"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 57 466
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Стала известна дата свадьбы звездной пары Тимура Аджара и Эды Озеркан. Свадьбы звезд намечается на 16 июля. Так же Тимур заявил, что его свадьба состоится не за границей, а на территории Турции.

# 736
  • Мнения: 10 803
Бати се готви за сън...



Взе си душ...



И...заспа...шшшшшшшшш.... Naughty



Лекаа... Grinning Hug

# 737
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Мисля,че е Истанбул.Виждат се мостовете и острови.Подредените къщи са новите крайни квартали.Такова е новото им строителство.Струва ми се че девойката е заминала пак на юг.Затова бати е катал бясно към летището да не изпуснат полета.Очакваме нови снимки от Егейска Турция.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Ако Бате не се вразуми и не се очовечи ще му гледаме този потрет!

# 739
  • Мнения: 10 803
То...тая година много сватби ,много нещо...Нашата Ебру и тя днес се жени... bowuu Peace

Хортииииии...направо ме разбиииии... newsm09 newsm62...хем ми е смешно ,хем тъжно... Weary


Момичетааа... Заповядайте в Новата 45 тема! Hug
Ето я...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=926111.new#new

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Това е хубаво, да се женят! Само нашият човек се е скрил в гората и битува като Тарзан - прави колиби, люлки, играе си с кучета, малки момиченца, въобще и той не знае какво прави вече!

# 741
  • Мнения: 10 803
Това е хубаво, да се женят! Само нашият човек се е скрил в гората и битува като Тарзан - прави колиби, люлки, играе си с кучета, малки момиченца и въобще и той не знае какво прави вече!

Къф Тарзан ,той жив Орангутан... ooooh! #Crazy
Вече изчезвам... newsm46

Общи условия

Активация на акаунт