AVON - Тема за представители - Кампании 15,16,17 .....- Тема 135

  • 40 250
  • 547
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 233

Ами интересното в моя случай беше, че тя сама попълни тази бланка и не ми даде аз да видя кое какво се гледа, носих си фактурата, накрая попитах къде да се подпиша, но тя каза, че няма нужда. Поне повторно настоях да ми впише и брошурите. Обаче тя пък си отвори вратичка - оставяме ги тук в офиса, за тогава, когато ще има път  нататък... Един вид, че ще ги пратят след като най-вероятно свърши К1. Sad Няма да е лошо да ми напишеш как точно и къде изпращаш нещата си за връщане.


Mis_hell, координаторката ти се е опитала да те плъзне по пързалката. Оказва се, че за всички координатори и зонални мениджъри това връщане в 14-дневен срок е енигма. Те все не знаят и твърдят, че не може да се прави. По принцип, когато връщаш продукти настоявай ти сама да попълваш бланката. Аз лично пиша и дата и се подписвам. Въпреки че не се изисква. В случая с твоите брошури, доколкото разбирам, няма да ти бъдат върнати парите за тях, защото въобще не са описани в бланката.

Когато аз имах проблем с връщането на продукти, от кол центъра (или така нареченият централен офис) ми казаха да ги търся, ако зоналният мениджър направи проблем, защото това си е наше право по закон, колкото и да не им се харесва на тях.

# 541
  • Мнения: 14 009
Sarajj
Това натегнато положение е било винаги защото те не са заинтересовани да бъдат върнати. Понякога пада голяма борба. А като нямсш координатор наоколо и зонален става просто мисия невъзможна. Имаш право а не можеш да го упражниш. Още помня Астила как без подкрепа на зонален и координатор не можа да върне продуктите, писа писа  до кол центъра а те й казваха че не получават нищо. Беше наистина като затворен кръг.

# 542
  • Мнения: 108
Моливите за очи "Diamonds" и "Bringhs" отново няма да са налични. Вече взе лошо ми става, когато имам поръчани моливи...

# 543
  • София
  • Мнения: 4 179
Моливите за очи "Diamonds" и "Bringhs" отново няма да са налични. Вече взе лошо ми става, когато имам поръчани моливи...

Моите моливи дойдоха.

# 544
  • Мнения: 14 009
Моливите за очи "Diamonds" и "Bringhs" отново няма да са налични. Вече взе лошо ми става, когато имам поръчани моливи...

Моите моливи дойдоха.

Конкретно за К 2 е съобщението за липси по моливите във важните съобщения.

# 545
  • София
  • Мнения: 4 179
Е, за К2 е още рано  Laughing

# 546
  • Мнения: 14 009
Как да е рано Руми. Още в два часа 14:00 днес всичко беше обновено. Така че тогава го четох на важни въобщения коите правя вече редовно. Да не остана неприятно изненадана.

# 547
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро!

Скачайте бързо в новата тема, че тази е толкова извехтяла... от есента миналата година е!  Joy
Заповядайте

Общи условия

Активация на акаунт