Как си представяме домовете на потребителите?

  • 13 784
  • 217
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
От темата за домовете и дискусиите около това кой какво забелязва като първи впечатления когато е гости ми хрумна идеята за тази тема.

Какви асоциации ви навяват никовете и как си представяте домовете ,интериора и палитрата в домовете на потребителите , с които общувате тук ?

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 17:58 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 2 815
Ника, аватара и подписа на даден потребител не ми дават никаква представа за него, камо ли за домът му  newsm78 .

# 2
  • Мнения: 1 817
Да не говорим, че става въпрос за ника на хората, и ако постнем нещо за някой, може да го обидим. Представете си Бонго каква асоциация създава в хората и как биха си представили къщата му, а може примерно да е нещо заможно със стил и вкус. Такива ми ти работи!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: X
Аз изхождам от там ,че реално след толкова години разговори какво правим у дома ,къде живеем и какво харесваме изказани в  една или друга под-тема дават богато поле за предположения.

Имаше една такава тема за как си представяме потребителите .Тази е нещо подобно ,но свързана с домовете им.

Аз примерно си представям Таис и Тонка в сходни жилища -цветни, светли, свеж  ,слънчеви и пълни с книги и смях . Представям си светли цветове тип Икея , модерни линии и много цвят.

За потребителите ,които съм им виждала жилищата не пиша ,защото не е представа ,а реалност.

# 4
  • Мнения: 14 478
За Софи си представям басейн с трамплин.
Нищо за другите обаче. Пък и Софи едва ли живее в басейна...по-скоро в типичната канадска дървена къща, която е всъщност първият в света дървен дворец с десет декара двор и много рози около басейна и особено около трамплина... Mr. Green

Наистина НЕ мога да си представя домът на други съфорумки... newsm78.
Но пък ще опитам.
Ана Бел сигурно е пълна с разни списания на нАучна тематика, има такива и в тоалетната, като в тоалетната има и масичка за кафе (не се обиждай Ана Бел-идеята е страхотна-аз например имам библиотечка с книги  във вецето)
Чек  няма килим на пода, щото мрази да чисти..
Таис живее в центъра в леко разхвърляна артистична обстановка, с картини  и снимки от екскурзии,  с разни сувенири от Ирак..
Лиляна има последен модел пералня и миялна, защото изпада в депресия от този вид ръчен труд...

Ще продължавам... Wink

Последна редакция: чт, 08 окт 2015, 21:46 от Герри

# 5
  • Мнения: 3 371
Искрено се надявам никой да няма идея за моя дом Mr. Green

Не  имагинирам кой, къде живее. Хич не ме вълнува. Видяла съм в този живот такива домове, и такива домове, които никак не си 'съвпадат' със собственика, та хич и не мисля да гадая на дом...Хеле пък по ник Peace

# 6
  • Мнения: 14 478
Искрено се надявам никой да няма идея за моя дом Mr. Green

Не  имагинирам кой, къде живее. Хич не ме вълнува. Видяла съм в този живот такива домове, и такива домове, които никак не си 'съвпадат' със собственика, та хич и не мисля да гадая на дом...Хеле пък по ник Peace
E -аз не гадая по ник, а по каквото са споделяли.

# 7
  • Мнения: X
Именно . И аз говоря  с какъв дом свързваме никовете спрямо постовете им .

Гери, много забавно  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 12 374
Контеса и Герри, подозрително много попадения имате  bouquet
Само 2 поправки: по стените нямаме картини и снимки от екскурзии, а снимки от моето детство и малко любими фотоси с щерката. Сувенири - тук се усмихнах  Wink, ами май нямам сувенири per se. Още използваме едни разкошни одеяла, които след толкова години са като нови. Майка ми има цял килограм великолепни златни накити. Моя ''дял'' злато го откраднаха, но нейният ще остане за детето.
Но се отплеснах, извинете.

Контесата: домът й е голям и просторен, светъл. С градина отпред и хубава барака. Мебелите са по-скоро модерни, а кухнята заема важна позиция, защото самата Контеса обича и умее да готви.

Герри: всичко е добре измислено и функционално. Има много книги и чертежи, буркани домашна зимнина. Има хубави халби за бира  Mr. Green

Тонка: светли стаи, удобни мебели и няколко гоблена  Wink. Покрай слънчевата й щерка, все си я представям в много весела, отпускаща домашна обстановка.

