Искам да кажа ... (56)

  • 42 828
  • 734
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Има ли някой, на който му се гади, та чак му се повръща, ако не е доспал?
При мен е така. И при детето. ooooh! С тази първа смяна все ѝ е гадно. И цял следобяд спи.
И за друго се сетих-болят ме силно краката, при изпитано нервно напрежение. Умът ми се е напрегнал, а болят краката!  ooooh!
Бърди, ако усетя скатавка от ученето, и аз ще изпъшкам. Това им е работата в момента пък, главната.

# 406
  • Мнения: 14 337
Момичета, благодаря ви! Гинекологично е. Като направя изследвания другата седмица ще се допитам до вас за съвет.

Жаки, за раната:
Скрит текст:
1 шепа жиловляк, ( ;листа), 1 шепа червените обелки на лука , нарязват се на дребно и се покрива с вода. Вари се  докато остане на половина сместа, прецежда се и се слага брашно и мед да стане на каша. Налага се на марля. На 12 часа се сменя. С очите си видях как от дълбока до кост рана се изчисти то здраво месо и се затвори. За съжаление го разбрахме късно и единия крак не можахме да спасим.
Тая женица верно се е изказала неподготвена. Радвай се, че Мими даже не е попитала, аз оревавах орталъка на нейните години да излизам по заведения. Не ме пускаха и разбрах защо.

Бърди, разбирам те  Hug И аз имах такива изблици през пубертета, към 11 клас се освестих.

Стейсти, на мен ми става лошо като съм недоспала. Гади ми се и ми прималява.

Не мога да публикувам от вас  Mr. Green

# 407
  • Мнения: 24 446
Ама не, бе, то партито е в петък на ДИСКОТЕКА до 12 часа ще се приберат... Моляяяя?!? 14 годишни на бар?! Мария даже не и питала. Казах и на госпожата, че благодарим за поканата, но няма да иде Мими. И тя ми вика, абе вие нормални ли сте, в мой век живеете. Запазих самообладание, не и отвърнах подобаващо, просто и казах, че аз пък не намирам за нормално деца на тази вързраст да ходят на нощни заведения, в които се пие и пуши. Много ме подразни тона и, квалификациите и и изобщо целия разговор.
Rolling Eyes ooooh!

# 408
  • Мнения: 13 006
Куркума, нали? Мъжът ми се вбеси, как някаква ще казва кога трябва дъщеря ни да тръгне по барове?
И що за родители решават детето им да си празнува 14-я рожден ден в, абе то даже е чалга там!
Ако искат да и купят и уиски да се черпят, колко му е! И ще ми вика ненормална! Нещо се правят на мноУ либерални, не стане като миналата година със снимките на осмокласнички. Така ше се възпитаваме с Фики!

Бърди, може  период да е, да не е влюбен, опитай да говорите. Съчувствам ти, нали знаеш Hug

# 409
  • София
  • Мнения: 17 322
Абсолютна скатавка си е, Стейси, абсолютна.
Evil, ти как го избута твоето дете? Бутахте / карахте ли се или го беше оставила да се оправя?
Жаки - и аз миналата година имах челен сблъсък с една родителка за една покана, много е гадно като те поставят в такава ситуация ...

Алечка,  Hug

# 410
  • Варна
  • Мнения: 6 329
Така де, заради детето питам-ляга около полунощ и става в 6. Наваксва следобяд с няколко часа сън, но той денят минал.
Всяка вечер се разправяме да легне по-рано. Но совите...ех. Не мога да ѝ дам пример.  Confused
Имам ли възможност, ще легна късно и ще стана късно. Модел в семейството ѝ създавам.  Blush Но това съм аз.
Бърди, ух, пубери.  Hug Моята се старае все още, но никога не казвам "никога", та ще чета и попивам опит.

# 411
  • София
  • Мнения: 17 322
Трия последно, няма повече, обещавам.
Тъпо е да се трие, но откакто разбрах колко хора четат и споделят с който трябва и не трябва ...

Последна редакция: вт, 06 окт 2015, 22:35 от Бърди

# 412
  • София
  • Мнения: 10 825
Онна, при детски пулмолог я води. И евентуално и и сменяла прах, нещо което да я алергизира? Освен кашлицата има ли други симптоми, вечер ли кашля или и през деня
Жаки, само кашлица е, без нищо друго - гадна, суха, постоянна. След инхалация с вентолин се облекчава много и спира

# 413
  • Мнения: 13 006
Ох, от всичко изчетено на алергична ми бие, специалист ше каже. За пулмолог съм доволна от Опаранова и Маркова, в 1 ДКК преглеждат.

# 414
  • София
  • Мнения: 10 825
От същото се притеснявам и аз Confused Благодаря за имената на лекарите. Ще се свържа с тях.

Абе що за родители са се навъдили - зорлем ще си тикат децата по дискотеките и кръчмите... сякаш утре ще хлопнат кепенци и дечурлигата ще останат с пръст в уста.

# 415
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Ееех, и на 76 години Клаудия Кардинале е страхотна жена! Харесва ми - и преди, и сега.

# 416
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Жаклин, права си да се ядосваш. 14 годишни бих пуснала на заведение до към 9, хайде пряко сили в 10 вечерта, само под надзора на родител. Но не нощно заведение, даже с трима родителя. Не са достатъчно големи за такива неща.
Добре де, ние като бяхме на 14, имаше дневни дискотеки (аз на тях ходех и пак ме прибираха родителите ми в 19ч.) Това ми се вижда нормално, хем имат забавления, хем са съобразени с възрастта им. Сега няма ли вече такива?

Лале в дъжда, благодаря за линка с рецептата.

# 417
  • София
  • Мнения: 17 322
Черпя ви с една от любимите си есенни теми: Things to do in October  Heart Eyes
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=131966.0
Не мога да оправя линка от телефона

# 418
  • Мнения: X
Жаки, малко са майките като теб ! Браво   bouquet

Вчера гледах малко българска телевизия. Нямаме кабелна от месец ,защото още не сме си прекарали стария кабел от приземния етаж горе и май ми харесва. Та по нета има гледане на телевизия онлайн .Има и записи .Там попаднах на едно предаване 'Съдби на кръстопът ' .

Уж само да видя за какво става дума ,а се загледах и изгледах 5 епизода и стоях ето така  Shocked #Crazy

Това ли е младежта ,това ли е възпитанието ,това ли са ценностите ? Някакви лигли лъжещи родителите си , изискващи смартфони, някакви фалцетни безсилни  майки кифли и обясняващи се като жени примирени бащи ? Надявам се да е измислено предаването ,а да не са истински героите .

И в тази лудница да устоиш и да си отговорна майка и баща е повече от похвално !   bouquet

Бърди , не знам какво да ти кажа .Период ,не период , и аз бих се притеснявала и не на шега .
Сприятели се с някоя майка на приятелите му и така разбирай за уроци, посещения на места и въобще информация .Говори с него и му покажи ,че си зад него винаги без упреци  Hug Hug

Онна , да се оправя кашлицата  Hug

# 419
  • Мнения: 4 188
Куркума е прав, госпожата си е куха лейка.

Общи условия

Активация на акаунт