КГБ = Клуб на Готините Баби - 167.

  • 75 154
  • 737
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 16 108
Честито на днешните рожденници Елина и Иван!  newsm51 smile3525
Да са живи и здрави.
На Черешката пожелавам весели игри, а на Иван - успехи във всичко.
Светалчо, много се смях със заблудените мравки. Но на вас сигурно не ви е до смях.
Едно време у нас имаше десант - от двора, в колона до 3тия етаж, после през нашата кухня, коридор, хол и през неговия балкон обратно надолу.
Атакуваха от север на юг постоянно и упорито. Случайно открих, че просто, неароматизирано веро полято на входа им пречи да влизат. Подушваха го и продължаваха към кухнята на 4тия етаж. После 1 съсед намери къде им е мравуняка в основите на блока и го поля с гореща вода. Изчезнаха окончателно.
За мъжката работа - не се хващам. Тоя  мъж да не съм го взела за красота? Колкото и когато може. НО той несе трогва и за всичко вика майстор.

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 16:38 от Aisha

# 241
  • София
  • Мнения: 2 672

Ето ме отново след дъълга разходка.  Heart Eyes ега си спрятам вечерята - ще меся хляб, защото моите мъже искат топъл и вкусен домашен. Бързам да им угодя.  Grinning И към него ще има нещо, де. Няма да ги оставя само на тесто.  hahaha


ДА Е ЖИВ, ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ МАЛКИЯ ТИ СИН, РИМАР!

Яжка, хубаво щъкаш из двора, нищо, че е ветровито, навън си е доста по-добре! За копривата знам, че във фризера не е хубава, поне аз не я харесвам такава. По-добре да я изсуших и после да я стриеш в бурканче и да слагаш във всяка супа през зимата или пък само копривена да я правиш. Това е моето мнение.  Heart Eyes

И аз като Айша чисто мъжката работа съм оставила на Пламен. Той си я върши добре и без мен.  Joy

Борянче, хайде, хайде, давайте със Светлето, ще ви четем с кеф и ще ви разпространяваме даже.  Hug

Фло, благодарности за чувала, поемам с кеф и се кефя даже. И на твоя човек ще предам като се завърне с деди от поредното кино.  Heart Eyes А за цялата ваша компания поздрави и наздравици, на теб целувкиииии.  Hug

Луси, браво за брюлето, не се и ъмнявам, че е било супер!  Hug

Светле, Светле, наистина си велика. Че си умничка и сладкодумничка  и  много чевръста знаем, но пък чак и с автомонтьорство да се справяш вече надминава всичките ми очаквания. Направо си жестока, както казва Добромир Банев.  Hug

Здравчето бързо да се завръща тук отремонтирана, свежа и с нови идеи.  Heart Eyes

Чао за сега.  Wink



Скрит текст:

БОРИС ХРИСТОВ

СЪБОТА

Пак лети неуморната събота
с кречетало в ръка – ще събори стените.
И виенската люлка на въздуха
размотава звънливия смях на жените.

Пак прогизва от вино следобеда.
Даже старците влизат в дълбокото
и от свойте угаснали кораби
махат веслата, гледат с биноклите.

Само ти ли, поете, в зелената шума
на стиха като бръмбар се ровиш
и се блъскаш, и плачеш над думи,
и достигнал стената, се връщаш отново...

Остави пеперудата, нека играе –
карфицата тя сама ще намери...
И да тръгнем – отвънка трамвая
навива своята стара латерна.

Да се хвърлим в нощта, в тая мелница,
от звездите въртяна – нека ни смеле, –
като знаем колко малко живеем
и колко дълго ще бъдем умрели.

# 242
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 310

 И аз да се отчета на бързо, че ще правя пълнени пиперки, а после ще поизпържа малко филии, че да има за утре - утре няма да имам време.

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧЕРЕШКАТА - ТЯ НИ Е ЕДИНСТВЕНОТО ПЛОДЧЕ И МНОГО СИ Я ОБИЧАМЕ! ДА ИМА ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И БЪДЕЩА УСПЕШНА УЧЕНИЧКА!
Борянке, Анжела пита това истински череши ли са? От сега ли?! Та се обяснявахме...

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ИВАН! ДА Е КЪСМЕТЛИЯ!

Като казах "късметлия" днес за първи път си купих от пирамидите. Трих, трих и за 100 хил ми остана 79, а за 50 лв - 77. Изтривам бонус числата - 78! Е, как да не го е яд човек! Joy
Светълчо и аз се смях на глас с твоите истории! Извинявай, че е на твой гръб, ама не можах да се сдържа, а и така си оправих настроението....И при нас ни излъгаха за прогнозата: дъжд с гръмотевици... а то едно слънце пекнало!
Така! Отивам в кухнята!
Здравче, оздравявай!

