Навън без бельо-как ви се струва?

  • 49 041
  • 378
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 719
 Зависи, понякога съм със шорти, но ако се случи и само, да. Нали и на плаж така ходим. Живеем на морето, около нас е пълно с голи хора.

# 361
  • Мнения: 54 593
Аз не разбрах, девойката чисто гола ли е ходила пред баща си и дядо си? Shocked

# 362
  • Мнения: 1 719
Ами не е ходила по цял ден, разбирай, че просто не се е крила, когато е гола.  Simple Smile

# 363
  • Мнения: 54 593
Ясно.
Помислих, че така си стои по цял ден. Crazy

# 364
  • Другата България
  • Мнения: 37 538
Зависи, понякога съм със шорти, но ако се случи и само, да. Нали и на плаж така ходим. Живеем на морето, около нас е пълно с голи хора.

Е, аз не бих го направила. Нима всички на морето се разкарват голи /щото по прашки си е../ пред близките си? Едно е пред непознати, друго пред порасналите си деца, а пък снаха/зет съвсем.
Но аз съм консервативна явно.

# 365
  • Мнения: 54 593
Ние сме само жени вкъщи и пак не ходя по прашки.
И на плажа също не ходя с прашки.

# 366
  • Мнения: 7 171
Ние сме само жени вкъщи и пак не ходя по прашки.
И на плажа също не ходя с прашки.

Е, ти си старомодна. Жената с куриера пък се пъхнала под одеалото от срам. Муня! Виж как миланда не се притеснява! Явно и тя ходи пред мъжа си и възрастният мъж (не зная какъв и се пада) по прашки и без горнище. Модерни хора!

# 367
  • Мнения: 10 547
Имах съученичка, у която често се събирахме преди училище, защото живееше най-близко до гимназията. Та, нейните мама, тате, баба, деди, брат два броя си ходеха натюрел. Сите съм ги виждала в различни варианти на и без части от облеклото им.

# 368
  • Мнения: 22 036
Ходила съм на нудиски плажове, нямам особено притеснение от тялото си или от телата на другите, но извън нудиския плаж и градската баня, предпочитам да съм облечена.
Преобличам се предимно в спалнята и ако детето влети няма да се разкрещя или да се хвърля под леглото, но все пак предпочитам да имам някакво защитено лично пространство.

Тук си е горещо през повечето време, но пак не ме влече да ходя гола. За мен една рокля е по-прохладна от прашки и потник (носят ли се още тези гащи?).

# 369
  • Другата България
  • Мнения: 37 538
Жената с куриера пък се пъхнала под одеалото от срам. Муня!
Коя жена? newsm78
За мен една рокля е по-прохладна от прашки и потник (носят ли се още тези гащи?).
Носят се, и бански има с прашки. Но това го остави, кой каквото иска да носи, предвид факта обаче, че те не оставят нищо на въображението на мен ми се стори странно.
За роклята обаче подкрепям на 100%. Точно това предпочитам и аз.

# 370
  • Мнения: 7 171
Жената с куриера пък се пъхнала под одеалото от срам. Муня!
Коя жена? newsm78Мислех, че всички вече знаят за "мунята". В темата за муните, може би десетина страници по-назад. Не помня името на съфорумката.



Цитирам:

"Излиза ММ за работа една сутрин, а аз оставам да спя. Малко след като излезе се звъни на вратата. Ядосвам се, че е забравил нещо и едва се замъквам. Отварям широко, по прашки и готова да да му се скарам. Насреща ми куриер  Shocked Няма с какво да се прикрия, разсъних се на секундата и му креснах : "Простак". Затворих вратата и умрях от срам.  Embarassed"

Последна редакция: нд, 23 авг 2015, 15:30 от sophiemmaspencer

# 371
  • Другата България
  • Мнения: 37 538
Скрит текст:
Жената с куриера пък се пъхнала под одеалото от срам. Муня!
Коя жена? newsm78Мислех, че всички вече знаят за "мунята". В темата за муните, може би десетина страници по-назад. Не помня името на съфорумката.



Цитирам:

"Излиза ММ за работа една сутрин, а аз оставам да спя. Малко след като излезе се звъни на вратата. Ядосвам се, че е забравил нещо и едва се замъквам. Отварям широко, по прашки и готова да да му се скарам. Насреща ми куриер  Shocked Няма с какво да се прикрия, разсъних се на секундата и му креснах : "Простак". Затворих вратата и умрях от срам.  Embarassed"
hahaha Не я следя тази тема, а май трябва.
Благодаря.

# 372
  • Мнения: 54 593
Добре де, тя като е била по прашки, с гръб ли е отворила вратата? Mr. Green
Че и "простак" да го нарече! Shocked

# 373
# 374
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
Ааа, съфорумката хубаво разказа какви ги е сътворила, че и продължението след това. И аз доста се посмях. Ако ви се рови - търсете в темата за муните. Точно на място си беше разказа.

Общи условия

Активация на акаунт