Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 56

  • 53 901
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте, момичета   bouquet.
Предстои ми опит на ЕЦ този месец, ако се е махнал задържаният фоликул. Искаше ми се да изследвам АМН и Inhibin сега на 2-3 ден от МЦ, за да решим ако този месец не се получат дали да правим къс или дълъг протокол в следващия, но се чудя дали приемът на противозачатъчни през изтеклият месец ще повлияе на резултата или мога да ги пусна  newsm78?

Последна редакция: чт, 27 авг 2015, 09:00 от zazu1

# 151
  • Мнения: X
Може да ги пуснеш, няма да повлияят.
Може ли да се пие кафе, ако ми предстои да пускам изследвания преди стимулация

# 152
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Зависи от изследванията, но като цяло не е препоръчително.
За имунология и генетични няма значение, за хормоните, особено пролактин, ТСХ, инсулин -не може.
Най-добре е да се правят сутрин до 9ч на гладно, вода може да се пие, даже е желателно, за да не колабират вените.

# 153
  • Мнения: X
Мерси, Пънче.На обед ще правя, но много ми се пиеше кафенце и си пийнах сутринта в 7.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 251
Момичета, естрадиола е 43,56  newsm78 . На обяд съм на преглед и ще видя дали ще започвам стимулацията. Дали може да спрем до тук този месец или при Е2 под 50 можем да започнем? Тези от вас, които са били на дълъг протокол при какво стойности започнахте?   bouquet

# 155
  • Мнения: 4 660
Момичета, естрадиола е 43,56  newsm78 . На обяд съм на преглед и ще видя дали ще започвам стимулацията. Дали може да спрем до тук този месец или при Е2 под 50 можем да започнем? Тези от вас, които са били на дълъг протокол при какво стойности започнахте?   bouquet
Аз веднъж съм била на дълъг протокол , но не помня стойностите. Confused

# 156
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз съм по дълъг протокол, не мисля да са ми изследвали този хормон преди старта. На 6 ден от инжекциите ми изследваха някакъв хормон и казаха, че всичко е наред и отговаря на фоликулите и това беше.

# 157
  • Мнения: X
При стартиране на стимулация изследвания преди блокиращата ли се правят или след? Какви?

# 158
  • София
  • Мнения: 23 165
след, естрадиол.

# 159
  • Мнения: X
Преди блокиращата правя ли изслесвания?

# 160
  • София
  • Мнения: 23 165
аз не съм правила нито веднъж.

# 161
  • Мнения: X
Питам,че докато чакам огладнявам.

# 162
  • Мнения: 1 787
Здравейте, момичета!
Вчера стартирахме първия ни опит ин витро с инжекция депо. Пих 3 месеца противозачатъчни и въпреки тях имам киста, но ми казаха, че ще се махне. Ще правим и вливки,  защото МАТ ми е висок на 3-4 ден от цикъла.
Пожелавам успех на започналите процедура!

# 163
  • Мнения: X
Минах с блокиращата.Очаквах да е в събота.И аз започнах.

Последна редакция: чт, 27 авг 2015, 20:59 от Анонимен

# 164
  • Мнения: 1 413
Смайлче, стискам ти палци, успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт