AVON само за представители - Кампании 10, 11 .....- Тема 134

  • 47 741
  • 610
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 233
Мерси, беше миневероятно полезна. значи срокът от 7 дена е вече 14. и както винаги кол-центъра оправя бакиите на останалите, докато зонални и координатори си правят каквото искат.

Не бих могла да го кажа по-ясно. Беше доста грозно. Зоналната твърдеше, че "всеки продукт" означава "един продукт" и ей такива неща Grinning

# 601
  • Мнения: 13 876
Имала съм сблъсъци с нашатa зонална и мога да си представя  какво се е случило и как си се почувствала.
Мисля че специално ги избират такива или именно такива по главите на другите дорастват до тези постове.

Това са хора тотално забравили истините " не хапи ръката която те храни" и " не режи клона на който седиш", защото ако не сме всички ние да им вадим заплатите те просто нямаше да са там.

# 602
  • Мнения: 5 390
 Имало някаква листовка с допълнителни оферти за К15, аз нямам  или не помня да съм имала такава....какъв е кодът на Фулл спиийд комплекта от тази листовка?

# 603
  • София
  • Мнения: 4 178
Имало някаква листовка с допълнителни оферти за К15, аз нямам  или не помня да съм имала такава....какъв е кодът на Фулл спиийд комплекта от тази листовка?

58057

# 604
  • София
  • Мнения: 474
Oу, ужас! Пишеше, че ще бъде запазен за следващата поръчка, но там вече цената не е същата. Хммм ... Crossing Arms
Oбади се кол центъра да ти изтрият поръчката. Аз съм правила така като объркам нещо. Но пак само, ако не е фактурирано. Но сега много бързо действат с фактурирането.
Имам питане - мога ли да поръчам 2 дневни крема Аню от стр. 8, а не в комплект дневен и нощен за 22 лв.

# 605
  • Мнения: 13 876
Имало някаква листовка с допълнителни оферти за К15, аз нямам  или не помня да съм имала такава....какъв е кодът на Фулл спиийд комплекта от тази листовка?

Мини брошурка к 15

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/62025 … y=COGxnaexzMSK-gE

# 606
  • София
  • Мнения: 1 114
Здравейте! В фокуса от К14 имаше комплект за представители с парфюм, душ-гел и маска за лице. Поръчах го, но чак сега ми изпратиха маската. Може ли някоя, която има фокуса да ми каже каква точно трябва да е маската, защото имам някакви спомени, но получавам съвсем друго нещо.. и се чудя аз ли се бъркам или те  Grinning

# 607
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Здравейте! В фокуса от К14 имаше комплект за представители с парфюм, душ-гел и маска за лице. Поръчах го, но чак сега ми изпратиха маската. Може ли някоя, която има фокуса да ми каже каква точно трябва да е маската, защото имам някакви спомени, но получавам съвсем друго нещо.. и се чудя аз ли се бъркам или те  Grinning

Новата синята, вулканична ли беше не помня. И моята чакам, не дойде с комплекта.

# 608
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Здравейте! В фокуса от К14 имаше комплект за представители с парфюм, душ-гел и маска за лице. Поръчах го, но чак сега ми изпратиха маската. Може ли някоя, която има фокуса да ми каже каква точно трябва да е маската, защото имам някакви спомени, но получавам съвсем друго нещо.. и се чудя аз ли се бъркам или те  Grinning
затопляща с вулканичен камък. какво са изпратили, че и аз я чакам?

# 609
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
За новите теми аз бих предложила следното което ми се струва най удобно.
Ре, на мен този вариант ми допада.
Здравейте,
благодаря за милите думи, не съм търсила повдигане на егото или подобни асоциации с моя пост, просто наистина нямам време и влизам не много често в бг мама изобщо...  Приоритетите малко се смениха.. както и да е.. като не ми искате оставката Twisted Evil ще приема предложението на Ре, та сега ще пусна нова теам, пък за натам ще я мислим...
Ре, когато имаш време прегледай списъка с представители на първа страничка и ми пиши да го дам на модератор за подмяна....
Та за пореден път:
Заповядайте в новата тема

# 610
  • Мнения: 5 390
Благодаря за брошурката и кода.

Общи условия

Активация на акаунт