Има две черти,но съм притеснена...

  • 8 033
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 874
Потърси наистина второ мнение. Не разбирам  как ще нараства плодния сак, а да няма ембрион.
Подкрепям това мнение. Peace И силно ти стискам палци да успееш този път, alena_ ! Praynig

# 61
  • Мнения: 83
Благодаря на всички за подкрепата, в понеделник ще потърся и друго мнение.

# 62
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Алена, стискам палци!

# 63
  • Мнения: 534
Здравейте отново,днес бях на консултация и ми казаха ,че имам минимално отлепване извън матката,но не разбрах точно какво означава това Sad изписаха ми дуфастон и но-шпа много ми е странно как има отлепване извън матката... Като плодния сак е вътре ..бебо има пулс видях сърчицето как бие,в 8 г.с съм.. Simple Smile  Praynig Hug

# 64
  • Мнения: 11 400
Браво  Hug По-полека го давай  - полежавай, почивай и до 4 месец вярвам всичко ще се нареди.

# 65
  • София
  • Мнения: 107
Меги, радвам се за теб! Както те е посъветвала Дорис , давай го по-полека. Не се натоварвай излишно с нищо. Работата няма да ти избяга. Нека и мъжът ти да помага с каквото може , за да се чувствате добре с бебчо. Пази се, не вдигай тежко. Вярвам , че всичко ще бъде наред!
Пиши от време на време как се развиват нещата!

# 66
  • Мнения: 534
Ами аз по принцип си почивам,никакви тежести не вдигам..точно това е странното,но се надявам вс да минееее добре... Simple Smile да пак ще пишаа  Hug

# 67
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Меги  Hug Радвам се че бебчето е добре и чу биещото му сърчице! Пази се лека бременност ти желая.

Общи условия

Активация на акаунт