Априлска седмичка /03.04- 09.04/

  • 3 415
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 320
Мър, мисля, че яйцеклетката ти е узряла вече достатъчно. Говори с лекаря, може и да не му казваш от какво точно естество са ти тревогите, ще прецените заедно какво да правите. За съжаление няма как да се разбере какво е качеството на яйцето. Стискам палци всичко да е наред и ти желая успех!
И съжалявам за котенцето.

# 61
  • Мнения: 2 381
Mur, ако фоликулчето е нараснало до желаните размери не пропускай. Ти стимулирана ли си този месец?
Съжалявам за котето  Sad
Ва, за тестове за овулация ли? 

# 62
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ники за положителни и отрицателни тестове за ову и бременност

# 63
  • Мнения: 553
Ето ме и мене най-сетне  Simple Smile Благодаря на всички за палците  Hug
Този път фоликулите се бяха спукали. Според док е добре. Аз малко се притеснявам все пак дали не са се спукали много рано, но това никой не може да ми го каже със сигурност.  Rolling Eyes Да видим сега какво ще стане  Praynig Почвам утрогествана и се надявам силно  Simple Smile
Мър, съжалявам за котето  Cry. Напълно те разбирам и аз съм луда по тези животинки, но сега си нямаме, че няма кой да го гледа. Confused Дано поне при теб да се получи този път  Praynig
Лекси, ужасно съжалявам за неуспеха  Cry. Толкова се надявах при това закъснение да има резултат  Sad. Ще ти стискам палци за ин-витрото, пък дано докато чакаш, бебето да си стане по естествения начин  Praynig
Дани, чакаме снимките! А в кое точно модно предаване ще те покажат и кога (ако знаеш)?

# 64
  • Мнения: 856
Ники, не съм стимулирана, но доктора иска, ако и този път не забременея, следващият да е със стимулация.
Ехографията на котана мина добре. Всичко при нея е наред. Просто така е трябвало да стане, но важното е че котката ми е добре.
След няколко часа е мой ред за УЗ Crazy
Копринкова, от тук нататък се иска само търпение от теб и стиснати плаци от нас  Grinning

# 65
  • София
  • Мнения: 4 272
Копринкова, зареди се с търпение и ти желая успех! Може пък да е добре това, че са се спукали фоликулите.
Мър, добре, че се е оправило котенцето ти. Стискам ти палци за УЗ -то.
Миленче, пази си дечицата! Ама каква емоция е само - тризначета!!!
Ва, много е добра идеята за галерията. Аз за съжаление вече не правя тестове, за да не се разочаровам, но ако Дай Боже, на 16 ми е положителен, ще го предоставя в галерията.
Доби, успех с инвитрото!
Ако съм пропуснала някой, извинявайте

# 66
  • Мнения: 553
Благодаря ви Мър и Лея  Hug Ами ще се въоръжа с търпение, друг начин няма  Simple Smile
Миленче, извинявай, че те пропуснах. Успех и да пазиш тризнаците  Hug

Да ви разкажа вчера докато чаках пред кабинета на док дойде едно семейство с близначета, момченце и момиченце, съвсем малки. Едното в розово, другото в синьо. Големи сладури. Та като ги гледах и аз си пожелах две такива бебета  Simple Smile Пожелавам го и на вас  Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси Grinning Много съм "навита" на близнаци Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 4 272
Мерси Grinning Много съм "навита" на близнаци Wink
И аз, и аз! Но ако може близначки! Ако може и да са такива като на автарчето ми....пусто много се размечтах Embarassed Като си знам, че ще се радвам и на момченце. Само да стане.

# 69
  • Мнения: 471
Здравейте, скъпи момичета  Hug Аз нещо напоследък нямам много време за писане и само ви чета, то няма и нищо ново за казване - още около седмица трябва да почакаме за отговора от касата. Стискам палци на абсолютно всички момичета и си пожелавам този месец форума да почне да се изпразва  Wink
Аз днес ходих с мъжа ми да вземем племенника от родилното - такъв е сладур, нали си е наше  Wink Бащата естествено беше забравил фотоапарата и сега ще има само няколко мнооого скъпи снимки, но важното е, че вече са си вкъщи и всичко е наред. Така ми се иска скоро и на мен да ми се случи това  Confused
Ами това е от мен, лека и ползотворна вечер Wink

# 70
  • Мнения: 2 381
Mur, късмет  и за твоя ехограф и дано да вземете правилно решение с твоя лекар.
На всички, които искат близнаци и тризнаци от сърце - успех  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 419
Лелее, какво радвижване е настанало тук  Heart Eyes
На всички ви пожелавам успех (и аз да не забравя някой - не изброявам  Blush)

Аз не можах много редовно да чета последните седмици, защото бях командировка и после дооста болна  Sick Тази седмица съм вече по-добре, а и започна нов цикъл  Crazy
Приключих месеца с регулирането на хормонките и този месец съм на стимулация пак  Rolling Eyes Но този пък пия по две на ден, та да видим дали ще има по-голям успех (предните пъти се появяваше по едно неддъгаво фоликулче  Crazy) - в понеделник съм на преглед  Praynig

Миленче, сега се загледах в снимката ти и все ми се струва, че те засякох при Стаменов като бях последния път - май преди 3 седмици  newsm78, някакви инжекции купувахте и разнасяхте май. Но сега си с доста по-къса коса, нали?
Пожелавам ви късмет   bouquet

Ще гледам да пиша по-често, че ферман стана  Blush

# 72
  • Мнения: 957
Здравейте и от мен, макар че малко късно се включвам. Имах една седмица гости и физически бях почти пред срив. Преди обед на работа, следобед екскурзовод на гостите, вечерта мъжът ми ме буди, защото се връща късно от работа, а аз спя много леко, а на сутринта пък трябва да ставам за работа... то се събра една умора ooooh!, едва стоях на краката си. Бяхме 5 души в 60 квадрата жилище с преходни стаи. Беше направо сюреалистично  Shocked Добре поне, че овулацията ми беше един ден преди да дойдат гостите и се постарахме да я оползотворим, обаче сигурно нищо не е станало, след това физическо претоварване. Леко ме понаболяват яйчниците, но честно казано ми омръзна да си търся признаци и да се разчаровам, затова оставам в тихо чакане Crossing Arms , пък каквото каже Господ. Късмет на всички!

# 73
  • Мнения: 553
Добро утро и успех на всички момичета!  Hug
Лея, разбира се, че ще се радваме каквото и бебе да дойде. Само да живо и здраво  Praynig Аз така само си мечтая... пък дано накрая да не се разочаровам...
Лек ден на всички  Simple Smile

# 74
  • Варна
  • Мнения: 841
Ей ме на и мен. Мързела не ми се отразява добре, задника ми стана като тава, скучно ми е  и много рядко мога да се докопам до компа (от мъжото, не ми дава да ставам). Според инвитро процедурата, днес или утре трябва да стане излюпването на ембрионите и същинското имплантиране, ей това e много хубава статия.
Aya, миличка, няма как да си видяла мен, аз съм от Варна Mr. Green
Ва, страхотна идея за тестовете, аз имам снимка на ову тестове, доста пъти съм я поствала, ето я.

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 14:12 от Милена*

Общи условия

Активация на акаунт