Касита: чисто, чисто и пак чисто. И подредено. Спалня в топли цветове, кухня с много джаджи, от по-модерните. Вероятно единственият дом, в който не се усеща никаква миризма на котка, нито има косми. А котак има, и то какъв  Heart Eyes

ЛиЛу: апартамент, нареден с вкус. Някои детайли са на пръв поглед стряскащи, но при по-внимателно вглеждане, се вижда желанието и умението на стопаните да създадат от дома си едно хармонично цяло.

Ще пиша още, като се сетя.

# 9
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Представям си, че всички сафоронки живеят в сламени колиби. Само аз живея в Тадж Махал. По тази причина и не пиша в подфорума (или както там се зове) Дом. Би било много егоцентрично от моя страна да показвам лукса, в когото разпростирам блажената си снага. А аз не съм такъв човек... Flutter

# 10
  • Мнения: 7 171
За Софи си представям басейн с трамплин.
Нищо за другите обаче. Пък и Софи едва ли живее в басейна...по-скоро в типичната канадска дървена къща, която е всъщност първият в света дървен дворец с десет декара двор и много рози около басейна и особено около трамплина... Mr. Green

Наистина НЕ мога да си представя домът на други съфорумки... newsm78.
Но пък ще опитам.
Ана Бел сигурно е пълна с разни списания на нАучна тематика, има такива и в тоалетната, като в тоалетната има и масичка за кафе (не се обиждай Ана Бел-идеята е страхотна-аз например имам библиотечка с книги  във вецето)
Чек  няма килим на пода, щото мрази да чисти..
Таис живее в центъра в леко разхвърляна артистична обстановка, с картини  и снимки от екскурзии,  с разни сувенири от Ирак..
Лиляна има последен модел пералня и миялна, защото изпада в депресия от този вид ръчен труд...

Ще продължавам... Wink

А всъщност къщата не е дървена.
Около трамплина има люляк, а около басейна ми има кленови дървета.
Пред къщата ми има японски клен.
Градинката на дъщеря ми е пълна с пеперуди, морски кончета и птици (метални, естествено). Пролетта в градинката и цъфтят лалета и зюмбюли (ако не ги изгризат сърничките).
Дворът ми е предимно трева и дървета. Много дървета. И много трева. И тук-там по някоя градинчица с цветенца,  малко фонтанче, хранилка за птици...

Книги имам, имам и много филми, имам и грамофон (модерен, включва се към компютъра), и много грамофонни плочи - класическа музика, рок, дори любимият на Гери хор на руската армия - всички подарени от свекъра.

И цветя имам, включително и фикус - спасих ги от изхвърляне.

# 11
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 828
А всъщност къщата не е дървена.

Наистина ли къщата ти е бетон и тухли? А за люлякът ти завиждам, честно.

Гери определено живее в къща и има много книги.

# 12
  • Мнения: 7 171
А всъщност къщата не е дървена.

Наистина ли къщата ти е бетон и тухли? А за люлякът ти завиждам, честно.

Гери определено живее в къща и има много книги.

Не е бетон. Не е и тухли. Има и други материали.

# 13
  • Мнения: 2 237
ЛиЛу: апартамент, нареден с вкус. Някои детайли са на пръв поглед стряскащи, но при по-внимателно вглеждане, се вижда желанието и умението на стопаните да създадат от дома си едно хармонично цяло
Голям комплимент ми направи, благодаря. Не знам още за вкуса ми, май не е съвместим с деца. Преди живяхме в сто квадрата тип галерия и бяхме обградени от авангард, метал и стъкло- това беше повече мое дело, отколкото в сегашното жилище. В моето първо жилище (от цели 45 квадрата) висяха картини от "Криминале" и огромни плакати от изложби; а в на мъжа ми- всичките мебели тежък барок и антики. Rolling Eyes Събрахме се, напаснахме се и сега сме си нормални средностатистически хора с деца- кожени мебели и картини в топли цветове. Имаме и още да променяме, да сменяме..

Има обаче наистина стряскащи моменти; картините ми не са всеки. Но сега съм закичила само приемливите и съм си домъкнала едни мраморни тибетски кучета от лятната барачка. Мъжът ми се кани да ги връща, но от една година така Laughing

# 14
  • Мнения: 768
Хм...обаче домовете, в които биха искали да живеят или домовете, в които реално са?

Общи условия

Активация на акаунт