Арапя дел Сол, Царево

  • 15 599
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Момичета, можете ли да помогнете с мнения за Арапя дел Сол, Царево?
Мисля да направя резервация, но коментарите за хотела са стари. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 36
И мен ме интересуват мнения за този хотел!

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 366
Офертите са добри, но отзиви не намирам.

# 3
  • Мнения: 6 303
Визит дава допълнителни 5% за този комплекс, с вкл чадър и шезлонг на плажа.  Според мен ако няма да се ползва за детски лагери, каквато беше преди базата.... и ако това Сол пред името е от международната верига, която държи Сол Несебър  палас, си струва да се отиде. Но дали ще са достатъчно коректни да кажат за детските  лагери  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 295
И мен ме влече там и си мисля, че щом пише че е реновиран и е ОИ , с анимация май няма да има лагери.

# 5
  • Мнения: 1
А дали няма начин за директна връзка с хотела - телефон или мейл? Да питаме за лагерите и за цени.

# 6
  • Мнения: 6 303
Едва ли има кой да вдига телефона по това време на годината, но според мен и от агенцията могат за кажат. Спомням си една година че Визит бяха написали в сайта си, че в "Серена резиденс" има детски лагери.

# 7
  • София
  • Мнения: 180
Много се чудих дали да резервирам  в този хотел, но се отказах поради липсата на отзиви, иначе офертата от визит беше много добра. Ще чакам с нетърпение тази година престрашилите се да кажат как е било.

# 8
  • Мнения: 44
Някой с нова информация?

# 9
  • Мнения: 13
Добре изглежда но бяхме със семейството ми там и от чешмите тече солена вода. Баните са изхабени направо! Където има метал в банята беше раждясал! Моето мненеие е да попиташ така ли е още! Успех!

# 10
  • Мнения: 6 311
Добре изглежда но бяхме със семейството ми там и от чешмите тече солена вода. Баните са изхабени направо! Където има метал в банята беше раждясал! Моето мненеие е да попиташ така ли е още! Успех!
Може ли да споделите кога сте били там на почивка и дали в хотелската част или във вилите. Плажът как е там? Пътят до плажа какво представлява - прашна п тека или има алея?

# 11
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз като гледам какви цени са обадили и като се сетя, че всичко там се държи на магия, мишки и тн..съжалявам кадънките дето ще гризнат дървото в букин.ком. Основно чужденци навярно, които после ще псуват и майчиното си мляко, че са дошли у нас. За малко отгоре ще иде човек на Испания в приличен хотел.

Arapya Del Sol Hotel - All Inclusive 3 stars

Camping Arapya, Arapya 

Double £548 Triple £930

# 12
  • Мнения: 6 311
Аз като гледам какви цени са обадили и като се сетя, че всичко там се държи на магия, мишки и тн..съжалявам кадънките дето ще гризнат дървото в букин.ком. Основно чужденци навярно, които после ще псуват и майчиното си мляко, че са дошли у нас. За малко отгоре ще иде човек на Испания в приличен хотел.

Arapya Del Sol Hotel - All Inclusive 3 stars

Camping Arapya, Arapya  

Double £548 Triple £930
Поне от това, което е написано като информация в български ТА, хотелът се пуска за първа година, след ремонт и с нови собственици!!! Имате ли мнение от личен опит за този хотел и от тази година? Ако говорите по принцип, моля не правете такива генерални изводи! В България по-рядко се ползва букинг, където по-принцип цените са по-високи. Обичайно се резервира или директно в хотела или през ТА със съответната отстъпка.  А и за какви кадънки говорите, може би за тези дето са емигрирали в Лондон или в Испания????

# 13
  • London
  • Мнения: 6 732
Това за новия собственик се чува всяка година. Миналата беше същото, лагерници си имаше заедно с отделни почиващи. Говоря, защото въпросния хотел ми е комшийски...и малко от малко знам за какво става въпрос. А букин, ком се ползва МНОГО и сред българите драга, казвам го като човек регистрирал мястото си за почиване там и ползващ услугата. Wink Разбира се, всеки е свободен да рискува с това място, аз съвсем нямам намерение да подливам вода, но се ядосах, защото в букин са плеснали някакви стари снимки, ако имаше ремонт едва ли щяха да са те, ако ме разбирате и това вреди на курорта, защото след като изпищят оттам общата оценка на Арапя ще спадне в сайта. Едва ли ме разбира те, но както и да е.

# 14
  • Мнения: 1 332
Някой да е ходил тази година, или да има сега резервация,ние направихме за края на Август. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт