т.н.Е ,питам се,тогава за какво взема процент от мен?За 4 г. и се обаждам за първи път с проблем.

# 409
  • София
  • Мнения: 4 178

Обадих се на координаторката ми и обяснявам ситуацията.Тя започна"Ама толкова писане има"Ама той не е толкова скъп,остави си го за теб" и т.н.Е ,питам се,тогава за какво взема процент от мен?За 4 г. и се обаждам за първи път с проблем.

Ще ви кажа аз какво правя. Директно отивам в офиса, искам бланка за връщане - попълват се имената, № представител, № фактура, номер на продукт, причина  и име и се чеква квадрадчето което искаш /замяна или сторниране/. На това много писане ли му викат. Не им позволявайте да ви заблуждават така елементарно.
Направо ме е яд като гледам как се отнасят към тези от които печелят.

# 410
  • Мнения: 13 841
после ако започнеш да пускаш пак, пак ли си при същия координатор?

Да , проверила съм с доста месеци да ти кажа.

Римаче излъгали са те за смяната, няма такова нещо, това е съюз без раздяла- докато смъртта в и раздели - амин.
Да ви кажа тези увъртания,  дезинформация и лъжи на Ейвън почват да ме дразнят.
Некомпетентността на координаторите никога не е спирала да ме дразни.

Шерифка
Римарчето е права 100%
координаторите имат единствена цел да те накарат да поръчваш много ( често съм чувала че координаторите дори не са пояснили на представителите си врътката за продуктите на фикс процент и понякога представителите с години смятат че за всеки редовен продукт можеш д апоръчаш само един с фикс процент ) , да си неинформиран за правата си и редовно да получават пари за теб че са ти координатори а ти да си плащаш поръчките.

Тя използва твоето незнание а често и деликатността на хората( не всички могат да са устати)  които пред такъв нахалитет и натискане се отдъпват и си викат- ами няма д върна или ще платя.

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 14:58 от _re_ge

# 411
# 412
  • София
  • Мнения: 1 730
Както писах вече, аз без координатор съм си ОК.
Чак не ми се вярва, че някой по веригата не се възползва от процента, който носиш. (както казаха на една зарибявка на координатори - хиляди левове са т`ва)  Mr. Green

# 413
  • София
  • Мнения: 4 178
Както писах вече, аз без координатор съм си ОК.
Чак не ми се вярва, че някой по веригата не се възползва от процента, който носиш. (както казаха на една зарибявка на координатори - хиляди левове са т`ва)  Mr. Green

Узи, даже и зонален си нямаме от лятото, но това не пречи някой по върховете да си взима нашето.

# 414
  • Мнения: 13 841
Римарче, със сигурност имаш но не го знаеш.
Координатора носи отговорност за твоите поръчки и неизрядни плащани.   затова винаги имаш такъв. Друг е въпроса дали знаеш кой е.

# 415
  • София
  • Мнения: 5 828
Да покажа тигана, от коледните е:

Скрит текст:



Не разбрах дали е замяна на рендето, но ако е - евала на ейвънци, тиганчето е хубаво  Grinning

# 416
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Иху! Да ти е честито! Явно наистина са заменили рендето с тиганче. Със здраве да си го ползваш! Една свястна замяна да направят най-накрая  Peace

# 417
  • Мнения: 13 841
еха, ето това се казва замяна! честито!

# 418
  • Мнения: 124
Здравейте, не съм представител на аvon, но ползвам продуктите им често. За съжаление предтсавителя от когото пазарувах вече не се занимава. Бих искала да ви попитам дали някой от вас може да ми съдейства за поръчка и как точно да стане това? Благодаря предварително.

# 419
  • Мнения: 70
Здравейте, не съм представител на аvon, но ползвам продуктите им често. За съжаление предтсавителя от когото пазарувах вече не се занимава. Бих искала да ви попитам дали някой от вас може да ми съдейства за поръчка и как точно да стане това? Благодаря предварително.
Здравейте, вижте на първата страница там са изписани имената (никът им) на представители според градовете. Ако невиждате никой от вашият град в списъка, кажете от къде сте.

Общи условия

Активация на акаунт