Обща дискусионна тема за въпроси и отговори - презареждане

  • 26 427
  • 503
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 65
На мен още не ми е дошло, но тази сутрин направих тест и е отрицателен.
Ще си чакам още някой ден. Днес вече е 29ти ден, за последните 9 месеца цикъла най-много ми е бил 28 дни.

# 496
  • Мнения: 1 413
Ms Whiskers, не е голяма закъснението, изчакай Peace

# 497
  • Мнения: 3 595
Момичета, Флорита да е наминавала с новини? Или слепея?

babydust7 Късметлийско списъче babydust7
Скрит текст:
fl0ri7a първи ден 04.09, предполагаема дата на О 16.09, дата на М или тест 30.09 fingerscrossed
mishletoooo89 първи ден 23.09, предполагаема дата на О 06.10, дата на М или тест 20.10
★★★amore★★★ първи ден 25.09, предполагаема дата на О 05.10, дата на М или тест 21.10
слънце87 първи ден 23.09, предполагаема дата на О 08.10, дата на М или тест 23.10
petyto-83 първи ден 11.10, предполагаема дата на О 23.10, дата на М или тест 06.11

# 498
  • Мнения: 4 696
Не се е появявала Флорита!
Скийтър, вие как сте?
Бубалече, не е необходимо да правите секс всеки ден, през ден е оптималния вариант!

# 499
  • Мнения: 857
Хм, на мен доктора ми каза всеки ден. ... знам ли. Айде дано е бил прав и имаме успех. Аз имам още ден два и се чудя дали да не изхабя някой тест. Вие какво ще кажете? Стиснати палци от мен. Чакам ви двете чертички.

# 500
  • Мнения: 1 420
Принципеса, престо може от 12 ден след ову. Най-чувствителните 10 ките почват от 9 ден наааай рано, макар и малко вероятно да отчитат. Успех- а аз винаги съм за тест  Simple Smile

# 501
  • Мнения: 933
Скийтър на какъв принцип правиш късметлийският списък, за да се включа и аз. Днес теста е напълно отр. Яйчниците и те спряха да ме болят. Дано всичко е протекло наред там вътре и скоро да видя други две черти.

# 502
  • Мнения: 3 595
Бананарама - колики Simple Smile всеки ден е непредсказуем и предизвикателство, но се справяме и двете засега Simple Smile

Bubaleche - всеки, който иска да е в списъчето ми праща дати (първи ден на последен цикъл, предполагаема овулация и предполагаем първи ден на следващия цикъл). Най-добре на лично, за да не ги пропусна. И така! После стискаме дружно палци, дано помага и носи късмет!

# 503
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Заповядайте в НОВАТА ЕСЕННА ТЕМА

Не знам дали ще ви харесат промените, но това е което можах да направя!
Има създаден нов профил за управление на списъците!
Всички които имат желание да правят следващите теми, нека ми пишат ЛС!

PS Ако има някакви правописни грешки сега е момента да кажете за да ги коригирам.

Общи условия

Активация на акаунт