Обща дискусионна тема за въпроси и отговори - презареждане

  • 26 422
  • 503
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 419
Бях на док да видим положението след първия цикъл след а. По нейни думи съм напълно възстановена. Сега чакам втори ц. и отивам на имунология и консултация при Калчев в Малинов Simple Smile Междувременно се зареждам с витамин Д-вигантол  Mr. Green
Давайте да изписваме тази тема и да си почнем с новото начало, че ми липсва темата в предишния й вид  bouquet

# 466
  • Мнения: 4 696
Облаче, това са добри новини! Дано скоро намерите проблема и да си бременееш спокойно, а пък, ако и аз ти правя компания в бременеенето , ще е най - добре! Mr. Green

# 467
  • Мнения: 1 419
Ох Бананче, все си мечтая да съм част от групичка бременелки, които да се знаем от преди и да се движим съвместно в отчетни, но аха, аха да се сбъдне и изоставам от групичките, дано пък смогна за вашата есенната  Wink

# 468
  • Мнения: 4 696
Aз за есенна няма да се класирам сигурно! Confused

# 469
  • Мнения: 1 419
Ааа, то и аз като го написах, се усетих, че след като края на октомври тепърва ще пускам имунология, надали ще стартираме есента. Да речем тогава да се наредим за зимната група?

# 470
  • Мнения: 933
Момичета втората черта на теста за ову постеепенно ли се насища или изведнъж. Все съм си с много бледа втора черта, днес съм десети ден от цикъла

# 471
  • Мнения: 1 612
Момичета втората черта на теста за ову постеепенно ли се насища или изведнъж. Все съм си с много бледа втора черта, днес съм десети ден от цикъла
Да, постепенно се насища в зависимост от покачващия се хормон.

# 472
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
При мен се покачва рязко. Имам месеци в който ден преди О теста е почти бял, а имам и такива с постепенно покачване. Индивидуално е за всеки МЦ. Поне според мен, течности и храна също много влияят.

# 473
  • Мнения: 1 612
При мен за 2 дни е покачването. Йоли, права си - при всеки си индивидуално.

# 474
  • Мнения: 741
Добро утро,момичета!
Наминавам да ви наръся обилно с все още неясен бременлийски прашец и да ви пожелая от все сърце много скоро да изпразните тази темичка и да се срещаме по бебешките. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 475
  • Мнения: 4 696
И при мен се насища постепенно, но пак е индивидуално!
Росита, мерси за прашеца! Леко бременеене!

# 476
  • Мнения: 856
Здравейте. Слънчево настроение от мен на пук на мрачното време. Аз нали съм по въпросите, та да питам. Много четох за ЛФ, ама в пустата ми глава все нещо куца. Доколкото разбрах обикновено ЛФ е 14 дни след ову /+ - 1, 2/. Та ако тоя месец имам доказана ову на 10ти ден, значи този цикъл се очертава приблизително 24 дни, нали? Или аз пак нещо не съм разбрала?. Имам още време до очакваната М, обаче по тая математика след 25.тия ден мога ли да го считам вече за закъснение, или да не рискувам с бързането? Вие какво ще кажете?

# 477
  • Мнения: 4 696
Нормалната продължителност на ЛФ е 12-14 дни и при всеки е различно. Но това, което си написала е така, ако имаш О. на 10 ден и ЛФ ти е 14 дни трябва да ти дойде на 24 ден. Ти мериш ли БТ?

# 478
  • Мнения: 1 487
Денят на О се брои за нулев и така ще ти дойде на 25ти ден и ще е 24 дневен цикъл

# 479
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Наблюдавай се няколко месеца, за да знаеш колко ти е дълга ЛФ. Засичай О и брой след това ако ти дойде цикъла разбира се. Не бързай с тестовете.
Аз съм с ужасно нередовен цикъл. Никога почти не е еднакво дълъг-варира от 28 до 65-70 дни. Научих си да разпознавам безпогрешно овулацията и мине ли тя мога да прогнозирам кога чакам кървенето. И двата пъти когато си отчетох, че имам закъснение бях бременна. Ако трябваше да правя всеки месец, когато цикъла ми е бил по-дълъг от 28-30 дена, тестове за бременност при положение, че имам сексуални контакти почти 18 години представете си колко пари щях да съм дала Laughing
Моята ЛФ е 14 дена. Щом сте засекли овуто със сигурност броиш 14-16 дена и правиш тест Peace

Общи условия

Активация на акаунт