"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 5

  • 83 641
  • 738
  •   1
Отговори
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
      „Откраднат живот” е създаден по всички правила на жанра. Поредицата проследява драматичните обрати в съдбите на главните герои, случващи се на фона на динамичното ежедневие в голяма градска болница. Историите на героите се преплитат с наситените с напрежение случаи от лекарската практика, които създават актуалната рамка на сюжета и провокират интереса и емоциите на зрителите.  Млади, талантливи и красиви актьори си партнират с утвърдени имена в сериала. Изненадващи обрати и интересни сюжетни линии, наситени с любов, предателство, приятелство и трудни рискови решения са основните двигатели на интригата, която ще държи в напрежение зрителите от различни възрастови групи от първия до последния епизод.
     С новия български драматичен сериал Нова, безспорният лидер в риалити форматите, поема ново прeдизвикателство заедно с продуцентската компания Dream Team.
     Премиерният сериал „Откраднат живот” – вторник, сряда и четвъртък, 20.00 ч. по Нова



                                                        Актьорски състав:
 
Александър Алексиев - д-р Александър Василев    Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
                                     
               
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева              Мария Каварджикова - Евгения Генадиева 
                                   
Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев                Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева
                                   
Емил Марков - доц. Петър Захариев                     Васил Банов - проф. Камбуров
                                     
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева                      Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
                                   
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова(специализант АГ)         Дария Симеонова - Наталия Павлова(ПР на болницата)
                                                                 



Тема 1     Тема 2     Тема 3    Тема 4

# 1
  • Мнения: X
Мнооооооооого се извинявам, че така нахлувам с вероятно вече обсъждан въпрос, ама вярно ли е че ще има и други сезони и така и няма да се разбере сега кой какъв е.... Естествено имам предвид баща и син.

# 2
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 840
В едно интервю казаха, че са заснели 33 епизода и продължават да снимат. Сигурно зависи от рейтинга както и при други бг сериали.

Пийте един валериан и цък Whistling
Скрит текст:

# 3
  • Мнения: 531
Чрд Бона!
Почва да ми харесва играта на д-р Василев,а Биляна все повече дразни. Днес май ще гледаме сватбата. Василев ще е кум. Някой нали пита защо е при нея.

# 4
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мисля си, че може сценаристите с цел да са измислили точно такъв случай за бебето с малоформация, за да предизвикат дискусия: кога е хуманно и кога не да се направи такъв избор.
 
Като сравнявам какво се прави тук и какво не се прави у нас, отправям дълбок поклон към родителите, които се грижат за такива деца. В България е истинско геройство и е време децата да получават специализирана помощ, като всяко едно дете тук. Когато си говорих със съученичка, която има дете със спряло развитие и неговорещо и ми обясни, че в София имало няколко специалиста, а в провинцията хич, се замислих над един огромен проблем, който се показва и във филма: липсата на кадри. Не може за 25 години да няма поне няколко изградена специалиста, които да се занимават с такива деца. По отношение на здравеопазването, българските управници упражняват геноцид.

# 5
  • Мнения: 318
Днес няма да гледаме сватбата, както някой писа. Просто Биляна си пробва роклята и Василев я видя. Мисля, че му каза, че е закъснял.

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Цитат
Просто Биляна си пробва роклята и Василев я видя. Мисля, че му каза, че е закъснял.

И по-добре. Не знам защо обаче като застане до него, винаги имам чувството, че му е майка. Като кон е тази Биляна.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 124
С тези темпове до сватба ще се стигне към 47-ия епизод. Те още цвят за поканите не са избрали  Banghead  Joy

# 8
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 840
Не се карайте. На мен също ми беше интересно споделянето на Бубулина Peace Неминуемо сюжетите ще се въртят около бременни и бебета, все пак част от докторите са в тази сфера. Така, че се гответе за още драматични ситуации, къде морални, къде неморални.


Ензим, истинска е снимката, защо да не е?! Grinning Сашето си гаджува с Яна Титова и имат детенце

# 9
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967

В края на серията дават анонс за следващата.

Nova play беше кошмар вчера и последните минути не успях да гледам.
Обаче с каква интонация каза Биляна: "Закъсня.' Направо ми е жал за Сашо!

# 10
  • Мнения: 2 681
Nova play беше кошмар вчера и последните минути не успях да гледам.

Гледам филма и други предавания на Нова плей с 1 ден закъснение.
Забелязах, че веднага след качването на серията е много бавно и прекъсва.
На следващата вечер си гледам и дори без реклами.
А и тук вече съм прочела за най-важните  сцени.
Стана ми жал за сестра Жекова.

# 11
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Според мен сватбата е само сън.
Бебето на Алек много прилича на него на снимката!  Heart Eyes

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Намирам анонса за всяка следваща серия за добре направен. Често си мисля(им) едно, а излиза друго.

# 13
  • Мнения: 1 408
Надявам се да не "убият" проф. Камбуров. Много харесвам Васил Банов и бих искала да го гледам още. Дразни ме тоталната апатия на Александър, когато Калин му говори за Биляна. Ако иска да продължава да го залъгва, че му е приятел, може поне малко заинтересованост да проявява. А той или мълчи, или сменя темата, или направо се изнизва. Затова Калин се издразни и каза, че може и да има скапани приятели. На мястото на Калин на мен би ми светнала лампичка, че нещо не е както трябва.
Дано Радина се посъбуди и почне да изразява поне малко емоция  Praynig

# 14
  • Мнения: 2 702
Живея паралелен живот. От една страна са прогнозите за филма в бг мамма, а от друга случващото се на екрана. Страх ме че, че скоро ще започна да смесвам двата филма.

Общи условия

Активация на акаунт