Спалното бельо

  • 66 532
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 181
Матраци, възглавници протектори на Магнифлекс, много доволна.

И аз ще трябва да подновявам комплектите, ще ви следя

# 16
  • Мнения: 4 210
Тъкмо съм на вълна нови чаршафи.  Laughing
15 лв горен + долен. Бях хванала промоция на хасе на ул. "Екзарх Йосиф" х3 лв/м и сега шия. Редовната цена е ок.6 лв/м, избор на цветове, десени, вид материя- бол.
Чист памук се свива с ок 10 см/м, т.е за горен чаршаф 3,30 + макс 5 см за шев, долен- режа ги на 1,55, т.е 5 м за 1 комплект, калъфки отделно. Първо ушивам, после изпирам готовото, за да не се влачат конци из пералнята.
PS. Какви чаршафи ползвате- класически вид- с изрязана дупка на горната повърхност или за промушване отдолу нагоре? Спорим тука с ММ, той не ще тези с промушването, че му било трудно с тях, пък на мен ми е по-лесно за шиене.....

# 17
  • Мнения: 3 819
Спално бельо, зимна завивка и възглавниците са ми Тач. Имам и едни възглавници, които са с гъши пух купувани от английски сайт, но тях ги ползвам предимно да се облегна на тях, докато чета. Не са ми удобни са спане.

# 18
  • Мнения: 1 244

Е кажи кой е магазина де?

Този
Скрит текст:

Преди малко си взех нещата, но сега ме е яд малко, че не си поръчах комплекти от ранфорс, вместо от хасе. Хасето малко рехаво ми се струва Thinking (не че разбирам нещо от платове, но четох, че ранфорса е по-здрав. Ама се сетих да чета след като си ги поръчах Mr. Green) Както и да е, засега вързах положението с чаршафите, по нататък и от ранфорс ще купя. Хубаво е, че се продават отделно калъфки, чаршафи, пликове и олекотени завивки от същите цветове, и ако ми потрябва допълнително някоя част от комплекта, мога да си взема отделно само нея.

# 19
  • Мнения: 1 002
До преди няколко месеца работих в магазин за спално бельо,хавлии,халати за баня,кувертюри и т.н.  Предлагахме и продукти на Roxyma dream - горещо ги препоръчвам. Вярно малко по скъпички са, но наистина са качествени,клиентите ни бяха много доволни!
  Фирмата в която работих също шият спални комплекти, и са също много хубави най вече от материята - ранфорс. Ако желаете не е проблем да ви изпратя комплект по куриер Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 181
До преди няколко месеца работих в магазин за спално бельо,хавлии,халати за баня,кувертюри и т.н.  Предлагахме и продукти на Roxyma dream - горещо ги препоръчвам. Вярно малко по скъпички са, но наистина са качествени,клиентите ни бяха много доволни!
  Фирмата в която работих също шият спални комплекти, и са също много хубави най вече от материята - ранфорс. Ако желаете не е проблем да ви изпратя комплект по куриер Simple Smile
разгледах, харесаха ми

# 21
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз пък искам да си намеря от онези тъканите преди доста години за чеиз. Памук или лен. Установих, че в жегите само те не ми запарват. Почти всички чаршафи са ми 100% памук и пак не ми е толкова комфортно освен с един дето го намерих на село в къщата на родителите ми.

# 22
  • Мнения: 3 952
Преди купувах на Тед. Не се свиха, но малко избеляха. Имам и от Аико - те са като чисто нови вече 2 години.
Но най - съм доволна от чаршафите на English Home. Често пускат намаление 50 %. Купувам долен ластичен, въпреки че може и обикновен, т.к техният стандарт е с по - широки чаршафи и на моя матрак, който е 164х200,  не се изваждат. Материята е много приятна - висококачествен турски памук. Не се събират, избеляват, пързалят и каквото се сетите. При следващото намаление ще си купя още.

# 23
  • Мнения: 829
Възглавници на Дормео, за чаршафи и калъфки не гледам брандове, когато някакъв десен ме грабне, купувам.

# 24
  • Мнения: 240
Дано авторката не се сърди,че питам в тази тема -
търся си непромокаем протектор за матрак за нашата спалня. Гледам, че масово съставът е 80% памук и 20% полиестер. Спарват ли подобни протектори? Ще се радвам да споделите мнения и отзиви, терминът ми наближава и нямам много време да умувам  Heart Eyes

Преди два дни взех този протектор и то след доста умуване http://www.hometex.bg/bg/%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%A2%D0%95%D0%9A%D0 … -products618.html

с него нямам проблем със запарване. Имах един стар с вата от полиестер, запарваше и то доста, поне аз така го усещах. Такъв с пълнеж от вата  (капитониран) имаше от 100% памук, но се въздържах да взема... от страх, разбира се
Спално бельо ползвам на Тач, купувани преди години, от сатениран памук, много съм доволна.И един комплект имам от миналата година  от Hometex, но не мога да кажа че е с добро качество, а и не ми го ушиха добре, дори го връщах за оправяне.  От известно време не мога да харесам нищо...много шарени. Предпочитам бялото... ще взема по-нататък, че нещо много скъпи

# 25
  • Мнения: 94
От спалните комплекти на Роксима Дрийм съм доволна, олекотените им завивки са страхотни, много меки и удобни. От Тед също имам добри впечатления.
Не мога да кажа, че купувам само определени марки, най-важното е да са качествени и да ми харесват материите.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 630
Оня ден си купих от Икеа 2 комплекта калъфка и торба, намалени.
Памук и полиестер са, но ми харесват. И дизайна ми харесва, исках нещо почти бяло. Ето:
http://media.snimka.bg/s1/4806/035856280.jpg?r=0
Също и две възглавници взех от JUSK.
Като хвана изгодни памучни чаршафи с ластик на Дитекс, си взимам.

В Испания съм спала на непромокаеми протектори - отврат. Направо мокра се събуждах.

# 27
  • Мнения: 746
Непромокаем протектор на Магнифлекс ползваме от доста години. Стария беше супер - отдолу мекичък и нешумящ. Новия го взехме от Метро ,но е по- плътен и долната страна е като найлон - нищо общо със стария. така, че и аз ще се ослушвам . Иначе чаршафи имам на Роскима Дрийм памучен сатен не е мръднал 2 година, но не може да се сравнява с Тач-а , който ми донесоха от Турция. А сега си харесах и на Мони текстил един комплект, но не ми се дават 160 лв. за незнайно качество.

# 28
  • Мнения: 9 771
И аз напоследък от Икеа купувам, гледам да са 100% памук или с лиосел.
От Домко съм купувала MEXX, на намаление, много ми харесват.
Възглавници взехме от ИКЕА с пух, на нас от най-скъпите на децата не най-евтините, но на доста народна цена. На тях и без това не им трябва висока възглавница. Завивките им също са икейски с пух. За цена- качество са идеални.

# 29
  • Мнения: 4 696
Последно си купих спален комплект от тук http://englishhome.bg/

Общи условия

Активация на акаунт