# 243
  • Мнения: 18 664
Направих белата с черешите да искат децата ,ама  нали е Черешка  Елинка....Из преизпълних плана за днес но имам още силици и продължавам.Може пък да свикна.

# 244
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Честит да е синът на Римар! Жив и здрав и да получи, каквото иска от живота!

Айша, няма вече Веро, няма. Къде ти! Еле пък неароматизирано - то сега плуваме в аромати секви. (Между другото, като се случи някъде на гости в тоалетната да ми замирише на кокос, много се обърквам, щото тутакси на екранчето в ума ми бисквитки се появяват.)
За мравките излязох права - не им хареса мойта кухня, отидоха си. Или пък може да им е свършила смяната на тия и утре да дойде нова група.

Радвам се, че се веселите, Янче, не го приемам като "на мой гръб". Пък и тъй да е, смях е, не е бой.
Освен това от мравки не ме е страх, нито гнус. Уважавам ги много - Уредни гадинки са и работливи.

Значи, Маринка, много ме заФаляш, чак се притесних. Особено автоуменията ми са нулеви, даже и с обратен знак. Просто така се наложи, щото есграонът е ударил мойто мило в коленете тия дни и нямаше как да се сгъне под колата. Пък аз нали съм млада младиня  Joy
И как може да говориш за хляб "топъл, вкусен и домашен"! Престъпление направо! Лигите ми потекоха, не ям хляб от няколко дни ни трохичка, щото трябва да намаля окръжността някакси и започнах с отстраняването на тестените и захарните изделия от масата.
Сетих се за оня шкембелия, дето някой го питал що не тренира за плочки на корема, пък той казал, че трябва първо да махне мивката. Та и аз се боря с мивката. (Засега напълно безуспешно.)

Янче, майка ми и тя се е запалила по тези лотарийни билети. Целта й е да спечели "милиона", че да ми го даде на мен, да не се мъча да чистя и кОпам, ами като комшиите ми да си наема градинар и чистачка. Та сме в очакване на милиона сега.

# 245
  • Мнения: 1 250
Честита да е Елинка, порасналата вече какичка на Миши. Да расте  здрава и да изкара прекрасно щастливо детство




Честит рожден ден на Иван,сина на Римар. Да е здрав и успешен във всичко!За негово здраве!



Янче, много ти се е струпало напоследък,желая ти от сърце скука Hug

Светле, честно и аз не можах да се въздържа да се посмещ само предтавяйки си гледката. Ама на теб хич не ти е било до смях HugИ те моля много , занимавай ни по често и редовно "с глупости" Hug Hug Hug
Днес тук беше 38 гр. Направихме си скара на двора но беше прекалено горещо за да ядемтам. А вътре пък дори не се наложи да включваме климатик. Беше приятно. лятнат Т но като не е настъпила още постоянната летна жега, добре е.
Да ви пожелая мили девойки, на всички ви без изключения, лека вечер Hug Hug Hug Hug


 

# 246
  • София
  • Мнения: 8 418
Добро утро красавици. Хайде да не остане къщата ни без празник, днес на мен ми е ред да почерпя. Момчето ни става на 37. Нека да е жив и здрав! Когато го родих ( в 4.30 сутринта ) валеше дъжд - всичко по вода да му върви.


Много сте написали, кое от кое по-смешно и приятно.
Вчера, като бях на мероприятието разказвах на една състудентка колко хубаво и весело си изкарваме на срещите, колко интелигентни и позитивни сме се събрали, и тя помоли, ако е удобно на следваща среща да я доведа. Какво ще кажете?

Няма да коментирам, въпреки, че има много за коментар, ама днес ми е простено само да съм консуматор - да се посмея и да се заредя положително. Ще спретна нещо и ще ходим на гости при децата, да отбележим събитието.
Помните ли, че на този ден, преди 37 години излетя в космоса Георги Иванов?

Хубав ден, момичета. Не вярвайте на синоптиците, ами грабвайте мотиките.

ПП Момичета, и това не беше ми се случвало... Ставаме, обличам внучката, тя иска да ѝ направя попарка, аз решавам, че е сутрин, че вече е 10.април, сънена, необлечена и ненарешена, сядам на компа, черпя за рожден ден. Моля, не ми се смейте, ама всичко написано се отнася за утре  hahaha Joy Joy Joy
Хармонияно ме приземи, като ми се обади и уточнихме, че още не е 10... Реших да не коригирам поста rotfImbo

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 20:13 от Flo 51

# 247
  • Мнения: 18 664
Кари не са се нагрели стените ,тук е хладно вкъщи.
Гледам клип с град в Банкя ,при вас как е  софиянки? Че  за земевладелците е зле.
Утре ще се отдам на готварство и лежане. Да  прекъсна готината серия  от работа.Ще  вали из ведро викат.Фло  какво си траеш?
Да  е здрав и корав рожденика,хубава възраст,баш мъжка.Щастлив да е и  обичан. Успех във всичко.Как пък и  маргарити ти подарих днес?Интуиция че ти се полагат.
Предай  поздравите и едно наздраве от нас.

# 248
  • София
  • Мнения: 2 672

Фло,  hahaha Joy умори ме

Да знаеш как с отворена уста ти четох поста. Чудех се дали се шегуваш или още спиш.  Joy Добре, че ти се е обадила Хармонично, щото аз щях да ти звъня сега.  Heart Eyes

Да ти е жив и здрав младия, красив доктор! Да запази очарованието си и след 40 крачки зрелост (имаше такава книга) и да радва все така мама и татко, да ви бъде опора на вас и хубавото си семейство!  bouquet А на мама прегръдки.

Пък утре пак ще го поздравя. И майка му също.  Heart Eyes Heart Eyes

Кари, значи е съвсем добре при вас, още не са ви нападнали жегите. Тук леко застудя, облякох си пуловер.
Моите се прибраха, малкият ми донесе букет люляк, аз ги нагостих. После играха шах, нашето малко момче би дядо си, после дядото би и като се разсърди малкия. Ела да видиш рев и сръдня. Големият мъж отиде на работа и е добре, а сега малкият прехвърля сръднята на мен. Да видим докога ще изтрае.  hahaha



 

# 249
  • Мнения: 1 042
Ха, здравейте всички готини и още по-готини!!!!! newsm51
Имам мноооого да чета - и от старата и от новата тема, но първо да се разпиша.
Свърши ми отпускът по бабинство, за съжаление. От понеделник - на тръстиката.
Много ми се искаше да ми остане свободно време и да викна за една софийска среща, но уви.
Не съм оставала да нощувам при децата и все гонех автобуси и маршрутки - сутрин рано, вечер късно....
Но пък се нагушках и налюшках на бебе! Сега ще ми е мъъъъчно. Не, че няма да ходя през почивните дни, ама не е като да съм всеки ден при нея.

Със сигурност съм пропуснала много празници и честитки, за това на всички пожелавам много, много здраве, късмет, радости, успехи и още само хубави неща!



Ето ви и някой и друг виц

Две бабки пият кафенце на припек. Едната казва на другата:
- Мила, знам, че се познаваме от 100 години, ама съм стара вече и забравям. Ще ми кажеш ли, как ти беше името?
Другата бабка продължила бавно да си бърка кафето, свела поглед и след 5 минути отговорила:
- Спешно ли ти е?

- Ало, 112 ли е?
- Да, слушам Ви.
- У дома става нещо странно. Мама, тате и баба изглеждат доста уплашени, ходят насам-натам и плачат.
- Запазете самообладание. Кажете ни кой още е там?
- Току що пристигнаха коли на пожарната, гражданска защита и линейка. Става нещо, казвам ви! Всички търсят Кирчо.
- Защо шептите?
- Крия се.
- Защо? Кой всъщност сте вие?
- Кирчо...

Баба разхожда 4 годишното си внуче. Минава кола и бабата казва:
- Виж баби, какво бу...
Внучето я поглежда втрещено:
- Бабо ти луда ли си, това е БМВ 530i M Пакет 265 коня пълна инжекция.

Бабичка на преглед при доктора.
- Бабо, нещо сърцето ти е по отслабнало... на кой етаж живееш?
- В блок, на осмия.
- А-а-а... Известно време няма да ползваш стълбището като се прибираш у дома.
Контролен преглед след три месеца.
- Бабке, супер си! Сърцето ти е като атлет! Можеш да се качваш и по стълбите.
- У-у, жив да си, докторе. Разказа ми се играта да се катеря по олука.

А сега се връщам да чета на спокойствие. Naughty

# 250
  • Мнения: 172
За Елинка - здраве, безгрижност, весели игри и късмет!   

 



За Иван

# 251
  • Мнения: 18 664
Ш си мълча

# 252
  • София
  • Мнения: 4 178
Честитрожден ден на Елина! Да расте  здрава и да има щастливо детство newsm59

Благодаря ви за поздравленията.

Фло, направо ме шашна. Три пъти прочетох, а и като знам, бая се  newsm78

Цял ден чакахме дъжда, поваля и спря.

# 253
  • Мнения: 172
Мълчи си, Борянка, мълчи си...  Hug  Joy Много ме развеселихте, момичета! Смях се със сълзи! rotfImbo

# 254

Общи условия

Активация на акаунт