Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 39

  • 56 009
  • 749
  •   1
Отговори
# 120
  • софия
  • Мнения: 9 590
Аз си взех табличка с двете рошави пилета  Laughing Сложих я зад мивката да ми радва окото.
Постерът с елена е жесток!

# 121
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
Платно на Силвия Павлова би било хубаво цветно петно в дома на Съпружка.

Кога изписахте 9 страници?

# 122
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
90% от картините в дома ми са оригинални- мъкнем ги от пътешествия, на времето аз ходех по пленери, последно купуваме много от търгове. За ателиетата за рамкиране , дето бях питала - казаха ми за едно в Надежда. Опънаха ми 2 големи картини (1 х 1.2 м) + една картина рисувана от бабата на съпруга ми за 220 лв. Почти толкова платих пак за рамкиране на две доста по- малки картини във Варна.
Имам и постери (основно са позиционирани в тоалетните ми) от ИКЕА. Харесвам си ги.

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 13:59 от Titina

# 123
  • Мнения: 2 140
Платно на Силвия Павлова би било хубаво цветно петно в дома на Съпружка.

Приемам.  Grinning

# 124
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Suede, много е яко това нещо. Искам и аз да си закача разни такива нещица, но не знам къде да търся готини картинки, фотографии и то с хубаво качество, било то и срещу заплащане.

А някой знае ли дали си имат някакво специално наименование стенните лампи с дълги и/или чупещо рамо, подобни на тази лампа:

Лейди, изтървала си Flutter... В миналата тема Ема дори пуска сайт, в който показват как се правят! И аз по такава лампа на Жан Прув съм луднала. Бях сигурна, че ще се включиш тогава, защото знам, че ги харесваш. "Богомолка" ли каза Барба, че се водят подобни такива newsm78
И аз не знам къде намирате репродукции или постери с висока резолюция.
ПП Ама кривият шкаф е точно, като за моите криви стени и под Laughing.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Като сте заговорили, да ви покажа какво "нещо" стои в коридора..
Не мога да го гледам, но домашният любимец като се затръшка "Искам, искам го!". Все едно е 5 годишен, а не голям мъж. И сега гордо си го отглеждам, та даже и в рамка..  Close
Скрит текст:
Това е яко! И аз го искам, искам!!

# 126
  • Мнения: 4 290
Като сте заговорили, да ви покажа какво "нещо" стои в коридора..
Не мога да го гледам, но домашният любимец като се затръшка "Искам, искам го!". Все едно е 5 годишен, а не голям мъж. И сега гордо си го отглеждам, та даже и в рамка..  Close
Скрит текст:
Суеде, супер е! и вазичката е супер! иначе ми е много мачи мачи.

# 127
  • Мнения: X
Бих закачила само нещо, което ми предизвиква положителни асоциации.
Благодаря ви Шарки и Богиbouquet
И аз мисля така и ако послушам съвета и сърцето си ...няма да закача нищо дори и пейзажа от Пловдив.

Гаргамела ,много си идейна .Скри ми шапката ,благодаря ти .  bouquet Hug

Сауде , и на мен ми допада .Иначе и  аз гледах Икейксите постери ,но нямам място вече в детската стая по стените и ще пропуснем. ooooh!

Съпружка, честит ти курс по рисуване ! Браво ,неуморна си   bouquet

Боги, разбирам аргументите ти за къща ,но проблемите в нея са значително по-малки когато не се разправяш за всяко нещо със съседи. Това ми е основният аргумент за етажната собственост и недостатъците. И най-аристократичния и стар апартамент или мезонет има шумове, тропане, съобразяване, общи пространства и въобще не ми се занимава с претенциите на 20 други човека .
Успех и намери начин да се посъветваш и да си платят щетите . Hug

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Контеса, не е като да нямам наблюдения за живот в къща. Аз писах, че имаме такива. Но и там не си застрахован от малоумни съседи. Например единият си загради част от общия път с масивна ограда, другият си паркира колата пред нашата входна врата, третият става рано и още в 6ч. сутринта започва с домакинстването - реже си дърва човекът.

