Всякакви въпроси относно съдомиялните - 17

  • 72 801
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 13 206
Привет дами,
четох ли четох---предстои ни закупуване на съдомиялня и съответно има чуденка-коя марка ooooh!имам няколко електроуреда Miele и може би само за пералнята не съжалявам, че се дадоха толкова пари Tiredмоя позната си взе Beko миялня, а и чета тук че доста ги ползвате, та сега дилемата е Беко за 500-600лв или Miele за 1200 newsm78 newsm78--вторите са топ в доста отношения при електроуредите, но примерно прахосмукачка за 500 лв е нищо пред имам една Samsung за 140лв Thinking
По празниците гостувахме на семейство, което смени нова Беко с Miele втора употреба, но за вграждане. Бекото имаше много програми, изглеждаше добре, но качеството на измиване не може да се сравнява. Понеже ми се наложи да ги пускам и двете, чак не можах да повярвам, че може да има чак такава разлика. Прахосмукачката ни е Miele и съм също безкрайно доволна от нея. Но имам сушилня Беко, която е в пъти по-добра от Уърлпул. Явно е въпрос на късмет.

# 436
  • Мнения: X
Здравейте момичета , да питам и тук ако сте запознати
Значи в казанчето където ми е солта стои вътре неразтворена и като светне индикатора за сол и отворя , вътре е сухо и солта си стои цяла ?
Някой с такъв проблем и какво да правя ми кажете ?
И също възможно ли е да става така от различните марки сол?
Да не би по тръбичката която подава вода в резервоара да е изкристализирала сол и да ти стои суха? Тази теъбичка обаче нямаме достъп до нея. Ако няма солеви разтвор датчика за сол се заблуждава и свети. Според мен изгреби с лъжица колкото можеш и ръчно налей гореща вода в резервоара (ама не вряла де 60-70 градуса ще е добре). Ако се наложи повтори процедурата няколко пъти

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,
трябва да избера нова съдомиялна.
Моля за помощ и мнение за това Беко
http://www.technopolis.bg/bg/Freestanding-dishwashers/Dishwasher … -26220-W/p/680613

Нищо не пише относно защита от преливане. Това леко ме притеснява.

# 438
  • Мнения: 1 632
Моята все още не мие добре. Гледах пак четох книжката.  Солта пробвах да коригирам на няколко положения все същото. Гланца ми светна, че е свършил и долях, но тогава др се зачудих. Като мия с таблетка нали уж трябва да ми се изключва гланца? Как така ми свршва  Thinking Понеже ако не ми го изключва нищо чудно тези таблетки да ми идват силни. Сега освен едни като пръски, стъклото ми е хем замъглено и надраскано хем с дъги и то не точно дъга като нюанс ами все едно един слой има отгоре тънко покритие.  А гланца ми е на 1 нагласен.  Чудя се дали да не пробвам да чупя една таблетка на 1/2 и да пробвам.  newsm78


Междувременно и издирвам гаранцията, че още малко я чакам и викам техник.

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Tова, което споделяш за стъклото- замъгляването и надраскването ми се получи и на мен преди време на стъклените чаши. По мое наблюдение след минее с таблетки Финиш класик, бях взела голяма кутия на промоция. След това просто си купих нови чаши и никога повече не си купих от тези таблетки. От тогава- вече сигурно една година- купувам Grün Green или лидълски и нямам проблем.

# 440
  • Мнения: 13 206
Tова, което споделяш за стъклото- замъгляването и надраскването ми се получи и на мен преди време на стъклените чаши. По мое наблюдение след минее с таблетки Финиш класик, бях взела голяма кутия на промоция. След това просто си купих нови чаши и никога повече не си купих от тези таблетки. От тогава- вече сигурно една година- купувам Grün Green или лидълски и нямам проблем.
Откъде купуваш Grün Green? Преди ги имаше в Карфур, сега там нищо няма.

# 441
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
И аз с такова питане за ГГ

# 442
  • Мнения: 6 012
Чудна работа  Laughing Точно тези проблеми по чашите ми се получиха от лидълските таблетки преди месец-два, даже имаше и одраскано по някои от тях  ooooh! Пих една студена вода за няколкото чаши и сега вече само с Феъри. Не знам дали ще се престраша нещо друго вече да сложа, макар и да бях много доволна от Кауфландските. И тъй като тук чета, че много хора са доволни от лидълските, реших да пробвам, ама ... греда  Laughing

# 443
  • София
  • Мнения: 44 245
Вероятно освен от препарат зависи и от вода и как точно двете се съчетават Wink

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Grün Green купувам от един магазин в Пловдив, предлагащ основно продукти на Sano. Ако някой е от Пловдив и се интересува ще споделя точно местонахождение.
Онлайн се намират например тук  http://freshaktiv.eu/43/44.html

# 445
  • Мнения: 294
Grün Green купувам от един магазин в Пловдив, предлагащ основно продукти на Sano. Ако някой е от Пловдив и се интересува ще споделя точно местонахождение.
Онлайн се намират например тук  http://freshaktiv.eu/43/44.html


Аз съм от Пловдив, може ли по-подробно обяснение на магазина ? Благодаря !

papi6 , и какво чак толкова по-хубаво мие Миелето, че аз съм с Беко и проблеми нямам с не измити съдове ?

# 446
  • Мнения: 176
Grün Green купувам от един магазин в Пловдив, предлагащ основно продукти на Sano. Ако някой е от Пловдив и се интересува ще споделя точно местонахождение.
Онлайн се намират например тук  http://freshaktiv.eu/43/44.html


Аз съм от Пловдив, може ли по-подробно обяснение на магазина ? Благодаря !

papi6 , и какво чак толкова по-хубаво мие Миелето, че аз съм с Беко и проблеми нямам с не измити съдове ?

Grun Green ги има и в Лекси

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Grün Green купувам от един магазин в Пловдив, предлагащ основно продукти на Sano. Ако някой е от Пловдив и се интересува ще споделя точно местонахождение.
Онлайн се намират например тук  http://freshaktiv.eu/43/44.html


Аз съм от Пловдив, може ли по-подробно обяснение на магазина ? Благодаря !

papi6 , и какво чак толкова по-хубаво мие Миелето, че аз съм с Беко и проблеми нямам с не измити съдове ?

Магазинът се намира точно до училище Душо Хаджидеков, пада се на ъгъл, от страната на аптека Милениум. Пише SANO мисля.

# 448
  • Мнения: 1 632
Grün Green купувам от един магазин в Пловдив, предлагащ основно продукти на Sano. Ако някой е от Пловдив и се интересува ще споделя точно местонахождение.
Онлайн се намират например тук  http://freshaktiv.eu/43/44.html


Аз съм от Пловдив, може ли по-подробно обяснение на магазина ? Благодаря !

papi6 , и какво чак толкова по-хубаво мие Миелето, че аз съм с Беко и проблеми нямам с не измити съдове ?

И мен ме интересува. Така на картата като гледам е някъде към сергиите за зеленчук на Капитан Райчо, но там не се сещам да има магазин за препарати Thinking

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 786
По-нагоре писах, че магазинът се намира точно до училище Душо Хаджидеков. А линка е от друг магазин, който някога съществуваше пак до училището, но преди две години затвориха магазина и предлагат само онлайн доставки.
Венито писа, че таблетките се предлагат и в Лекси.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт