KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 75

  • 46 593
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391
KARADAYI

              




Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай  
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма

УЧАСТВАТ



Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.


РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.


                    





СТАРИТЕ ТЕМИ



С пожелание за приятни минути в темата!


Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 744
Привет!
Мерси за новата тема! Hug
И за всичко което споделяте,превеждане и коментирате! Hug Hug Hug
Искам да помоля някой ако знае,къде мога да чуя албума на Берг?Благодаря предварително

# 2
  • Мнения: 354
Благодарско за Всичко! bouquetНа всички за прекрасната ни тема и за всяка следваща!Страхотни сте,всички!Много Ви Обичкам,дори и виртуално,че когато и да вляза при Вас правите деня или нощта ми по-хубави! Записвам се с най-голямо удоволствие,вашия позитивизъм ме пълни с енергия..За което още веднъж THANK YOU Heart EyesHug Heart Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 13 301
Георгиева джанджаазъм, чок меерррси за гюзел йени темата!

Хади бакалъм, ако не тази то другата ще е сватбената!   newsm19

# 4
  • Мнения: 23 377
Галка, благодаря за хубавата темичка!  bouquet

Сема днес има рожден ден.

В профила си е сложила тази картина и е написала

Разбрах, че най-хубавите цветя са тези, които сам си си купил. Най-хубавата любов е тази, която сам си си подарил. Най-висока и стойностна е оценката, която човек сам си дава. Списъкът може да бъде много дълъг.  Живот, благодаря ти за  всичко, на което си ме научил, за всичко, което си ми дал и отнел. Ще се постарая да се наслаждавам на всеки миг, да вдишвам дълбоко всяка глътка въздух, която си ми подарил. Ще продължавам да уча, да се променям, да проумявам света. Благодаря ти за тези 39 години. Благодаря на всички, които са до мен.



...................

Още една хубава статия за албума на Берг.

Автор Tolga Akyıldız, който има статии в много вестници и списания. Във вестник "Хюриет" пише по музикални теми.

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 14:23 от varna_2

# 5
  • Мнения: 23 377


Не знам какво им харесват на тия големи къщи. Може би е въпрос на престиж.

Преди време гледах репортаж от дома на Небахат Чехре. Направо приличаше на музей. Студено и безлично. Сигурно зависи и от обзавеждането, но не живеят ли няколко поколения заедно, трудно е да напълниш такива къщи с живот.

# 6
  • Мнения: 12 152
Галка, благодаря за новата темичка  love001

ЧРД  на Сема Ергенекон! Да е жива и здрава и да пише интересни сценарии!  newsm51

Stajyer avukat Salih İpek Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes






Не знам какво им харесват на тия големи къщи. Може би е въпрос на престиж.

Преди време гледах репортаж от дома на Небахат Чехре. Направо приличаше на музей. Студено и безлично. Сигурно зависи и от обзавеждането, но не живеят ли няколко поколения заедно, трудно е да напълниш такива къщи с живот.

Нека да се активизират папараците, че да видим колко е голямо евето  Laughing Някои смятат, че е скромно за звезден стандарт  Wink Може би местоположението и гледката са по-ценни Peace
На мен ми изглежда непретенциозно и уютно от снимките с Керем Дерен  Thinking


# 7
  • Мнения: 2 411
Новия Халит

.

# 8
  • Мнения: 23 377

Наде, това не е от новия филм.

Снимката е от документалния филм "Завеса" по случай 100 годишнината от рождението на един известен техен драматург. Премиерата на филма е другата седмица.

Последна редакция: сб, 09 апр 2016, 16:17 от varna_2

# 9
  • Мнения: 23 377


Нека да се активизират папараците, че да видим колко е голямо евето  Laughing Някои смятат, че е скромно за звезден стандарт  Wink Може би местоположението и гледката са по-ценни Peace
На мен ми изглежда непретенциозно и уютно от снимките с Керем Дерен  Thinking


Той Кени в чудо се е видял сигурно. Обявиха на всеослушание новия адрес. Че показаха и стаите.  Joy

Направо поканиха журналята и ... крадците.  Grinning Grinning

# 10
  • Мнения: 12 152

Той Кени в чудо се е видял сигурно. Обявиха на всеослушание новия адрес. Че показаха и стаите.  Joy

Направо поканиха журналята и ... крадците.  Grinning Grinning

Представям си как беснее, като е видял пресата  Rage  Laughing Laughing

Доколкото си спомням, май Берг и Халит са имали проблеми с крадци, когато са оповестили адреса им  в медиите newsm78

# 11
  • Мнения: 7 091
Георгиева, благодаря за хубавата тема! newsm51 newsm51 love001
Благодаря и на всички ви - прекрасни сте! Hug Heart Eyes
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Честит празник на Сема -  винаги да е заедно със здравето и късмета! Heart Eyes Heart Eyes


# 12
  • Мнения: 23 377


Доколкото си спомням, май Берг и Халит са имали проблеми с крадци, когато са оповестили адреса им  в медиите newsm78



Само Берг. Още в началото на "1001 нощ", когато някакъв снимачен екип се изтупал пред дома й и почнал да предава дирекно от там.  ooooh!  Joy

Сегашната им къща има камера точно срещу стълбите за входната врата.

Между другото и те първо си взеха една голяма къща в отдалечен квартал с голяма градина и басейн, но после се отказаха. Нямаха нито съседи, нито с кого да си играе Али.

Сега са в квартал Етилер. Много ми хареса мястото. Хем са до оживен център, хем уличката им е много тиха и спретната. Влизат коли само на хората, които живеят там.

# 13
  • Мнения: 12 152
когато някакъв снимачен екип се изтупал пред дома й и почнал да предава дирекно от там.  ooooh!  Joy


 ooooh! Това като го направят пред Кенанови ще пият чай с батЮ   hahaha

Ето една статия на български за парка Емирган. Който иска може да прочете историята му. http://www.naprednazad.com/parkt-emirgan-i-kulturata-na-piknitsi … e-v-istanbul/738/
Ще извадя това , което пише за квартала:
Скрит текст:
За да стигнем до парка, пътувахме с кораб от нашия кей в Анадолу хисаръ (Anadolu hisarı) до Emirgan Iskelesi. Най-лесно се ще го намерите като тръгнете на дясно от пристанището по крайбрежната алея. След 10 минути ще видите в ляво входа на парка, само трябва да пресечете. Вместо това ние подходихме откъм горната му час, като се гмурнахме по вътрешните улички на кварталчето. Върви се по тесни, павирани улички, а наоколо има много къщи – типични за този район – с дървени фасади, издадена напред горна част и без балкончета.
Отбелязохме си, че спокойно има къде да се паркира по уличките около парка, ако човек дойде с кола до тук. Влязохме в парка от един от изходите му в горната част. Оказа се нелошо развитие – потопихме се в сенчеста борова гора, с полянки и много места за пикник.

# 14
  • Мнения: 23 377


Мястото наистина е прекрасно.

И съм напълно съгласна, че април е най-хубавият месец за посещение на Истанбул.

Общи условия

Активация на акаунт