А идването на гости... И прибирането им после - това е сюжет за отделен роман. Няма как да извикаш такси на улица, която няма нито име, нито номер. Че и път до нея.

# 129
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
 Kontesa,къщата трябва да върви в комплект с домашен майстор сръчко,като твоя/за който всички много  ти завиждаме/.

# 130
  • Мнения: X
Ох , разбирам те и още как.  Посъветвай се с вещи лица за подвеждане под отговорност за мат. щети .Поне застраховката ще покрие ли ремонта ?


Но с къщата поне можеш да си избереш някой квартал където да си крайна къща и няма  да чуваш трополенето над теб  ,никой не може да те наводни директно , не миришеш ястието на съседа , не ти викат рояк деца под прозорците сутрин и си сравнително независим. Поне това на мен ми се нрави най-вече ,а ако питаш съпружеското тяло той въобще не иска даже да има съседи в близост няколко км  Simple Smile
При нас дворовете са по големи от английските примерно и никога досега не ме будил съсед с резачка на дърва, с миризма на пушек или с шумове. При затворени прозорци нито кучето чувам нито потеглянето им за работа ,ни купоните ,нито рязането на дърветата от двора или за дървесината за камината .

Просто това ,което описваш е отвратително и нагло от тези съседи и ми напомниха защо кондо апартамент живеенето никога не ме вълнуваше като опция за дом и затова изписах един тон спам извън темата .Извинявайте за което  Embarassed

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 18:44 от Анонимен

# 131
  • Мнения: 494
Suede, и мен ме кефи постерът! Спокойно можеш да покажеш някое и друго ъгълче! Сигурна съм,че ще ми допадне!

Такааа,сега показвам новата маса и пейките https://www.flickr.com/photos/129857414@N05/20901478309/in/dateposted/.
Припомнявам ви и другата   http://megidjen.snimka.bg/architecture/masa.873492
Ще чакам в петък да дойде  и правя анкета Wink

Перфектният вариан за мене би бил плотът от новата маса плюс черните крака,ама няма пълно щастие!

Последна редакция: ср, 02 сеп 2015, 18:25 от Има ли значение?

# 132
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Контеса, пак да ти напомня - България не е Канада или Щатите, или където и да било цивилизовано.

# 133
  • Мнения: 2 140
Има ли значение, и двете маси ми харесват - различни са и не могат да се сравняват. Търси им място да ги побереш и двете, ако не - да ти давам адрес на лични да ми пращаш едната.  Laughing

Kontesa,къщата трябва да върви в комплект с домашен майстор сръчко,като твоя/за който всички много  ти завиждаме/.

Ей, заради това не бих живяла вкъща аз.
Права е Боги, че в Бг действителността е много по различна от Канада. Ех, Канада ...

И не по темата, но да питам:
Скрит текст:
Има ли такива от вас, които живееят в сграда без асансьор и имат колело? Къде го съхранявате? Аз утре очаквам моето ретро колело и отсега се чудя къде да го държа. Confused

# 134
  • Мнения: X
Така е , прави сте .

Контеса, пак да ти напомня - България не е Канада или Щатите, или където и да било цивилизовано.
 Peace


Kontesa,къщата трябва да върви в комплект с домашен майстор сръчко,като твоя/за който всички много  ти завиждаме/.
Благодаря .Гледам да не го хваля много много да не му се вдиагат акциите  Embarassed

Има ли значение , и на мен двете маси ми харесват много. На светлата жилките по дървото си личат много повече и ми допада ,но пък харесвам тъмно дърво повече ,та и двете   bouquet

Съпружка, напомни ми за НЛО и "Ех ,Канада ...ще продам червената си лада ..за билет до Монреал и виза  .."  hahaha Joy Joy
Честито ти ретро колело   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт